This website uses cookies

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Sold
Schilderij, H. Schallenberg 1298
Schilderij, H. Schallenberg

Result:

26 EUR

Sold
Onduidelijk gesig. ets, Amerikaanse haven 1287
Onduidelijk gesig. ets, Amerikaanse haven

Result:

55 EUR

Sold
Ongesigneerde ets 1276
Ongesigneerde ets

Result:

90 EUR

Sold
Ongesigneerde ets, cavaleristen 1227
Ongesigneerde ets, cavaleristen

Result:

150 EUR

Sold
Ets, monogram P. 1220
Ets, monogram P.

Result:

35 EUR

Sold
Tekening, Willem Maris 1187
Tekening, Willem Maris

Result:

425 EUR

Sold
Gesigneerd Henry Schouten 1360
Gesigneerd Henry Schouten

Result:

220 EUR

Sold
Schilderij, B. van Weers 1351
Schilderij, B. van Weers

Result:

35 EUR

Sold
Portretje 1310
Portretje

Result:

45 EUR

Sold
Ets, A.P. Derksen van Angeren 1299
Ets, A.P. Derksen van Angeren

Result:

150 EUR

Sold
Ets, P.G. van Os, 18e eeuw 1273
Ets, P.G. van Os, 18e eeuw

Result:

65 EUR

Sold
Ets, W.O.J. Nieuwenkamp 1222
Ets, W.O.J. Nieuwenkamp

Result:

50 EUR

Sold
Litho, Chicot 1212
Litho, Chicot

Result:

45 EUR

Sold
Ongesigneerde ets, boerenvrouw 1196
Ongesigneerde ets, boerenvrouw

Result:

20 EUR

Sold
Reinier Zeeman ca. 1700 1149
Reinier Zeeman ca. 1700

Result:

50 EUR

Sold
Franse ets, onduidelijk gesigneerd 1140
Franse ets, onduidelijk gesigneerd

Result:

30 EUR

Sold
4 Etsen 18e-19e eeuw 1137
4 Etsen 18e-19e eeuw

Result:

80 EUR

Sold
Pastel portret 1107
Pastel portret

Result:

35 EUR

4 Paardenprenten 1089
4 Paardenprenten
Starting price 75 EUR
Sold
P. Dupont, Amsterdam gravure 1040
P. Dupont, Amsterdam gravure

Result:

50 EUR

Sold
Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw 1019
Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw

Result:

41 EUR

Sold
Indonesisch schilderij, rijstvelden 1496
Indonesisch schilderij, rijstvelden

Result:

50 EUR

Sold
Indonesisch schilderij, havenplaats 1494
Indonesisch schilderij, havenplaats

Result:

50 EUR

Sold
Indonesisch schilderij, ossenspan 1493
Indonesisch schilderij, ossenspan

Result:

50 EUR