This website uses cookies

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

2 Beelden 5093
2 Beelden
Starting price 100 EUR
Sold
Bronzen statige vogel 5092
Bronzen statige vogel

Result:

100 EUR

Compositie metalen figuur 5091
Compositie metalen figuur
Starting price 50 EUR
Sold
2 Compositie metalen figuren 5090
2 Compositie metalen figuren

Result:

20 EUR

Sold
2 Kerkelijke beelden 5089
2 Kerkelijke beelden

Result:

150 EUR

Bronzen Thaise figuur 5088
Bronzen Thaise figuur
Starting price 100 EUR
Gestoken console 5087
Gestoken console
Starting price 200 EUR
Snijwerk 5086
Snijwerk
Starting price 50 EUR
Bronzen beeld, Deeriot 5083
Bronzen beeld, Deeriot
Starting price 250 EUR
Samac beeld 5082
Samac beeld
Starting price 100 EUR
Sold
Beeld, Moreau 5081
Beeld, Moreau

Result:

60 EUR

Sold
2 Albasten figuren 5080
2 Albasten figuren

Result:

25 EUR

Bronzen wierooklamp 5079
Bronzen wierooklamp
Starting price 20 EUR
Wandplaquette gips 5078
Wandplaquette gips
Starting price 80 EUR
Beeld, 17e eeuw 5077
Beeld, 17e eeuw
Starting price 220 EUR
Bronzen bakkertje 5076
Bronzen bakkertje
Starting price 45 EUR
Sold
Houten beeld, Svend Olaf 5075
Houten beeld, Svend Olaf

Result:

15 EUR

2 Houtgesneden figuren 5074
2 Houtgesneden figuren
Starting price 30 EUR
Beeld, olifant 5072
Beeld, olifant
Starting price 110 EUR
Beeld, kind met mand 5070
Beeld, kind met mand
Starting price 120 EUR
Beeld, jongen met duif 5068
Beeld, jongen met duif
Starting price 120 EUR
Beeld, Shiva figuur 5066
Beeld, Shiva figuur
Starting price 30 EUR
Beeld, dolfijnen 5065
Beeld, dolfijnen
Starting price 40 EUR
Balinese dame 5063
Balinese dame
Starting price 50 EUR