Kristallen schenkkannetje met 3 waaierkristallen glaasjes 10-17cm. Cond.: G
Vijf delen 19e eeuws glaswerk met restverzilvering; 2x vazen, 1x kelk en 2x kaarskandelaar 13-27cm. Cond.: G
Drie oude kristallen vazen 20e eeuw (bewerkt), 1 chip 14-22cm. Cond.: R-G
Grote Murano glazen blauw-groene 5-hoekige schaal 2e helft 20e eeuw 10x27x28cm. Cond.: G
Oude kristallen karaf en een plated stoofje, 20e eeuw. In zeer goede staat.
Mondgeblazen glazen schip in glazen fles (Golden Hind) 29x13cm. Cond.: G
Kristallen olie- en azijnstel 4-delig ca. 1880 (houder beschadigd) 27,5x21x10cm. Cond.: R
Drie glazen karaffen met stop; 1x beschadigd met sterling zilveren stop 23-26cm. Cond.: R-G