Grote glazen bokaal met overlay vogeldecor, mondgeblazen 20e eeuw, gemerkt Vera Walther Germany 30,5xø19cm. Cond.: G
Oude Copier Leerdam glazen vaas, groen-blauw van kleur, gemerkt: C.L., ca. 1930, 20xø16cm. Cond.:G
Oude groen/blauwe glazen vaas, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw in goede staat 50xø15cm.
19e Eeuwse roze karaf met 5 glazen. Prachtige handgeschilderd voorstellend een jongen in landschap 16-31cm. Cond.: G