Franse bronzen pendule ca. 1860 met putti en 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 37x26x14cm.
Zeldzame Franse empire pendule ca. 1800 2-kleurig, brons vuurverguld en brons/groen gepatineerd. Voorstellend een putti die een vlinder in het vuur houdt. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger, wijzerpl...
Pendule ca. 1920 met bewerkte eikenhouten kast (ongemerkt) en geslepen glas, in goede originele staat 33x46x15cm. Cond.: G
Prachtige gedetailleerde vuurvergulde bronzen pendule met Faun en bloemen met rocailles ca. 1830. 8-Daags uurwerk, touwtjesslinger en emaille cartouches. In goede originele staat met functionerend uur...
Oude jaarpendule ca. 1950, made in Germany. Verf v/d/ voet door oxidatie 32xø18cm. Cond.: G
Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G
Mooie Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met goed 8-daags Frans uurwerk, compleet met sleutel 36x22x15cm. Cond.: G
Twee zilveren miniaturen: "de eerste fiets"800/000 en "Hondekar" 835/000, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca. 75gr., Cond.:U
Vijf moderne keramieken bekers door Gijs Kraan, 6xø8cm., Cond.:G
Grote Louis Seize pendule ca. 1780, zwart marmer (minimale chip) met vuurvergulde bronzen delen. In goede originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger 54x40x12cm. Cond.: R-G
Mooie 19e eeuwse Hollandse Friese staartklok in zeer goede staat. Mooie kast en beschilderde wijzerplaat (wekkerfunctie) 140x40x23cm.
Vijfdelige zilveren tafelset, 835/000, bestaande uit vleesvorkje, zuurvorkje, sardinevork en twee botermesjes, als nieuw in originele cassette. MT.: 1x C.L.Begeer, Utrecht en 4x J.M.van Kempen, Voorsc...
Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrand met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...
Tanzaniet, ovale cabouchon geslepen steen, ø 10x7,5mm. ca 3,03 crt. De steen heeft bijzondere insluitsels.
Vijf wagons van Märklin, Z spoor, in nieuwstaat in verpakking. Modellen 8226 (leuke), 8717, 8721 en 2x 8740.
Märklin mini-club 8853, Z spoor. Electro loc. Nieuw in originele verpakking.
Grote Duitse Steiff pekinees Peky met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 36x17x17cm.
Antieke Duitse porseleinen Simon en Halbig pop nr. 126/56 met slaapogen en bewegende tong. In goede originele staat 56cm.
Twee oude Chinees ivoren geisha's met parasol 1e helft 20e eeuw in goede staat ca. 10cm. Cond.: G
Zilveren loddereindoosje, 835/000 met gedreven dubbel opgehoogd deksel en voorzien van fraai floraal graveerwerk met dorpsgezichten. MT.: J.Schijfsma, Woudsend/Sneek, ca.1860. 4x3x5cm., ca. 34gr.
Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 44xø31cm..
Grote plated 5-lichts kaarskandelaar, nieuwwaardig in zeer goede staat 83x54x54cm.
Lot double bestaande uit een fotohanger en broche en een hanger met witte steen.
Antiek ivoren hamer in originele kist, rondom bewerkt. gemaakt voor een hoogwaardigheidsbekleder met opschrift; "3 januari 1888, 10-14 mei 1940, 27 januari 1941". Bewerkt met maritieme motieven. In ui...