Engelse 18e eeuwse Carrillion tafelklok (Bracket klok) met gegraveerd bronzen uurwerk (origineel spillegang). Carrillion op 6 bellen en slagwerk op grote bel. Kwartierslag en datumaanduiding, zwarte o...
Negentiende eeuwse Engelse Bracket klok met 8 bellen, kwartieslag, twee melodien(Westminster) met silent functie, originele zwarte kast met bronzen versieringen, in zeer goede werkende originele staa...
Zeer grote 19e eeuwse Franse Boulle console klok, met rood schildpad, en bronzen versieringen, met 8 daags uurwerk en halfuurslag, grote wijzerplaat met emaille cartouches, minimale beschadigingen, Co...
Prachtige 19e eeuwse Franse Boulle console klok met vuurverguld brons sierwerk, mooie vergulde bronzen wijzerplaat met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, veerslinger. console 27cm kl...
Zuid Duitse 18e eeuwse barok "Stutzuhr" met kwartierslag op dubbele bel en prachtige bewerkte messing wijzerplaat met 2 functies en emaille beschilderde plaquette. In goede originele staat 47x29x16cm.
Zeldzame Duitse L.F.S Westminster staande klok met klankbuizen(orgelpijpen) omstreeks 1920(eiken kast) kwartierslag op 5 lange klankbuizen Lorenz Furtwangler uns Söhne, in zeer goede originele werkend...
Vuurvergulde bronzen Empire pendule omstreeks 1820, in ongereinigde originele staat, 8 daags halfuurslag en touwtjesslinger. wijzerplaat gaaf 39cm Cond:G
Zeldzame antieke Engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1800 met achtdaags uurwerk en centrale secondenwijzer, origineel mooi beschilderde wijzerplaat,gesigneerd: J-Ward Hermsle, in goede staat ...
Antiek Frans klokkenstel door:Leon Bureau 1875-1915, in Louis Seize stijl, met vergulde figuren en kandelaren en marmer(gesigneerd) 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, in goede gave staat 34-36cm C...
Grote Franse Cuba mahonie portaalklok met vergulde bronzen capitellen en lunette, gave emaille wijzerplaat basset Rue de Honore nr 252 A. Paris, 8 daag, halfuurslag, groot uurwerk 51cm Cond;G
Zeer groot antiek Frans klokkenstel 90cm, omstreeks 1890, Onyx met compositiemetalen figuren Par Ferville Suan, (stukjes albast gelijmd,vingers af) prachtige 5 lichts kandelaren met figuren, 8 daags u...
Zeldzame grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten koekoeksklok met snek, gesigneerd Camerer, Kuss en co, New Oxford. in goede originele staat 48x37x18cm Cond:G
Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880, compositiemetaal met vergulde ornamenten en figuur, Mutinerie par Aug Moreau, 8 daags uurwerk, halfuurslag, in zeer goede staat 39x47cm
Grote antieke notenhouten tafelklok omstreeks 1880, historisme, met verguld bronzen ornamentuur 8 daags uurwerk met halfuurslag gemerkt H.R, vergulde wijzerplaat met emaille cartouches, 53cm Cond:G
Grote Franse Jugendstil pendule omstreeks 1900 met vrouw en zweepslagdecor(vinger weg stukje hark weg) gave wijzerplaat, verder in goede staat 67cm Cond:R/G
Italiaanse Boulle stijl pendule met schildpad imitatie belijmd, 2e helft 20e eeuw, met bronzen armaturen, mechanisch uurwerk, en halfuurslag. in goede staat 57cm
Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880, van marmer en composietie metaal,( 1 arm weg van kandelaar)verder in goede staat, met acht daags uurwerk 54-55cm Cond:R
Oude Friese staartklok met 19e eeuwse uurwerk met scheepjesmechaniek(kortstaart, kast eigen bouw) grote uurwerk niet getest(gewicht mist, geen beelden) 107cm Cond:R
Mooie Boulle klok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met kwartierslag, 5 hamers op 5 staven 8daags wortelnoten kast met koperinleg, in zeer goede staat 57cm Cond:G
Antieke Franse porseleinen met compositiemetalen pendule omstreeks 1880, goudkleurig met (sevres) porseleinen wijzerplaat, plaquette en topstuk, 8 daags uurwerk, halfuurslag. In uitstekende staat 37cm
Hollandse Friese stoelklok met 19e eeuwse stoel met notenhouten meerminnen, origineel tinnen gietwerk en beschildering. 76x44x30 Cond:G
Antieke kleine boulle pendule omstreeks 1870, in goede originele staat met rood schildpad, vergulde wijzerplaat, en vergulde bronzen armaturen en emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag A....
Vuurvergulde bronzen 19e eeuwse pendule Charles Dix, met prachtige fijn bewerkte klokkast, acht daags uurwerk en touwtjesslinger, (boek mist) in goede staat 45cm
Oude porseleinen Jugendstil stijl klok met functionerend wekkeruurwerk, gesigneerd Colenbrander Ram Arnhem Holland in goede staat 32x35x10cm.
Franse Haancomtoise 18e eeuws met spillegang en peerslinger(minimale beschadigingen wijzerplaat) 39x24x15cm Cond:G
Antieke Duitse staande klok, gemerkt Embee A.Haberer, met halfuurslag en slagwerk, 5 hamers op 5 gongstaven omstreeks 1920, mooie messing wijzerplaat, slinger en gewichten, geslepen glas, bewerkte eik...
Antieke Franse kolompendule omstreeks 1820 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, florale intarsia (lichte restauraties) 49cm Cond:R/G
Franse antieke pendule met porseleinen plaquette en wijzerplaat(sevres) jager met haas( deel metaal gesoldeerd) compositiemetaal 8 daags uurwerk, halfuurslag 38x31x14cm Cond:R/G
Duitse notenhouten staande klok, halfuurslag met 7 hamers op staaf ca. 1930, gemerkt "K" in goede originele staat 200cm.
Grote Friese stoelklok 18e-19e eeuw in zeer goede originele staat (los onderdeel uurwerk erbij) 73cm. Cond.: G
Antieke Franse reiswekker met seconden aanduiding en slagwerk op bel, omstreeks 1900 in goede staat 15x7x6cm
Grote gietijzeren klok, 21e eeuw zogenaamde Augenwender(bewegende ogen op seconde) in goede staat. 40x20x13 Cond:G
Antieke Franse pendule omstreeks 1870, voorstelling vrouw met wereldbol, met 8 daags uurwerk en halfuurslag(compositiemetaal) 43x40x13cm Cond:G
Antieke vurenhouten Friese staartklok met Schwarzwalder uurwerk en scheepjesmechaniek (geen deurtje voor). Huwelijk van uurwerk en (beschilderde) kast 146cm. Cond.: R
Oude Friese staartklok met maanstand, 3 gewichten en Westminster slag op 8 staven, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 135cm
Grote Franse wit marmeren Louis Seize stijl zuilenpendule omstreeks 1870 met origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag 41cm in goede staat.
Franse marmeren Art Nouveau pendulestel omstreeks 1900 (drie soorten natuursteen) gemerkt: G. Allion Pontoise met bronzen ornamenten en druivenranken, 8 daags uurwerk halfuurslag 21-35cm Cond:G
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok in goede originele staat, 148cm Cond:G
Antieke Franse pendule met rood marmer en compositiemetalen figuur met bloem, omstreeks 1890, 8 daags uurwerk met halfuurslag, in goede staat 58cm
Negentiende eeuwse Franse pendule met gouddecor en vernis Martin stijl decor, en vergulde bronzen armaturen, originel 8 daags uurwerk, Japy Freres, minimale beschadiging klokkast/wijzerplaat 36cm Cond...
Franse 19e eeuwse pendule met vrouw, compositiemetaal met albast, niet getest, beschadigingen 52x50x15cm Cond:R
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met origineel augenwender mechaniek, dubbele trein (slinger mist) functies niet getest 19x19x29cm
Antieke Franse bronzen pendule omstreeks 1880 met acht daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat, 45cm Cond:G
Antieke Franse figuren pendule met vergulding, omstreeks 1870, voorstelling vissend meisje(compositiemetaal) 8 daags uurwerk met halfuurslag, 33x39x14cm Cond:G
Kleine Friese stoelklok omstreeks 1880(zonder gewichten en slinger) 38cm Cond:R
Franse comtoise klok 19e eeuw met dagaanduiding, mooie gave Feulle en gave emaille wijzerplaat, 140x25x40cm Cond: G
Oude Westminster Warmink Friese staartklok met maanstand en notenhouten kast, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 135cm Cond;G
Antieke Franse pendule omstreeks 1870 met albast vrouwenfiguur met halm, verguld compositiemetaal, 8 daags uurwerk met halfuurslag 39x35x13cm Cond:G
Grote mahoniehouten ingelegde tafelklok ca. 1890, ingelegd met parelmoer en koper. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag (smalle gerepareerde krimpnaad) 50x29x18cm. Cond.: G
Groot Frans antiek zwart marmeren klokkenstel omstreeks 1870, met 8 daags Brocot-Visible uurwerk, klok marmer beschadigd, chips van coupes 30-40cm Cond:R
Antieke Jugendstil gewichten vrijslinger omstreeks 1900 met eikenhouten kast en intarsia met figuren. 50x30x17cm Cond:G
Duitse beschilderde Schwarzwaldklok met schotelvormige houten cijferblad, in goede originele staat 35x25x15cm
Antieke Franse bronzen pendule met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gesigneerd Miller en sons omstreeks 1880 37cm Cond:G
Oude schoolklok 20e eeuw in goede staat met 8 daags uurwerk en slagwerk halfuurslag, 14x40øcm Cond:G
Antieke Franse zwart marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag ( minimale chip) 36-38cm Cond:G
Franse comtoise 19e eeuws Villecourt a Marcigng, met gewichten, zonder slinger, verder in goede staat (minimale beschadiging wijzerplaat) 41x28x18cm Cond:G
Antieke Duitse notenhouten regulateur, mogelijk Lenzkirch, alleen genummerd 108216 omstreeks 1880 in goede staat 96cm
Antieke romantische pendule omstreeks 1880 Frankrijk, compositie metaal met albast(overgeschilderd) 8 daags uurwerk zonder slag Cond:R 39cm
Antieke Art Deco Westminster regulateur, wortelnoten met kwartierslag en slagwerk op 8 gongstaven Cond:G 71cm.
Oude wortelnoten Friese staande klok 2e helft 20e eeuw met maanstand, in goede staat, 96cm Cond:G
Antieke compositie metalen pendule omstreeks 1900, met paard en paardentemmer(uurwerk zonder slag) in goede staat 45cm
Antieke Franse eikenhouten snijwerk tafelklok omstreeks 1880 met 8- daags uurwerk, gesigneerd E. Raison, in zeer goede staat 37cm
Wortelnoten Jugendstil wekker klokje met intarsia, omstreeks 1900, floraal inlegwerk met wekkeruurwerk, gemerkt JAZ, 18x15x6cm Cond:G
Antieke Franse pendule omstreeks 1880, compositiemetaal met zwart marmer(rechterpoot stukje af) verder in goede staat 37cm Cond:M
Grote antieke Franse maremeren pendule omstreeks 1870 met compositie metalen figuur. (wijzer, bel en slinger missen) functies niet getest. Cond:R 39x46x15cm
Twee antieke reiswekkers omstreeks 1880, 1 maal messing, 1 maal messing verwikkeld(chip wijzerplaat) functies niet getest Cond:R 7x7x5cm
Oude mahoniehouten tafelklok met maanstand en bronzen ornamenturen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 26cm
Oude Hollandse eikenhouten staartklok, 2e helft 20e eeuw met bronzen ornamenten en Westminster uurwek en maanstand, 105cm Cond:G
Drie oude koekkoeksklokken 2e helft 20e eeuw: 1x met speelwalz (3 gewichten) en slagwerk (melodie Schwarzwaldmühle en Tyroler Holzhacker), 1x 2-gewichten met slagwerk en 1x incompleet (mist gewicht en...
Leuke gave antieke Junghans klok, eikenhout met latoenkoperen beslag, in de vorm van een burchttoren met op tijd stelbaar wekkeruurwerk, in goede staat 30cm
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen en paardjes opzet, in zeer goede staat 93cm Cond:G
Antieke wandklok met 18e eeuwse Franse kopergegraveerde wijzerplaat(houten schwarzwald uurwerk, eigen bouw) 40x31x20cm Cond:R
Franse 19e eeuwse comtoise met latoen koperen Feuille en St. Prachaslinger met mechaniek(kop van paard mist) gemerkt Pourcel Cond:R 138cm
Jugendstil gips gegoten klokkenstel, handgeschilderd met landschapsdecor, met wekkeruurwerk en secondenaanduiding(chip links achter) 29-36cm Cond:R/G
Oude Schwarzwald klokkenman 2e helft 20e eeuw van compositie metaal (slinger mist) 38cm. Cond.: R-G
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur omstreeks 1890, 115cm Cond:G
Antieke Franse zwart marmeren pendule omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 22x25x15cm
Antieke notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1900 Gründerzeit met latoenkoper beslag( wijzer af en wijzerplaat beschadigd) verder in goede staat. 45x25x16cm
Kleine oude Schwarzwalder koekoeksklok omstreeks 1950( wijzer eraf en kroonopzet gebroken) 29cm Cond:R
Duitse notenhouten tafelklok ca. 1900 met latoenkoperen beslag, in goede originele staat 46cm.
Notenhouten Zaanse klok met slagwerk op bel en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 48cm.
Grote mahoniehouten Zaanse klok met slagwerk op bel en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.
Oude messing pendule Schmidt 2e helft 20e eeuw, mechanisch werkend uurwerk, in goede staat 15,5cm Cond:G
Antieke westminster regulateur, omstreeks 1920 met eikenhouten kast en geslepen glas (3 opwindgaten) in goede staat 76cm
Oude eikenhouten pendule omstreeks 1950, gemerkt Juba, licht eiken slagwerk 5 hamers op gongstaven, in goede staat 20x37x11cm Cond:G
Oude Hollandse Zaanse klok, 2e helft 20e eeuw, met atlas en bronzen ornamenten, in goede staat 54cm Cond:G
Notenhouten Hollandse Sallander klok met maanstand en bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw 46cm Cond:G