Antieke bronzen koppel voorlader pistolen, 18e eeuw gemerkt London D.Egg met koperdraad inleg in kolf , beide in goede staat (1 trekkermechanisme defect) 27,5cm Cond:G
Perzische spiegel 18e-19e eeuws , uitklapbaar met gouddecor, bronzen beslag en floraal decor, lederen vergulde schrijfetui met Perzische tekst en floraal decor(bladgoud 19e eeuw) 18-21cm Cond:R/G
Bronzen ceremoniële staf met standaard (samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 32x12x4,5cm.
Zeldzame antiek ijzeren miniatuurharnas, 18e eeuws of ouder met gravering op standaard in goede originele staat, 90cm
Groot 19e eeuws voorlader geweer met precisievizier (infanterie) in goede originele staat. Genummerd en met originele patina 144cm.
Zeer grote antieke Russische messing samovaar, 1880 met twee kranen, voorkant gegraveerd met vazen en Russische teksten(1 handvat incompleet) 100x43ø Cond:G
Zeer zeldzame monumentale Duitse Historisme pronk dekselpot met console tafel ca. 1885, koper vernikkeld in Renaissance stijl met diverse fabel figuren, putti leeuwenkoppen en klauwpoten, vrouwenbuste...
Antieke Amsterdamse school, hanglamp omstreeks 1910 met originele gebrandschilderde glazen kappen 52xø60 Cond:G
Negentiende eeuws gesigneerd penvuur geweer met damast loop, noten kolf gesigneerd: Crumiere Longueville Bernard Canonnier (mooie kwaliteit) Cond:G
Bronzen gespan met twee trekdieren, Luristan, 1200-900 BC, in redelijke staat 8,5x3,5x4cm.
Grote oude messing staande lamp met bloemenbak 20e eeuw in historisme stijl. 197x41cm Cond:G
Twee grote 16e-17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, met driehoekige basis op bolpoten, met originele patina(bestaande uit schroefbare delen) 45x17x17cm Cond:G
Oude Perzische messing zonnewijzer met kompas en sterrenbeelden, 20e eeuw, 2x10,5ø Cond:G
Oude vooroorlogse viool met strijkstok, moet nieuw besnaard worden, Cond:R/G 59x73cm
Zeldzame 18e-19e eeuwse donderbus, voorlader met damast loop en sterintarsia in kolf, onduidelijk gemerkt en gedateerd 1806, in goede originele staat 69cm
Zeventiende eeuwse Hollandse Lutherse bijbel op 19e eeuwse bijbelstandaard met klauwpoten, 9x26x38cm
Hollandse statenbijbel 17e eeuws, door de boekwinkel van Joost Hartgers, op de blommart bij 't weeshuis 1653, met originele lederen band, messing beslag en sluitingen 10x22x35cm Cond:R/G
Twee zeer grote 19e eeuwse getorste messing kaarskandelaren uit engeland 129cm Cond:G
Zeventiende eeuwse Hollandse bijbel, door Hieronymus Sweerts 1687, deze bijbel is in ongerestaureerde staat, met originele lederen band, 3 delen bronzen hoekornamenten missen(veel gebruikerssporen) 41...
Twee oude/antieke Perzische geweren: 1x geheel houten kolf(decowapen 20e eeuw) en 1x 19e eeuws geweer, geheel gegraveerd en in goede originele staat 116-127cm.
Antieke muntgewicht weegschaal in originele doos met diverse bronzen muntsgewicht maten, in Latijn beschreven 18e 19e eeuws 3x12x7cm Cond:G
Vier oude rode lakwerk snuffbottles met diverse decors 7-8cm Cond:G
Antieke bronzen art Nouveau plafondlamp met matglazen kappen 9 lichts, omstreeks 1900 77x50øcm Cond:G
Zeventiende eeuwse bronzen kandelaar met lekkraag 27x13ø Cond:R/G
Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.
Twee grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren, omgebouwd tot lampenvoet(terug te brengen naar originele staat) omstreeks 1860 met vrouwenbustes en zwart marmer. 56cm Cond:G
Antieke viool met parelmoer inleg, in koffer, omstreeks 1890, 60x20x8cm Cond:R/G
Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G
Apart 19e eeuws enkelschots hagelschot-geweer met zeldzaam laadmechanisme (originele patina), 126cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse kwikbarometer van pallisander met been of ivoor, Watts Plymouth(glazen buis rechts onder gebroken) verder in goede staat. 96cm Cond:R/G
Grote Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1880 met keramieken reservoir en geetste glazen brandkap, 6 kandelaars, in goede originele staat 57x70x70cm Cond:G
Grote vroeg 19e eeuwse pistool, voorlader, uit London(trekker vervangen) kruitstamper mist 41cm Cond:R
Aparte antieke thermometer omstreeks 1900, voorstellende een man met cello staande op albasten voet(figuur compositiemetaal) 18cm Cond:G
Engels 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer, Wiiliam Powel and son, 13 cars Birmingham(uiteinde loop aan een kant ingedeukt) 119cm Cond:R
Twee oude bronzen wandlampen 20e eeuw in Louis seize stijl, met prismen glas 54x27x12cm Cond:G
Arabische dolk, BWG zilver. Prachtige dolk rijkelijk versierd op zowel het lemmet, de schede en het handvat. O.a. voorzien van geoxydeerde bewerkingen. Bekroond met een Arabische volbloed. Lengte 27 c...
Antieke bronzen inktstel met afneembaar deksel met hond met zandstrooier en glazen inktreservoir omstreeks 1830 gemonogrammeerd, in goede staat 7x9x5,5cm Cond:G
Lederen Pikkelhaube, waarschijnlijk Sachsen Duitsland(reservisten) met messing versieringen 28x21x19cm Cond:G
Achttiende/negentiende eeuws voorlader pistool, in redelijke staat 33cm
Oosters kromzwaard 19e eeuws, messing met houten heft 90cm Cond:G
Twee oude Chinese bronzen drakenvazen 20e eeuw in goede staat 37x20ø
Twee 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kandelaren (beide gebroken) omstreeks 1870 voorstellend twee bronzen Faunen met kandelaren en ,marmeren voet, vuuverguld 23cm Cond:M
Oude Hollandse officierssabel, 1e helft 20e eeuw, lederen schede en gegraveerd lemet, 117cm Cond:G
Bronzen meetinstrument, 18e eeuws, gesigneerd: Paris les Cordes 1748 les parties egales (proportielineaal) meetinstrument zeevaart met diverse lijnen 33x1,5x0,3cm Cond:G
Vijf oude Faberge stijl eivormige dekseldoosjes van messing en met prismen, bij een ei is een speeldoosje ingebouwd. 2e helft 20e eeuw op standaard 7-12,5cm Cond:G
Klein bronzen stiertje (hanger), Luristan, 1200-900 BC., in redelijke staat 4x3x1,5cm.
Ceremoniële Luristan bijl, ca. 1200-900 BC, 16x6x2cm. in redelijk tot goede staat.
Drie antieke pistolen, 19e eeuws, trommelrevolver gegraveerd, en twee pistolen(beschadigd) 25-30cm Cond:M/R
Antieke microscoop in originele mahoniekist, Watson and Son London 1264, messing en ijzer in goede originele staat. 27x18x15cm
Pistool, voorlader, 18e-19e eeuws, in redelijke staat wel scheur in hout. 39cm
Twee zilver vergulde Parkerpennen, 925/000 met ruitbewerking. Set bestaande uit een balpoint en vulpen.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten schrijfkist, met tablet, datum en brievenhouders etc.(beeninleg sleutelgat mist, verder in goede staat 34x73x27cm Cond:G
Oude messing haardset met liggende jachthond 4 delig 20e eeuw in goede staat 55cm Cond:G
Antieke majolica tefelpetroleumlamp omstreeks 1880 met compositiemetalen voet en antieke glazen kap met damesvoorstelling, in goede originele staat(kleine barst onderin tulp) 51x17øcm
Antiek stenen hoofd omstreeks 400 voor Christus, Afghanistan of India , deel van een beeld gemonteerd op sokkel, 10x6,5x4,3 Cond:G
Antieke nachtwachter met lantaarn (voor kaars) ca. 1880, Historisme naar oud voorbeeld van compositie metaal. 1 Veer en 1 stukje glas mist, verder in goede staat 47cm.
Hollandse messing sextant, gesigneerd J.A. Seckel en Son Rotterdam, 12x24x25cm. Cond.: G
Twee grote antieke Historisme vazen, gemerkt J.S met portretmedaillons, omstreeks 1880 Compositiemetaal. 35x16ø Cond:G
Zeldzame grote prachtige antieke hangpetroleumlamp, omstreeks 1880 met muscicerende putti, origineel gebloemde kap (Historisme) compositie metaal(stukje eraf, wel erbij) 70x60x55cm Cond:G
Antieke majolica petroleumlamp omstreeks 1900, Jugendstil, met floraal decor en compositiemetalen voet,(kap stukken uit) 35cm Cond:R/G
Bronzen ceremoniële standaard voor staf uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 15xø4cm.
Antieke vuursteen, munitiemaker, 18e eeuw metalen zijkanten missen 25cm Cond:R
Hillebrand metalen bureaulamp 30-er/50-er jaren Duitsland, in zeer goede originele staat 44x44x38cm.
Zeer groot oud jachtmes 1e helft 20e eeuw, met lederen schede en hoornen heft 51cm Cond:G
Kavel met 13 oude/antieke strijkbouten o.a: ijzer en messing (enkele met afstelhouder) 10-24cm. Cond.: G
Twee antieke miniatuurkanonnen omstreeks 1900 met Chinese draken van gietijzer, 23x45x16cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse grote messing melkkan met kraan, deksel en afsluitbaar, in zeer goede originele staat 70x43øcm Cond:G
Messing etage bloemtafel met drie etages in vlindervorm, 20e eeuw in goede staat 76x50x50cm.
Zware antieke Chinese bronzen Jardiniere (gesigneerd) floraal en salamander decor 23x32x26cm Cond:G
Twee antieke Chinese dekseldoosjes, lakwerk, materiaal onbekend, met tekst en figuur 8-8,5cm Cond:G
Antieke rijkbewerkte plated dekseldoos met opgewerkte figuren voorstellingen rondom, naar 17e eeuws voorbeeld, 9x25x8cm Cond:G
Twee oude antieke krissen, 1 bewerkt benen heft, en 1 hoornen heft, beide in goede staat (zonder schede) 25-40cm Cond:G
Grote oude bronzen 2 lichts wandlamp met grote figuur, meisje met bloem, 20e eeuw, 45x40x20cm Cond:G
Twee bronzen 4-lichts kaarskandelaar omstreeks 1880 Historisme, staande op leeuwenpoten 43cm Cond:G
Prachtige grote Tiffany stijl tafellamp met libelle decor 2e helft 20e eeuw, 43x42cm Cond:G
Twee delen antiek maritiem koperwerk omstreeks 1900, een telescoop kijker, en een Engelse scheepskompas Coubro en Scrutton LTD London, met petroleum verlichting, beide in goede staat 24x61cm
Twee antieke bijbels: 1x grote bijbel ca. 1900 "Holy Bible, old and new testament Browns Family Bible" met koperen sluitwerk en 1x 17e eeuwse bijbel "Biblia De Oantsche H. Schrifture in 's Gravenhage,...
Zeven delige messing haardset, 19e en 20e eeuw, o.a 4 vuurblokken, 1 kolenschep, tang en pook 15-66cm Cond:G
Antieke majolica tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met florale decors en originele gebloemde kap, in goede staat 51x25øcm
Antieke koperen plafondlamp omstreeks 1900 met facetgeslepen mat galzen kappen, in goede staat. 50x55øcm Cond:G
Versteende prehistorische fossiel in krijtgesteente(vissoort) 32x14x4 Cond:G
Vier oude tuinmeubelen van metaal: 1x bloem-etagetafel , 2 stoelen en 1x hocker 43-70cm. Cond.: R-G
Zeer grote antieke speculaasplank, houtgestoken figuur omstreeks 1900, 100x34x3,5cm Cond:G
Vijf oude draaischijftelefoons met baceliet en koper, midden 20e eeuw 20-25cm Cond:G
Mooie grote staande koperen lamp in klassieke empire stijl 20e eeuw in goede staat 3-lichts Cond:G 162cm
Antieke plated Jugendstil dekseldoos met edelhert decor omstreeks 1900 in goede staat 8x23x15cm
Prachtige grote ingelegde Jugendstil kist omstreeks 1900 met mooi intarsia werk, diverse houtsoorten, in goede staat 18x30x16cm Cond:G
Antieke demontabele Joodse bronzen kandelaar, 9 lichts met draaister(schroefdraad moe) 19e eeuws 39x28x12cm Cond:G
Twee antieke Franse vazen omstreeks 1870 met rocaille decor en marmeren voet, voet iets beschadigd 43cm Cond:R/G
Oude Amerikaanse spaarpot Jolly Nigger Bank, gemaakt van gietijzer, 20e eeuw met mechanisme 19,8cm Cond:G
Antieke vitrine met tinnen beschilderde figuren soldaten, omstreeks 1900, voorstelling slag bij...? ongeveer 250stuks 15x52x16cm Cond:G
Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1900, 6 hoekig met facetgeslepen glas, 3 lichts in goede staat