Twee oude Napels Italie porseleinen figuren, 2e helft 20e eeuw vrouw met karaf en man met fruit Cond:G 25cm
Grote oude porseleinen Dog, Pfeffer Gotha gemerkt 20e eeuw in goede staat, 27x33x9cm Cond:G
Grote Chinese terracotta figuur uit de Han Dynasty B.C. 206-220 AD, voorstellende een wachter met restbeschildering, in goede staat 45cm
Elf antieke porseleinen figuren, waaronder twee dekselfiguren, en 9 figurengroepen( 3 beschadigd) 6-12cm Cond:R/G
Zeven oude porseleinen (2x keramiek) honden 20e eeuw o.a. Duitsland, 8-16cm. (1x beschadigd) Cond.: R-G
Zeldzaam groot oud Hollands porseleinen servies, koninklijke plazuid Gouda, edel porselein omstreeks 1930, bestaande uit: 3 grote vleesschalen ovaal, 2 sauskommen,2 grote open schalen, 3 ovale kleine ...
Twee grote antieke vazen, Chinees porselein met florale decors, in goede staat 58x23cm
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen viskom met tuin en floraal decor(chip bovenrand) 28x37cm ø Cond:R
Twee grote Imari porseleinen vierkante vazen, met tuin en paradijsvogel decor, 37x17x17cm Cond:G
Goudimari porseleinen vaas met vergulde bronzen armaturen met draken landschap en floraal decor 49cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Imari dekselvazen met Foohonden en floraal decor (van 1 deksel is de foo-hond gerestaureerd) 56x25cm ø Cond:G
Vijf 19e eeuwse Imari porseleinen schalen met floraal en kinddecor, geschulpte omranding 1 beschadigd, 4 goed 15,2 cm ø Cond:R/G
Twee 19e eeuwse petroleumlampen, porselein met bronzen monturen, florale decors, klauwpoten, omstreeks 1880, met geetste glazen brandkappen 50cm Cond:G
Drie antieke keramieken polychrome apothekerspotten met Latijnse teksten omstreeks 1900. 11ø x22cm in goede staat.
Zeer groot 19e eeuws Imariporseleinen sierbord met floraal decor, in goede staat 47øcm
Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen met vlakken en diverse florale decors in de coulissen. 19,8cm in goede staat.
Imari porseleinen wierookbrander met Foohond, 19e eeuws, fijngeschilderd decor met paradijsvogels, vleesschaal(gerepareerd)25-37cm Cond:R
Zes 19e eeuwse imari porseleinen kop (6x goed) & schotels (5x goed, 1x gelijmd) 6xø11cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvaas met floraal en drakendecor, 30x15øcm Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met Chinese tuin, met vogels, goud en vlinder decor, met geschulpte rand 21,5ø cm Cond:G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor, twee grotere borden hebben haarlijn 21-25cm Cond:R/G
Fijngeschilderd Imari porseleinen bord 20e eeuw met vogel en floraal decor 19,5øcm Cond:G
Zes antieke Imari porseleinen kommen met deksels 19e eeuws met floraal en gouddecor(gemerkt) 9x13øcm Cond:G
Groot antiek Imari porseleinen sierbord ca. 1900 met decor van goud, paradijsvogels en landschappen ø37cm. Cond.: G
Imari porseleinen dekselvaas 19e eeuws met zilveren deksel 15x10ø cm Cond:G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen, floraal decor, 1 gelijmd 2 goed 16x 9øcm Cond:R
4 Antieke Imari porseleinen borden. 1 set en 2 diverse, goud Imari en boeren Imari 22-25cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vaasjes met floraal decor (beide chip bovenrand) 15x9ø cm Cond:R
Imari porseleinen bloempot met floraal decor en vlinder decor(haarscheur) 19-24 ø cm Cond:R
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 grotere dekselvaas(chip deksel) 1 kleinere dekselvaas (deksel kapot) 1 kraagvaas 18-24cm Cond: R
Twee oude wit porseleinen vazen gesigneerd Jan van der Vaart 1931-2000. nr. 82 en 72. In goede staat 20-27cm
Twee oude wit porseleinen vazen gesigneerd Jan van der Vaart 1931-2000 nr. 85 en 72, in goede staat 18-23cm
Lot serviesgoed, Jan van der Vaart 1931-2000. 36 delen, 15 ontbijtborden, theepot, 8 grote borden, een schaal, 2 vazen, en 10 diepe potten, (chips en haarlijnen) 10-27cm Cond:R/G
Antieke Majolica bloempot met zuil, 1e helft 20e eeuw gemerkt A , met groen glazuur, in goede staat 115cm.
Grote Italiaanse keramieken ampfora, handbeschilderd met kustplaats en opgewerkte bloemen/takken (beschadigd) 54cm. Cond.: R
Drie antieke Engelse keramieken kastkommen 19e eeuw, 1 met chinees decor, 2 met landschapsdecor (ook binnenin) 9x18ø cm Cond:G
Oud Engels creamware keramieken bonboniere, gemerkt Hartley Leeds Pottery in goede staat 9x23x16cm.
Twee grote oude Hollandse keramieken herdenkingsborden door Porseleijne Fles, 1 maal Koningin Wilhelmina 1898-1923 1 maal familiewapens 7 februari 1901-7 februari 1926(beide genummerd en met monogram)...
Twee antieke Petrus Regout Maastricht, Tea drinker decor kastkommen, 10x16ø cm in goede staat.
Twee antieke Majolica beelden met vazen, gedateerd 1932 en signatuur Silber, voorstellend een jongen met salamander en meisje met slak (minimale glazuurchip) 33-34cm. Cond.: G
Zes antieke Engelse keramieken dekseldoosjes met lithografien , 2 deksels gerestaureerd 1 deksel randschade 8-11cm Cond:R/G
Vijf antieke Engelse potlids, gelithografeerd en in lijst 10-18cm in goede staat.
Vijf antieke keramieken Engelse pot lids met mooie romantische voorstellingen gelithografeerd, allen met randschade of restauratie. 10-14cm Cond:R
Zes antieke Engelse kermieken pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen, 2 goed, 2 haarlijn, 2 beschadigd 9-12cm Cond:R/G
Antiek Wedgwood servies, gemerkt Goode 19 South Audley St. grosvener Sg. London, decor Pearl ca. 1900. Blauw met goud lijndecor en tekst "Diligentia Ditat" bestaande uit: 8 diepe borden, 26 platte bor...
Oud tegeltableau en drie tegels in lijst, 6-pas tegeltableau 20e eeuw Delft (die pleit om een koe geeft er een toe) minimale chip, drie tegels Makkum notendecor in lijst 43x30 en 42x16,5cm Cond:G
Zes antieke Hollandse tegels, blauwe bloem, huis met rokende schoorsteen, ridder te paard 17e eeuw, springende hond 17e eeuw, mangaan watersluis, landschap met huis. (gelijmd en of beschadigd) 13x13cm...
Lot diverse oude Hollandse wandtegels met diverse decors 18e-19e eeuws 13x13cm Cond:R/G
Oude 6-pas tegeltableau ca. 1930 met bloemvaasdecor in goede staat 48x30cm.
Twee Chinese tegeltableaus met vrouw en vogeldecor (4pas) 2e helft 20e eeuw 64x19cm Cond:G
Vier antieke Hollandse tegels, 18e en 19e eeuws, steenbok, bloemdecor en figuren 13x13cm Cond:R
Twee antieke Chinese knobbelvazen Kang Xy gemerkt, 19e eeuw met kraanvogeldecor en floraal decor 21,5x12øcm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en zilveren gegraveerde afsluiting, 835/000 dop voorzien van gegraveerde versieringen Mt. Fa W Burgers en zonen Haarlem 1952-1975, 1...
Twee keer 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten en florale decors en zilveren afsluiting 13,5x10cm 835/000 dop voorzien van filetrand Mt. Fa W Burgers en zonen, Haarlem 1952-1975 Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en zilveren gegraveerde afsluiting, 835/000 dop voorzien van gegraveerde versieringen Mt. Fa W Burgers en zonen Haarlem 1952-1975, 1...
Grote oude zware marmeren vaas 20e eeuw (chip uit oppervlakte) 52x23øcm Cond:G
Twee delen 18e en 19e eeuwse France Fayence brandewijn kommen(chip en lichte glazuur beschadiging) 5x19x13,4ø en 6,5x19,5x13,4øcm Cond:G
Twee 17e en 18e eeuwse delfsblauwe borden met Chinese decors (randschade) 23,3ø Cond:R
Twee grote Duits porseleinen Hutschenreuther vazen ca. 1980 kobaltblauw, Hutschenreuther Hohenberg Bavaria in Biedermeier stijl 48x19cm. en 47x4x16cm. Cond.: G
Oud Engels keramieken serviesgoed (Spodes Tower) met blauw decor van landschappen en flora 22-delig: 2x tablet, 4x soepkom, 2x diep bord, 1x schaal, 5x groot bord, 1x sauskom, 4x klein bord, 2x schaal...
Duits Freisberg porseleinen serviesgoed 22-delig: 1x soepterrine, 1x vleesschaal, 1x dekselschaal, 6x ontbijbord, 1x sauskom, 12x groot bord (minimale chips mogelijk) 21-35cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen 6-hoekige dekselpotten met goud en floraal decor (2 chips van deksels) 18,5cm Cond: R\G
Delfts porseleinen 5-delig kaststel 20 eeuw met decor van flora en kustplaatsen (1 vaas beschadigd) 25x32cm. Cond.: R-G
Grote oude terracotta vaas, Jugendstil stijl. gesigneerd Goldschieder met floraal en figuren decor. in goede staat. 71x30x31cm Cond:G
Grote oude terracotta vaas, Jugenstil stijl, gesigneerd Goldschieder floraal en figuren decor, in goede staat. 71x30x31cm Cond:G
Zes Duitse Rosenthal porseleinen 8 kantige borden met diverse vogeldecor(Rosenthal Bavaria E. model ph Rosenthal 20e eeuw Cond:G
Drie oude porseleinen figuren Duitsland, wit-goud, twee Rosenthal Selb, meisje met gans, meisje met duiven, 1 gemerkt TK Thun putti op ram 10-14cm Cond:G
Antieke Hollandse schoonhoven polychrome platelen vaas met console, HM, Koningin Wilhelmina 1898-1923, regerings herrinnering, met kasteel Diez-stamslot-Oranje Nassau. met leeuwenkoppen en floraal dec...
Twee oude Japanse vazen keramiek met craquele glazuur en figuren in landschap decor, 20e eeuw 32cm Cond:G
Antieke Arnhemse fayence platelen bolvaasje omstreeks 1920 8,5x8,5ø cm Cond:G
Grote Hollandse antieke platelen bloempot, gemerkt papaver Arnhem Holland Gelria met floraal decor rondom 20xø28cm. Cond.: G
Antieke Hollandse platelen Jugendstil jardiniere, gemerkt Regina Rosakio Gouda Holland 186. In goede staat 15x31x15cm.
Oude keramieken vaas 20 eeuw, gemerkt Colenbrander Ram, Fv B.15 floraal decor 18x7,5cm
Twee oude Duitse keramieken vazen gesigneerd, 20e eeuw.1 maal 50er jaren bruin-grijs handarbeid W.R. 1 maal grijze vaas met florale decors, geglazuurd handarbeid G.M. 103/30. 31-35cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.
Antieke Zuid Hollandse platelen blaker omstreeks 1920 met floraal decor polychrome in goede staat 6,5x11,5cm
Oude aardewerken figuur Sancho Panza, door Elfriede Balzer-Kopp 20e eeuw in goede staat 27cm
Aparte antieke keramieken kom met grepen 19e eeuws, Fayence met glazuur en florale decors(gerepareerd en gekramd) 10,5x23x18,5 ø cm Cond:R
Oude antieke Chinese keramieken figuur met craquele glazen voorstellende een man met tuingereedschap 20e eeuw 34,5cm
Twee delen antiek Hollands plateel , bloempot Ducro Gelria Arnhem, schekkan gemerkt L (chip) 15-29cm Cond:R/G
Antieke Hollandse societe ceramique Maastricht, boerenbont eetservies omstreeks 1900, bestaande uit: 4 schalen, 1 soepterrine, 4 dekselschalen, 5 diepe schalen, 3 sauskommen, 1 melkkan, 6 eetborden, 1...
Drie-delig Delfts blauw kaststel, voorkant gedecoreerd met een rivier bij een dorp. Achterkant gedecoreerd met bloemen, deksel met een Hollandse leeuw. 28xø16cm. Cond.: G
Twee grote keramieken plaquettes, eenmaal met paarden, groen, blauw, rood glazuur, gemerkt Rüscha handgemahlt, en eenmaal Romeinse paardenspan met verschillende kleuren.geglazuurd, ongemerkt 47x34cm e...
Zestien Wedgewood borden of Etruria omstreeks 1950(minimale chip mogelijk) 26,5cm ø CondG
Antiek Weens porseleinen bonboniere, opengewerkt ca. 1900 (gemerkt met bijenkorf, letters en genummerd) in goede staat 8x18,5x24cm.
Keramieken schenkkan Brouwer, door Willem Coenraad Brouwer (nr. 1736?) met okerbruin gevlekt glazuur, in goede staat 20cm omstreeks 1930
Art Deco keramieken pindaset, gemerkt M in Appel ca. 1930 met grijskleurig glazuur in goede staat 8-17cm.
Twee delen oud keramiek Hannie Mein ( 1933 - 2003): 1x blaker en 1x asbak 12-17cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West Germany...
Twee 18e-19e eeuwse Delfts blauwe keramieken borden met decor van bloempot en gele omranding, gesigneerd IHF 190. Minimale randchips, ø23,5cm. Cond.: G
Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G
Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G
Drie 18e eeuwse Delftsblauwe porseleinen borden met Chinese Geishas en tuindecor, gemerkt de Klaauw 120(breuk en randschade) 23øcm Cond:R
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas, uiterst gedetailleerd beschilderd. Kang Xy gemerkt met bergachtig landschap en huizen langs de kust, in zeer goede staat 17x9øcm Cond:G
Vijf 18e eeuwse Familie roze borden met floraal en bloemvaas decor, twee borden gescheurd, twee goed, minimale chip 23ø cm Cond:R/G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Blanc de Chine tempelhonden in goede staat 12,5x4x5cm.