Antieke ronde mahoniehouten gestoffeerde voetenbank omstreeks 1900 in goede originele staat 13x31ø Cond:G
Eikenhouten wandtafel (side table) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met twee lades en uittrekbladen en etage in goede staat 72x130x42cm
Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.
Grote oude geetste spiegel met opvliegend eenden decor 20e eeuw 138x68cm Cond:G
Hollandse 17e-18e eeuwse eikenhouten kist met lade en houtgestoken panelen zonder slot 68x63x140cm Cond:G
Mahoniehouten bureau Engels stijl meubel 2e helft 20e eeuw met uitschuifbaar bureaublad en groen schrijfblad, met vier lades. 113x92x45cm in goede staat Cond:G
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met lade houtgestoken vogeldecor en ijzer gesmede handgreep(deksel in 19e eeuw vervangen, verder in mooie staat 80x126x57cm Cond:G
Prachtige gerestaureerde Hollandse wortelnoten fineer gebogen Barok commode, 19e eeuws met bronzen beslag, klauwpoten, recentelijk vakkundig gerestaureerd in zeer goede staat 78x99x59cm
Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, brozen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen in goede staat 92x121x55cm
Oude bruin lederen armleunstoel met oren, houten poten en kopernagels 2e helft 20e eeuw (stoel ruikt sterk) craquelé in leer, 95x74x92cm Cond:R
Frans eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met panelen en lijstwerk in goede originele staat 205x150x60cm.
Negentiende eeuwse Boulle Poudreuse met spiegel en vakverdeling en lade, ingelegd met koper en parelmoer(blad beschadigd) Kwaliteitsmeubel, 73x67x40cm Cond:R
Vier ode Duitse compositiemetalen wekkers met Kölner Dom en kabouters , 3 heel 1 beschadigd, functies niet getest 19x16x6cm Cond:R/G
Oude messing skeletklok met grote opwindveer, 2e helft 20e eeuw met glazen overdekking, emaille cartouches en mahoniehouten sokkel 55x21x31cm Cond:G
Antieke Duitse Junghans regulateur omstreeks 1920, in eikenhouten kast, in goede staat 57cm
Oude messing tafelklok met FHS uurwerk, mechanisch 8 daags en halfuurslag op dubbele bel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 31cm
Oude Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met maanstand, mahoniehouten kast 88cm Cond:G
Duitse beschilderde Schwarzwaldklok, 19e eeuws in goede originele staat 34x18x24cm
Grote antieke Chinees porseleinen drakenvaas omstreeks 1900 Familie Verte 34x14ø
Vroeg 19e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met dubbele snack omstreeks 1830 in Waldrow London halfuurslag op bel 41cm in goede originele staat
Antieke eikenhouten Junghans tafelklok met verzilverde wijzerplaat, 8 daag uurwerk, halfuurslag en geslepen glas in goede staat 29cm
Twee oude handbeschilderde porseleinen borden met goud en bloem decor in goede staat 22,5ø
Twee delen antiek Duits porselein omstreeks 1900, drie delige chocolade kop en schotel met deksel, en Meissen schaaltje 5-17cm Cond:R/G
Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G