This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Rond gestoffeerd voetenbankje
Result: 25 EUR

Antieke ronde mahoniehouten gestoffeerde voetenbank omstreeks 1900 in goede originele staat 13x31ø Cond:G

Engelse sidetable
Result: 275 EUR

Eikenhouten wandtafel (side table) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met twee lades en uittrekbladen en etage in goede staat 72x130x42cm

Zwarte etagere tafel
Starting price 20 EUR

Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.

Spiegel met geëtst glas
Starting price 40 EUR

Grote oude geetste spiegel met opvliegend eenden decor 20e eeuw 138x68cm Cond:G

Eiken kist, 18e eeuw
Result: 160 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse eikenhouten kist met lade en houtgestoken panelen zonder slot 68x63x140cm Cond:G

Bureautje in de Engelse stijl
Result: 100 EUR

Mahoniehouten bureau Engels stijl meubel 2e helft 20e eeuw met uitschuifbaar bureaublad en groen schrijfblad, met vier lades. 113x92x45cm in goede staat Cond:G

Eikenhouten kist met snijwerk
Starting price 150 EUR

Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met lade houtgestoken vogeldecor en ijzer gesmede handgreep(deksel in 19e eeuw vervangen, verder in mooie staat 80x126x57cm Cond:G

Barok Commode wortelnoten
Result: 150 EUR

Prachtige gerestaureerde Hollandse wortelnoten fineer gebogen Barok commode, 19e eeuws met bronzen beslag, klauwpoten, recentelijk vakkundig gerestaureerd in zeer goede staat 78x99x59cm

Commode
Starting price 250 EUR

Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, brozen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen in goede staat 92x121x55cm

Lederen oren-zetel
Result: 120 EUR

Oude bruin lederen armleunstoel met oren, houten poten en kopernagels 2e helft 20e eeuw (stoel ruikt sterk) craquelé in leer, 95x74x92cm Cond:R

Frans eiken kabinet
Result: 300 EUR

Frans eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met panelen en lijstwerk in goede originele staat 205x150x60cm.

Boulle kaptafeltje, 19e eeuw
Starting price 225 EUR

Negentiende eeuwse Boulle Poudreuse met spiegel en vakverdeling en lade, ingelegd met koper en parelmoer(blad beschadigd) Kwaliteitsmeubel, 73x67x40cm Cond:R

Vier wekkers
Starting price 40 EUR

Vier ode Duitse compositiemetalen wekkers met Kölner Dom en kabouters , 3 heel 1 beschadigd, functies niet getest 19x16x6cm Cond:R/G

Skeletklok
Result: 325 EUR

Oude messing skeletklok met grote opwindveer, 2e helft 20e eeuw met glazen overdekking, emaille cartouches en mahoniehouten sokkel 55x21x31cm Cond:G

Junghans klokje
Result: 20 EUR

Antieke Duitse Junghans regulateur omstreeks 1920, in eikenhouten kast, in goede staat 57cm

Messing lantaarnklok
Starting price 60 EUR

Oude messing tafelklok met FHS uurwerk, mechanisch 8 daags en halfuurslag op dubbele bel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 31cm

Staartklokje
Result: 20 EUR

Oude Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met maanstand, mahoniehouten kast 88cm Cond:G

Schwarzwalder klokje
Result: 110 EUR

Duitse beschilderde Schwarzwaldklok, 19e eeuws in goede originele staat 34x18x24cm

Chinese drakenvaas, Fam Verte
Result: 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen drakenvaas omstreeks 1900 Familie Verte 34x14ø

Engelse strakke tafelklok
Starting price 1.500 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met dubbele snack omstreeks 1830 in Waldrow London halfuurslag op bel 41cm in goede originele staat

Eiken Junghans tafelklok
Result: 60 EUR

Antieke eikenhouten Junghans tafelklok met verzilverde wijzerplaat, 8 daag uurwerk, halfuurslag en geslepen glas in goede staat 29cm

2 Porseleinen bordjes
Result: 30 EUR

Twee oude handbeschilderde porseleinen borden met goud en bloem decor in goede staat 22,5ø

Twee maal Duits porselein
Result: 30 EUR

Twee delen antiek Duits porselein omstreeks 1900, drie delige chocolade kop en schotel met deksel, en Meissen schaaltje 5-17cm Cond:R/G

Weense regulateur
Result: 125 EUR

Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G