This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Chinees sieradenkistje, messing beslag
Result: 50 EUR

Oud Chinees sieraden opbergkistje met Jade Plaquettes, koper bewerkt beslag en lades, 20e eeuw in goede staat 20x14x11cm

Beschilderd dekseldoosje
Starting price 50 EUR

Antieke Russische beschilderde dekseldoos/tabaksdoos met arrenslee op deksel 19e eeuw 9,5x10,5cm Cond:G

Chinese cup, gesneden uit hoorn
Result: 850 EUR

Oude Chinese hoorngestoken drinkbeker met rondom figuren in landschapsdecor, 20e eeuw in goede staat 6,5x14,5x12

Flacon
Result: 2.200 EUR

Oude antieke Oosterse parfum flacon, bewerkt met filligrain en hoornen zijstukken met figurenvoorstellingen en florale voorstellingen, bezet met stenen 12cm Cond:G

Chinees gesigneerde snufbottle
Result: 75 EUR

Oude gesigneerde Chinese snuffbottle met landschap- en figuren decor 20e eeuw. In goede staat. 7cm

9 Benen delen met erotische afbeeldingen
Result: 135 EUR

Negen Oosterse bewerkte benen lamellen met erotische voorstellingen 10-11cm Cond:G

Bewerkte schaal
Starting price 140 EUR

Antieke Duitse vergulde bronzen historisme schaal op 4 klauwpoten omstreeks 1880, historisme met putti en rocailles in goede staat 6x35x37cm

2 Grote siervazen
Starting price 130 EUR

Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G

Jugendstil wijnkoeler
Starting price 200 EUR

Prachtige grote Duitse Jugendstil wijnkoeler met floraal decor, gemaakt van tin omstreeks 1900 in goede staat

11 Design vazen, Olav Joff , Norway
Result: 100 EUR

Elf delen Cast stainless steel Olav Joff Norway, vervaardigd door Polaris steel art, 4 vazen, 1 schaal, 6 kandelaren 7-20cm Cond:G

Gietijzeren bloemtafeltje ca. 1880
Starting price 50 EUR

Antieke gietijzeren bloemtafel omstreeks 1880 Historisme(scheurtjes) 72x27øcm Cond:G

Kraantjeskan, 19e eeuw
Result: 35 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met hengsels,leeuwenkoppen en kolenschuif, in goede originele staat 43cm

Heilig kruis
Result: 85 EUR

Groot vroeg 19e eeuws houtgestoken heilig kruis met INRI en originele polychromie (Zuid Duitsland) in goede originele staat 97x58x14cm.

Haardstel met liggende hond
Starting price 60 EUR

Oud messing haardstel 4 delig 20e eeuw een liggende hond 55x28x25cm Cond:G

Engelse sextant
Result: 380 EUR

Antieke Engelse sextant in houten kist omstreeks 1920 origineel. Gesigneerd maar moeilijk leesbaar Liverpool 14x28x28cm Cond:G

Chinees hoornen figuur
Starting price 375 EUR

Negentiende eeuws Chinees figuur uit hoorn gesneden, lachende Boeddha met kinderen in goede staat 27cm Cond:G

Globus op standaard
Result: 340 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Duitse globus op Piedestal, eikenhoutengestoken met guirlande, Erdglobus Karthogt Institut Peter. J. Oestergaard Berlin 179cm Cond:G

Bronzen fotolijst met 2 putti
Starting price 225 EUR

Negentiende eeuwse bronzen vergulde fotolijst met twee putti's en rocailles. In goede originele staat 31cm

Schoenpoets kist
Result: 250 EUR

Grote oude oosterse koper met houten schoenpoetskist met 16 glazen houders met koperen doppen en diverse lades en opbergvakken in goede originele staat 44x88x21cm

Stel messing wandschotels
Starting price 150 EUR

Twee antieke Duitse messing gegoten Historisme wandsierschotels met jachtdecors: Des Eberjagers Hallali, des Hirsches Tod. 38øcm Cond:G

Perzisch bronzen schaal
Result: 270 EUR

Antieke Perzische of Chinese bronzen schaal, mogelijk Chiao Tou, Han periode met gevlochten bol symbool c 250 voor Christus Cond:G

Carrousel paard ca. 1860
Result: 425 EUR

Groot antiek carrousselpaard omstreeks 1880 op standaard met glazen ogen en latoenkoperen beslag, staart van echt haar(krimpnaden en restauraties) 136x126x29cm Cond:R/G

Pendant, rococo schilderijen
Result: 750 EUR

Onduidelijk gesigneerd pendant in vergulde historische stijl lijsten omstreeks 1880, gedeeltelijk geschilderd en gelithografeerd minimale beschadiging 67x45cm Cond:R/G

2 Houten beelden
Starting price 650 EUR

Twee grote antieke houtgestoken beelden, 19e eeuws of ouder, Renaissance stijl (trapconsoles) man met baard en vrouwenbuste (oude wormbeval) 122-125cm Cond:G