Oud Chinees sieraden opbergkistje met Jade Plaquettes, koper bewerkt beslag en lades, 20e eeuw in goede staat 20x14x11cm
Antieke Russische beschilderde dekseldoos/tabaksdoos met arrenslee op deksel 19e eeuw 9,5x10,5cm Cond:G
Oude Chinese hoorngestoken drinkbeker met rondom figuren in landschapsdecor, 20e eeuw in goede staat 6,5x14,5x12
Oude antieke Oosterse parfum flacon, bewerkt met filligrain en hoornen zijstukken met figurenvoorstellingen en florale voorstellingen, bezet met stenen 12cm Cond:G
Oude gesigneerde Chinese snuffbottle met landschap- en figuren decor 20e eeuw. In goede staat. 7cm
Negen Oosterse bewerkte benen lamellen met erotische voorstellingen 10-11cm Cond:G
Antieke Duitse vergulde bronzen historisme schaal op 4 klauwpoten omstreeks 1880, historisme met putti en rocailles in goede staat 6x35x37cm
Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G
Prachtige grote Duitse Jugendstil wijnkoeler met floraal decor, gemaakt van tin omstreeks 1900 in goede staat
Elf delen Cast stainless steel Olav Joff Norway, vervaardigd door Polaris steel art, 4 vazen, 1 schaal, 6 kandelaren 7-20cm Cond:G
Antieke gietijzeren bloemtafel omstreeks 1880 Historisme(scheurtjes) 72x27øcm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met hengsels,leeuwenkoppen en kolenschuif, in goede originele staat 43cm
Groot vroeg 19e eeuws houtgestoken heilig kruis met INRI en originele polychromie (Zuid Duitsland) in goede originele staat 97x58x14cm.
Oud messing haardstel 4 delig 20e eeuw een liggende hond 55x28x25cm Cond:G
Antieke Engelse sextant in houten kist omstreeks 1920 origineel. Gesigneerd maar moeilijk leesbaar Liverpool 14x28x28cm Cond:G
Negentiende eeuws Chinees figuur uit hoorn gesneden, lachende Boeddha met kinderen in goede staat 27cm Cond:G
Zeldzame grote 19e eeuwse Duitse globus op Piedestal, eikenhoutengestoken met guirlande, Erdglobus Karthogt Institut Peter. J. Oestergaard Berlin 179cm Cond:G
Negentiende eeuwse bronzen vergulde fotolijst met twee putti's en rocailles. In goede originele staat 31cm
Grote oude oosterse koper met houten schoenpoetskist met 16 glazen houders met koperen doppen en diverse lades en opbergvakken in goede originele staat 44x88x21cm
Twee antieke Duitse messing gegoten Historisme wandsierschotels met jachtdecors: Des Eberjagers Hallali, des Hirsches Tod. 38øcm Cond:G
Antieke Perzische of Chinese bronzen schaal, mogelijk Chiao Tou, Han periode met gevlochten bol symbool c 250 voor Christus Cond:G
Groot antiek carrousselpaard omstreeks 1880 op standaard met glazen ogen en latoenkoperen beslag, staart van echt haar(krimpnaden en restauraties) 136x126x29cm Cond:R/G
Onduidelijk gesigneerd pendant in vergulde historische stijl lijsten omstreeks 1880, gedeeltelijk geschilderd en gelithografeerd minimale beschadiging 67x45cm Cond:R/G
Twee grote antieke houtgestoken beelden, 19e eeuws of ouder, Renaissance stijl (trapconsoles) man met baard en vrouwenbuste (oude wormbeval) 122-125cm Cond:G