Jan Holtrop 1907-1995 on the river IJssel near Arnhem 35x35cm olieverf op linnen Cond:G
F. Wens? 1847 19e eeuws interieur met figuren, olieverf op paneel 21x26cm Cond:G
Leon Senf Delft 1860-1940 Alkmaar, landschap met boerderij, olieverf op linnen 29x42cm Cond;G
Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G
Schilderij Jacques Pelletier 1809-1991, brug over de Seine, olieverf op paneel 60x35cm Cond:G
Salvador Dali 1904-1989, inferno Cantiche, geschept papier, lithografie op papier 25,5x18cm
Willem van Nieuwenhoven 1874-1973 Alchemist, olieverf op linnen 30x40 Cond:G
Herman Heyenbrock, verso Amsterdam 1871-1948 Blaricum jonge arbeider bij vuurgloed, olieverf op paneel 55x60cm Cond:G
Geo Poggenbeek 1853-1903 landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G
Johan Ernst Bäumer 1870-1919 Blaricum, bosgezicht met boerderij en kippen, olieverf op linnen 100x70cm Cond:G
Ton Schulten nr 35/200. 1938 Ootmarsum, voorjaar 1995(handgesigneerd) zeefdruk op papier 50x40cm Cond:G
Charles Philogene Tschaggeny 1815-1894 studie van een paard olieverf op paneel 32x21,5 Cond:G
Jan Korthals 1916-1972 Groot portret van een rechter olieverf op linnen 100x80cm Cond:G
Herman Cornelis Adolf Paradies 1883- 1966 gezicht op Pelchrimskerk te Delfshaven 60x43cm Cond:G
Mozart Rottman 1874-1958, zigeunervrouw, olieverf op paneel, lichte craquele vorming, 35x25cm Cond:G
A.Torres Fuster 1874-1945 Spaanse school, Spaanse gitariste 63x80cm olieverf op linnen Cond:G
Henk Schuring, Enschede 1928-1984 Zwolle, abstracte compositie, olieverf op linnen 115x130cm Cond:G
Ton Schulten 1938 Ootmarsum, vroeg werk van deze schilder coulissen landschap acryl op linnen 80x90cm Cond:G
Ferenz Gögös 1936-2011 Kert IV 1966 (verso) Fl. 175,- figuratief-abstracte compositie, acryl op linnen 45x60cm Cond:G
Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig Italianiserend landschap met figuren en vee, panorama met brug en stad aan een meer, mooie kwaliteit en in zeer goede staat.
Russische school omstreeks 1940 (Kopin Ivan Semenovich 1888 - 1966), titel: aanlegplaats, olieverf op linnen 76x201cm Cond:G
Karl Theodor Wagner 1856-1921 Duitse school Hollands havengezicht met vele figuren en boten, olieverf op linnen (kapitale lijst) 82x55cm
Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G
S.v. Vit, 19e eeuw, religieuse voorstelling, vrouw bij kookpot olieverf op linnen(bijschilderingen) 65x44cm Cond:R