This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Skeletklok
Result: 325 EUR

Oude messing skeletklok met grote opwindveer, 2e helft 20e eeuw met glazen overdekking, emaille cartouches en mahoniehouten sokkel 55x21x31cm Cond:G

Junghans klokje
Result: 20 EUR

Antieke Duitse Junghans regulateur omstreeks 1920, in eikenhouten kast, in goede staat 57cm

Messing lantaarnklok
Starting price 60 EUR

Oude messing tafelklok met FHS uurwerk, mechanisch 8 daags en halfuurslag op dubbele bel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 31cm

Staartklokje
Result: 20 EUR

Oude Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met maanstand, mahoniehouten kast 88cm Cond:G

Schwarzwalder klokje
Result: 110 EUR

Duitse beschilderde Schwarzwaldklok, 19e eeuws in goede originele staat 34x18x24cm

Engelse strakke tafelklok
Starting price 1.500 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met dubbele snack omstreeks 1830 in Waldrow London halfuurslag op bel 41cm in goede originele staat

Eiken Junghans tafelklok
Result: 60 EUR

Antieke eikenhouten Junghans tafelklok met verzilverde wijzerplaat, 8 daag uurwerk, halfuurslag en geslepen glas in goede staat 29cm

Weense regulateur
Result: 125 EUR

Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G

Empire pendule, staande man
Starting price 2.000 EUR

Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G

Franse reiswekker met slagwerk
Starting price 1.250 EUR

Zware grote zeldzame 19e eeuwse Franse messing tafelklok, slagwerk met 2 hamers op spiralen met gegraveerde kast(slagwerk afroepbaar door drukknop) secondenaanduiding wijzerplaat licht beschadigd, uur...

Amsterdams staand horloge, Jakob Kerkelo
Result: 8.000 EUR

Achttiende eeuwse wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, dagaanduiding en maanstand halfuurslag op twee bellen gesigneerd Jacob Kerkelo Amsterdam, intarsia in notenhouten kast s...

Märklin H0 33645, Tegernsee-Bahn
Result: 60 EUR

Märklin H0 33645, Tegernsee-Bahn lok in originele verpakking en in goede staat

Fleischmann Startset 931201
Result: 75 EUR

Fleischmann startset 931201 (N Spoor) in originele verpakking, lijkt in complete staat inclusief transformator, rails, lok, wagons etc. Cond.: G

Märklin H0 37074, BR78 stoomlok
Starting price 100 EUR

Märklin H0 37074, BR78 (Deutsche Bundesbahn, Epoche III) stoomlocomotief in originele verpakking, Cond.: G

Jugendstil kamerscherm
Starting price 200 EUR

Groot antiek Jugendstil 3-delig kamerscherm ca. 1900 met floraal stikwerk en zweepslag motief (rafelig) 138x178cm. Cond.: R

10 glazen parfum flacons
Result: 60 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G

10 glazen parfum flacons
Starting price 50 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm

Bronzen penning, 100 jaar Vincent van Gogh
Result: 25 EUR

Oude bronzen penning 1890-1990 Vincent van Gogh stichting 7øcm.

26 bankbiljetten
Starting price 50 EUR

Diverse bankbiljetten, 26x, Hollandse kolonieën 20e eeuw Cond:M/R

2 Grote imari borden
Result: 160 EUR

Twee mooie 19e eeuwse Japanse goudimari porseleinen sierbord, in goede staat fijn geschilderd met floraal decor 31øcm Cond:G

18e eeuws Delfts bord
Result: 100 EUR

Mooi 18e eeuws Delfts aarderwerk bord met jachtdecor, haas, hond en jachthoornblazer, glazuurschade 23ø Cond:R/G

Antiek servies
Result: 60 EUR

Antiek servies omstreeks 1880 met gouddecor en floraal decor(ludwigsburg) bestaande uit: theepot, 9 kop en schotels(chips en een kopje kapot)12 borden, 5-22cmm Cond:R/G

4 Franse Sevres doosje, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Vier antieke Sevres porseleinen dekseldoosjes met diverse decors, drie maar Sevre een maal fayence gemerkt A.L 4,5x7,5cm Cond:G

4 Delen porselein
Starting price 10 EUR

Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...