Achtiende eeuwse Engelse Brackett tafelklok met dagaanduiding, hlfuurslag, dubbele snack, enkele bel gegraveerd uurwerk gesigneerd Martin Royal Exchange London, klok is geheel origineel en in goede st...
Antieke eikenhouten staande elektrische precisie regulateur met decentrale secondewijzer , zware compensatieslinger met beschrijving Favag Neuenburg Schweiz, compleet met accessoires, voeding, onderde...
Antieke Franse messing Cappuciener officiersklok, omstreeks 1800 met wekker op slagwerk, twee hamers op bel, touwtjesslinger, halfuurslag, in gave originele goede werkende staat 29x8,5x12cm
Antieke Lenzkirch tafelklok met maanstand en halfuurslag omstreeks 1890 uurwerk lenzkirch 1 million aug 910490, zwarte geëboniseerde kast en bronzen ornamenturen in goede originele staat 52x28x19cm Co...
Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G
Grote 18e eeuwse Franse pendule met eikenhouten kast en 18e eeuws uurwerk, kwartierslag en wekkerfunctie(slagwerk defect/incompleet) 54x34x18cm Cond:R
Antieke bronzen Empire pendule omstreeks 1820 bronskleurig en gepatineerd brons met Romein, helm en zwaard, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger in goede staat 47cm
Prachtige antieke Louis seize stijl Carrera marmeren pendulestel, omstreeks 1870 met vergulde bronzen ornamenturen en bisquit porseleinen plaquettes (kandelaar stukje af) acht daags uurwerk met halfuu...
Prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kogelklok met putti lauwerkrans en duiven, in zeer goede staat mooie vergulding 8 daags uurwerk met halfuurslag 35x42x14cm Cond:G
Antieke Winterhalter en Hofmeier Bracket klok met kwartierslag en Westminsterslag, op 5 gongstaven, omstreeks 1900, met snek, 41x30x21 Cond:G
Zeldzame antieke Duitse bronzen Lenzkirch Jugendstil pendule omstreeks 1915 met 4 sterrenbeelden, stier , kreeft, weegschaal, steenbok, Lenzkirch uurwerk met Aug 1 million nr 474550 in uitstekende ori...
Zware grote zeldzame 19e eeuwse Franse messing tafelklok, slagwerk met 2 hamers op spiralen met gegraveerde kast(slagwerk afroepbaar door drukknop) secondenaanduiding wijzerplaat licht beschadigd, uur...
Aparte Delftsblauw of France Fayence miniatuur staand horloge met diverse landschappen, figuur en floraal decor, origineel 8 daags Frans uurwerk met bovenliggende balans 45cm Cond:G
Franse marmeren Louis Seize pendule omstreeks 1780 Cronier a Paris met vergulde bronzen versieringen, origineel 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger(bronzen krans opnieuw bevestigd) 42x2...
Schitterende grote notenhouten Schwarzwald koekoeksklok met hertenkop en grote houtgestoken fazant, haas eikenblad en koekoek omstreeks 1870, groot 8 daags uurwerk met snek, lichte beschadigingen aan ...
Bronzen Empire vaaspendule met zwanenhengsels omstreeks 1820 (wijzerplaat vermoedelijk later, beschadigd) 8 daags uurwerk met halfuurslag(van onder afgevlakt) brons vervuild 40cm Cond:R/G
Prachtige antieke vuurvergulde directoire empire pendule omstreeks 1800 met twee musicerende figuren, vrouw met snaarinstrument en putti met muziekblad 8 kantige basis rondom met verguld bronzen sierw...
Zwarte Winterhalter en Hofmeier tafelklok met bronzen sierwerk omstreeks 1900 uurwerk met kwartierslag twee hamers op gongen in goede staat 49cm Cond:G
Achttiende eeuwse wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, dagaanduiding en maanstand halfuurslag op twee bellen gesigneerd Jacob Kerkelo Amsterdam, intarsia in notenhouten kast s...
Antieke Biedermeier wandklok met wortelnoten fineer omstreeks 1830 met emaille wijzerplaat, zwaar bronzen uurwerk mooie vormgeving en originele klok in goede staat 40x29x18cm Cond:G
Lot oude wijzerplaten in goede staat, o.a. comtoise, pendule Weense regulateur, Black Forrest staande klok etc13,5-27cm Cond:G
Aparte Franse eikenhouten wandklok met 18e eeuwse kast en 19e eeuws uurwerk (huwelijk) geen gewichten en slinger 85x55x21cm Cond:R
Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880, ongemerkt, lichte schades 96cm Cond:R
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwalder appelklok uurwerk vervuild, deurtje weg 35x25x15cm Cond:R/G