Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, brons met porselein, Louis Seize stijl, porseleinen wijzerplaat met putti, gesigneerd: M.du Negre 19 Bd St Denis, origineel 8 daags uurwerk A.D Mongin 34-38cm ...
Antieke Duitse vrijslinger omstreeks 1880 Gründerzeit in goede staat 87cm
Mooie gave antieke mahoniehouten Engelse staande klok omstreeks 1800, met acht daags uurwerk, seconde en dagaanduiding JO.Kirkwood Melrose, prachtige kast in zeer goede staat. 215cm
Antieke Hindelopen beschilderde Duitse vrijslinger klok omstreeks 1920, in goede staat 70cm.
Oude hindelopen beschilderde tafelklok omstreeks 1950 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 23x47x13cm
Antieke eikenhouten bim bam regulateur omstreeks 1920 met facetgeslepen glas, in goede staat, 77cm
Antiek Frans marmeren Art Nouveau klokkenstel omstreeks 1920 met twee vazen 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 14,5-25cm
Antieke Duitse Junghans regulateur omstreeks 1920, in eikenhouten kast, in goede staat 57cm
Grote antieke gerestaureerde pendule, Route de la riche, omstreeks 1870, gave wijzerplaat 8 daags uurwerk, halfuurslag, 36x44x15cm Cond:G
Zeldzame antieke Franse pendule met man op Indische olifant en tijger. Gemaakt van brons gepatineerd samac met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele ...
Oude kersenhouten wandregulateur 2e helft 20e eeuw met emaille wijzerplaat in goede staat 55cm Cond:G
Wortelnoten staartklok met maanstand 2e helft 20e eeu in goede staat 114cm
Groot antiek drie delig Frans klokkenstel met vazen omstreeks 1870 compositiemetaal en marmer vrouwenfiguur met lyra 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in goede staat 42-48cm Cond;G
Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø
Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1890(opzet kroon mist) in goede staat 85cm Cond:G
Oude eikenhouten Wuba Westminster regulateur met kwartierslag op 3 gongstaven 2e helt 20e eeuw in goede staat 75cm
Antiek Frans uurwerk 8 daags met halfuurslag (1 wijzer mist) eigenbouw klokkast 21cm Cond:R
Antieke Duitse Kienzle tafelklok, met eikenhouten kast, geslepen glas, halfuurslag met drie hamers op staven, in goede staat 31x47x15 cm Cond:G
Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald wandklok omstreeks 1880 met slagwerk, latoenkoperen beslag, deurtjes missen, in goede staat 45x24x13cm
Defect antiek Weens uurwerk, slagwerk en secondenwerk is eruit, met 1 gewicht, eigenbouwkast 89cm Cond:M
Antieke Weense 1 gewicht uurwerk in eigenbouw klokkast, functies niet getest 89cm Cond:R
Antiek uurwerk van een Friese stoelklok(niet getest) Cond:R/G 26x17x14cm