Vroeg 18e eeuws uurwerk met slagwerk en dagaanduiding met gewicht en slinger 27x27x17cm Cond:G
Antieke bronzen Empire pendule omstreeks 1820 bronskleurig en gepatineerd brons met Romein, helm en zwaard, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger in goede staat 47cm
Prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kogelklok met putti lauwerkrans en duiven, in zeer goede staat mooie vergulding 8 daags uurwerk met halfuurslag 35x42x14cm Cond:G
Bronzen Empire vaaspendule met zwanenhengsels omstreeks 1820 (wijzerplaat vermoedelijk later, beschadigd) 8 daags uurwerk met halfuurslag(van onder afgevlakt) brons vervuild 40cm Cond:R/G