Mooie eikenhouten Friese staartklok met wekker maan en datum aanduiding 20e eeuws, handbeschilderde wijzerplaat met floraal en gouddecor in zeer goede staat 103cm
Antieke Franse eikenhouten tafelpendule omstreeks 1890 met achtdaags uurwerk, halfuurslag, gemerkt Deletrez Paris in goede staat 28x20x14 cm
Negentiende eeuwse Engelse staande klok met seconden en dagaanduiding, en maanstand 6 slater Burslen 8 daags mooie gave eikenhouten met mahonie klokkast 230cm Cond:G
Oude eikenhouten Friese Schippertjesklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 72cm
Drie delig antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880(vervuild) met kaarskandelaren Frans 8 daags uurwerk met halfuurslag(slinger mist) 32x43cm Cond:G
Franse comtoise, 19e eeuws, compleet met bok en sleutel, met harpslinger in goede originele staat 45x16x25 Cond:G
Antieke vergulde Franse pendule omstreeks 1870 compositie metaal met zwart marmer, in originele staat (pootje los en scheurtje) 8 daags uurwerk met halfuurslag Cond:R/G 37cm
Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger, vergulding is goed, craquelé in wijzerplaat(uurwerk moet gereinigd worden) 42cm Cond:G
Mooie gave antieke wortelnoten Gustav Becker regulateur, omstreeks 1880 met halve zuilen, in zeer goede originele staat 96cm Cond:G
Antieke eikenhouten staande elektrische precisie regulateur met decentrale secondewijzer , zware compensatieslinger met beschrijving Favag Neuenburg Schweiz, compleet met accessoires, voeding, onderde...
Achttiende eeuwse wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, dagaanduiding en maanstand halfuurslag op twee bellen gesigneerd Jacob Kerkelo Amsterdam, intarsia in notenhouten kast s...
Zeldzame antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit staande klok omstreeks 1880, Gustav Becker uurwerk,en met barometer, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepoetst in zeer goede staat met gegraveerde...
Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G
Grote antieke Franse reiswekker, slagwerk 2 hamers op spiraal, emaille wijzerplaat( schroefje handgrip weg) 18x9x7cm Cond:G
Grote antieke Franse messing reiswekker, omstreeks 1900, emaille wijzerplaat, slagwerk drie hamers op spiralen, slagwerk oproepbaar door drukknop 16x9x8,5cm Cond:G
Duitse beschilderde Schwarzwaldklok, 19e eeuws in goede originele staat 34x18x24cm
Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok omstreeks 1820 met gave beschilderde wijzerplaat en vergulde versiering, 135cm Cond:G
Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger met koperen wijzerplaat omstreeks 1915 in goede originele staat. 78cm Cond:G
Duitse antieke eikenhouten Pfeilkreuz Jugendstil tafelklok met acht daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 34,5cm
Oude messing tafelklok met FHS uurwerk, mechanisch 8 daags en halfuurslag op dubbele bel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 31cm
Franse messing reiswekker 19e eeuws met draaibalans uurwerk, in zeer goede originele staat 11,5x5,5x9,5ø Cond:G
Antieke Art Deco fabrieks moederklok(electrisch) eikenhouten fineer verchroomd uurwerk in zeer goede staat omstreeks 1930 68cm Cond:G
Antieke 19e eeuwse Friese staartklok, eikenhout met bruidskrans omstreeks 1830 in goede staat met tinnen beelden en mooie gave wijzerplaat, 135cm.
Grote antieke marmeren klok met plaquettes(ook aan de zijkant) omstreeks 1860 Frankrijk, beeld van compositiemetaal(marmer bovenrand beschadigd) 8- daags uurwerk met halfuurslag, compleet met sleutel....