Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok omstreeks 1870 met achter glas afbeelding, in goede staat 47cm
Antieke Duitse vrijslinger omstreeks 1880 Gründerzeit in goede staat 87cm
Grote antieke notenhouten regulateur, gemerkt Peerless omstreeks 1880 in goede staat 102cm Cond:G
Drie delig oud klokkenstel met ridders, 2e helft 20e eeuw, compositiemetaal(oxidatie) 21-34cm Cond:R/G
Antiek messing drie delig Jugendstil klokkenstel omstreeks 1910 met achtdaags uurwerk halfuurslag en drie hamers op gongstaven 33x15x44cm Cond:G
Engelse wortelnoten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag en maanstand in goede staat (halfuurslag) 28cm
Grote antieke Franse messing reiswekker met Corinthische zuilen, prachtige vergulde wijzerplaat met emaille, gesigneerd F.Auri sosle Paris, slagwerk met twee hamers op spiraal. 17x10,5x9cm Cond:G
Groot antiek drie delig Frans klokkenstel met vazen omstreeks 1870 compositiemetaal en marmer vrouwenfiguur met lyra 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in goede staat 42-48cm Cond;G
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, brons met porselein, Louis Seize stijl, porseleinen wijzerplaat met putti, gesigneerd: M.du Negre 19 Bd St Denis, origineel 8 daags uurwerk A.D Mongin 34-38cm ...
Zeldzame antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit staande klok omstreeks 1880, Gustav Becker uurwerk,en met barometer, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepoetst in zeer goede staat met gegraveerde...
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Grote Junghans tafelklok mat maanstand, wortelnoten 1e helft 20e eeuw met vergulde bronzen ornamenturen 8 daags met halfuurslag in goede staat 45cm.
Antieke Duitse Junghans regulateur omstreeks 1920, in eikenhouten kast, in goede staat 57cm
Kleine Franse comtoise klok 2e helft 20e eeuw in goede staat 26x16x9cm
Wortelnoten staartklok met maanstand 2e helft 20e eeu in goede staat 114cm
Fries model staande klok met 20e eeuwse wortelnoten klokkast en 18e eeuws uurwerk met maanstand, kwartierslag op dubbele bel. wekkerfunctie en dagaanduiding (huwelijk kast en uurwerk) 1 gewicht en sli...
Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger en vergulde Feuille wijzerplaat iets beschadigd 41x25x16cm Cond:R
Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger en jachtvoorstelling in Feuille wijzerplaat beschadigd 39x26x15cm Cond:R
Hollands Friese schippertjesklok 2e helt 20e eeuw met noten kast en maanstand in goede staat 78cm
Oude messing skeletklok met grote opwindveer, 2e helft 20e eeuw met glazen overdekking, emaille cartouches en mahoniehouten sokkel 55x21x31cm Cond:G
Putti draagt klok 2e helft 20e eeuw 8 day clock(eigen bouw?) 60 cm Cond:G
Oude kersenhouten wandregulateur 2e helft 20e eeuw met emaille wijzerplaat in goede staat 55cm Cond:G
Elektronische dubbele klok omstreeks 1960 met centrale secondewijzer gemerkt: van Doorn in goede staat 48x17x33ø
Zeldzame antieke Franse pendule met man op Indische olifant en tijger. Gemaakt van brons gepatineerd samac met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele ...