Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G
Oud messing haardstel 4 delig 20e eeuw een liggende hond 55x28x25cm Cond:G
Antieke Duitse messing tafelbarometer omstreeks 1900 in balkon vorm met dak (gemerkt mwb) 26cm Cond:G
Antieke Engelse sextant in houten kist omstreeks 1920 origineel. Gesigneerd maar moeilijk leesbaar Liverpool 14x28x28cm Cond:G
Negentiende eeuws Chinees figuur uit hoorn gesneden, lachende Boeddha met kinderen in goede staat 27cm Cond:G
Franse 19e eeuwse bronzen 6-lichts kroonluchter met bloementakken decor 77xø50cm. Cond.: G
Twee delen antiek, Jugendstil tafelklok van Junghans 19e eeuw, en compositie metalen beeldje titel: Jardinier Vanvay Frerer, in goede staat 15-28cm.
Antieke Symphonion speeldoos met twee kammen (2 tanden afgebroken). Zwart gelakte kast met lithografieën. Lichte inactieve wormbeval, verder in goede originele staat 17x26x26cm. Cond.: R
Zeldzame grote 19e eeuwse Duitse globus op Piedestal, eikenhoutengestoken met guirlande, Erdglobus Karthogt Institut Peter. J. Oestergaard Berlin 179cm Cond:G
Vroege zeldzame Chinese bronzen hengsel schenkkan met fabeldierkop en vis als staart 18e eeuw of ouder, rondom Chinese tekens, in goede originele staat 12x15x10cm
Negentiende eeuwse bronzen vergulde fotolijst met twee putti's en rocailles. In goede originele staat 31cm
Antieke mahoniehouten staande lamp omstreeks 1900 met grote houtgesneden putti in goede staat (putti 58cm) krimpnaden 180cm
Grote oude oosterse koper met houten schoenpoetskist met 16 glazen houders met koperen doppen en diverse lades en opbergvakken in goede originele staat 44x88x21cm
Antieke 17e eeuwse bronzen vijzel, Hollands anno 1655 Ehrt Godt boven al, in goede originele staat 12,7x13,1ø (slijtage)
Twee antieke Duitse messing gegoten Historisme wandsierschotels met jachtdecors: Des Eberjagers Hallali, des Hirsches Tod. 38øcm Cond:G
Antieke Perzische of Chinese bronzen schaal, mogelijk Chiao Tou, Han periode met gevlochten bol symbool c 250 voor Christus Cond:G
Antieke Engelse kenotometer in mahoniehouten kast met deurtje (scheepsvaart) registered Design sole makers Brady and Martin Ltd. Newcastle on tyne, in goede originele staat 44x31x11cm Cond:G
Antieke kruithoorn gesneden uit kalebas of kokosnoot, met rondom figuren en floraal decor 18e-19e eeuw in goede staat 16x9,5cm
Groot antiek carrousselpaard omstreeks 1880 op standaard met glazen ogen en latoenkoperen beslag, staart van echt haar(krimpnaden en restauraties) 136x126x29cm Cond:R/G
Twee zeer grote 19e eeuwse engelen met bronskleurige beschilderingen in goede staat 122-124cm
Onduidelijk gesigneerd pendant in vergulde historische stijl lijsten omstreeks 1880, gedeeltelijk geschilderd en gelithografeerd minimale beschadiging 67x45cm Cond:R/G
Twee vergulde bronzen Empire kandelaren 19e eeuw, reparaties aan kaarsarmen (solderingen) 40cm Cond:M
Twee grote antieke houtgestoken beelden, 19e eeuws of ouder, Renaissance stijl (trapconsoles) man met baard en vrouwenbuste (oude wormbeval) 122-125cm Cond:G
Twee figurale messing marmeren tafellampen 1e helft 20e eeuw in goede staat 53cm Cond:G