This website uses cookies

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Kristallen inktset met zilver 345
Kristallen inktset met zilver
Starting price 220 EUR
Sold
F.M. Richter, vissers 1123
F.M. Richter, vissers

Result:

330 EUR

Sold
2 Siercoupes 2255
2 Siercoupes

Result:

40 EUR

Sold
Eiken tafelpendule 3654
Eiken tafelpendule

Result:

30 EUR

Sold
2 Zilveren pronkringen 362
2 Zilveren pronkringen

Result:

120 EUR

Pronkbeker 2272
Pronkbeker
Starting price 40 EUR
Sold
J. van Kregten 1140
J. van Kregten

Result:

110 EUR

Tafelklokje 3671
Tafelklokje
Starting price 100 EUR
Gouden broche opaal 379
Gouden broche opaal
Starting price 165 EUR
Hans Liska 1157
Hans Liska
Starting price 200 EUR
Mahonie Biedermeier secretaire 4010
Mahonie Biedermeier secretaire
Starting price 450 EUR
4 Delen verzilverd 2289
4 Delen verzilverd
Starting price 60 EUR
Sold
Zilveren suikerpot 397
Zilveren suikerpot

Result:

110 EUR

Sold
Aquarel, Maya Wildevuur 1174
Aquarel, Maya Wildevuur

Result:

70 EUR

Sold
Mahonie commode 4027
Mahonie commode

Result:

340 EUR

Verzilverde kelk met figuur 414
Verzilverde kelk met figuur
Starting price 100 EUR
Wandelstok 2306
Wandelstok
Starting price 80 EUR
Troelstra, winter 1191
Troelstra, winter
Starting price 150 EUR
Sold
Engels mahoniehouten kabinet 4044
Engels mahoniehouten kabinet

Result:

600 EUR

Sold
Gouden set met parels 427
Gouden set met parels

Result:

120 EUR

Sold
Armband bezet met stenen 431
Armband bezet met stenen

Result:

100 EUR

Lot gereedschap 2323
Lot gereedschap
Starting price 70 EUR
Sold
Biedermeier canapé 4061
Biedermeier canapé

Result:

150 EUR

Sold
Ongesigneerd 1800 1208
Ongesigneerd 1800

Result:

100 EUR