This website uses cookies

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
Petroleumlamp 2463
Petroleumlamp

Result:

20 EUR

Sold
Petroleumlamp 2462
Petroleumlamp

Result:

60 EUR

Sold
Empire petroleumlamp 2458
Empire petroleumlamp

Result:

150 EUR

Sold
3x bronzen lijst met schilderijen 2453
3x bronzen lijst met schilderijen

Result:

70 EUR

Sold
Kandelaar, 18e eeuw 2452
Kandelaar, 18e eeuw

Result:

150 EUR

Sold
Tegel edelhert 2451
Tegel edelhert

Result:

20 EUR

Sold
5 Strijkijzers 2449
5 Strijkijzers

Result:

20 EUR

Sold
4 Strijkijzers 2448
4 Strijkijzers

Result:

20 EUR

Chrome lamp 2440
Chrome lamp
Starting price 40 EUR
Sold
Antieke schilderskist 2438
Antieke schilderskist

Result:

30 EUR

Sold
Antieke reiskoffer 2437
Antieke reiskoffer

Result:

50 EUR

Sold
2 Benen figuren, azië 2429
2 Benen figuren, azië

Result:

40 EUR

Sold
2 Petroleumlampen 2425
2 Petroleumlampen

Result:

35 EUR

Sold
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet 2421
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet

Result:

75 EUR

Sold
Opgezette bok 2419
Opgezette bok

Result:

300 EUR

Sold
2 Vooroorlogse veldkijkers 2407
2 Vooroorlogse veldkijkers

Result:

30 EUR

Sold
2 vooroorlogse veldkijkers 2406
2 vooroorlogse veldkijkers

Result:

60 EUR

Sold
3 vooroorlogse veldkijkers 2405
3 vooroorlogse veldkijkers

Result:

40 EUR

Sold
2 Wandkandelaars met figuren 2404
2 Wandkandelaars met figuren

Result:

470 EUR

Sold
Kavel diversen 2401
Kavel diversen

Result:

30 EUR

Sold
Doos diverse tropische schelpen 2399
Doos diverse tropische schelpen

Result:

25 EUR

Sold
Joodse kandelkaar 2392
Joodse kandelkaar

Result:

120 EUR

Sold
Kavel met 10 (oude) boeken 2383
Kavel met 10 (oude) boeken

Result:

45 EUR

Sold
Gestoken Indonesische plaquette, verguld 2382
Gestoken Indonesische plaquette, verguld

Result:

75 EUR