Zeer grote zeldzame antiek Chinees porseleinen voorraadpot met vijf diverse coullissen decors en florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In zeer goede staat.
Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen mosterdpotje met florale decors en insecten. Uit de Marcolini periode, eind 18e eeuw. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame grote Delfts blauwe keramieken tabakspotten (snuiftabak). 18e Eeuw. 'Duinkerker Rappe No. 6'. en 'Duinkerker Rappe No. 3'. Met originele messing deksels, gemerkt 'B.P'. Naar leeftijd ...
Jade trekpotje, bekleed met een zilverhoudende legering, versierd met Djokja zilveren bewerking en verschillende edelstenen. Afmeting 20x12x10cm.
Antieke grote tegel in eiken lijst, circa 1900. Naar een schilderij van Mesdag. Gemerkt J.M. Holland J.L. (Jan Willem Mijnlief) 469. Bomschuiten bij avond op zee. Afmeting: 34 x 51 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse handbeschilderde porseleinen vazen met figuren in landschappen decors (romantisch). Ca. 1900. Gesigneerd Garnier, mogelijk Sevres. Afmeting H.. 46 cm In goede staat
Twee grote gemerkte Chinees porseleinen siervazen. Tweede helft 20e eeuw. Vazen zijn voorzien van figuren en peer decors. Afmeting: 45,5 cm. In goede staat.
Drie delig groot Imari porseleinen kaststel met Foohonden en florale decors. Afmeting. 37 x 16 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Aziatische porseleinen kommen. Vling Tan Cargo (Vietnam), 17e eeuw. (één chip, twee haarlijnen) Afmeting . ca. 7x14.5 cm.ø In redelijk/ goede staat
Prachtige antieke Franse Majolica buste. Dame met duif. Circa 1890. Gemerkt BU 1213. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Daoguang (diepe) schotel met zeldzame florale decor. 19e Eeuw. Afmeting: 6 x 28,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met donkerblauwe figuren decors. 18e Eeuw. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In goede staat.
Lot van zestien Kutani trekpotten, deels gemerkt. (minimale chip mogelijk). 19e Eeuw. Afmeting: 11 -16 cm. In goede staat.
Zes maal Chinees porseleinen borden met florale decors. 17e - 18e Eeuw. Twee goed, twee minimale randchips en twee stuks beschadigd. Afmeting: ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen schaaltje met vos (Knauff), circa 1920. Paul Walther, (één klein chip oor). Afmeting: 9 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Duits Meissen porseleinen wandbord met draakdecor. Circa 1950. Afmeting: ø 30,7 cm. In goede staat.
Negen stuks Duitse Meissen porseleinen soepborden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 1e Keus. 20e Eeuw. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat
Duits mocca servies, 18e eeuw. Bestaande uit twee koffiepotten, één theebus (dop gebroken en gelijmd), één suikerpot, één kom, zes kop+schotels. (suikerpot gelijmd). Verder in goede staat. Afmeting: 4...
Twee maal porseleinen schalen, handbeschilderd. Eén maal KPM, floraal, circa 1930. Eén maal Herend, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Oud porseleinen klokjel. Tweede helft 20e eeuw. Royal Dux Tchjechoslowakia, met batterij functie.en twee vazen Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Groot oud Duits porseleinen Rosenthal Studio Line sierbord in Jugendstil-stijl. Bord is voorzien van goud en vlinder decor. Afmeting: ø 32,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse K.P.M. handbeschilderde porseleinen borden met monogram 'F.B' en goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Verguld Duits Rosenthal porseleinen sierbord met harp-spelende dame. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal met uien (zwiebelmuster )decor. Heeft randschade en is gelijmd Afmeting: 6,5 X 23 cm ø. In redelijke staat.
Duits porseleinen theepot in Meissen-stijl. Circa: 1920. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Acht Duitse Meissen porseleinen ontbijtborden met diverse florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Handbeschilderd met goud en bloemen decors. Afmeting: 30 x 19,5 x 5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal Wachtelsbach plantenbak, gevlochten en met goud decor, circa 1920. Eén maal Frans porseleinen sauciere met goud decor, 19e eeuw. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat...
Vier oude Duits porseleinen gebaksborden. Drie maal 'Hutschenreuther' (Ole Winther), vogel decors. Circa: 1980. Eén maal K.P.M., tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Drie maal 18e-19e eeuw Fayence borden. Eén maal 18e eeuw Duitsland, met chinoiserie decor (randschade). Twee maal Holland, circa 1900. Gemerkt:: 'de Klauw' (goed). Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijk/ g...
Twee antiek Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met gebouwen. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Twee delen oud porselein. Eén maal Duitsland, Dresden, mand (twee stukjes eraf). Eén maal Napels, dame met parasol. (minimale beschadigingen). Afmeting: 26 - 18 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits KPM porseleinen mocca serviesje. Handbeschilderd met florale en goud decors. Circa: 1900. Servies bestaat uit: Koffiekan, suikerpot, melkkan, drie schotels, twee kopjes. Afmeting: 5 -19 c...
Drie antiek Chinees porseleinen borden met swastika's en florale decor. 17e - 18e eeuw. (twee borden met haarlijn). Afmeting: ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Gemerkt, 18e eeuw. Schotels hebben chips, kopjes hebben chips. Afmeting: 6,3 x 12 x 12 cm. In redelijke staat.
Twee antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Circa: 1800. Gemerkt 'F'. Eén schotel randschade, één kopje chip. Afmeting: 6,5 x. 12 x 12 cm. In redelijk/goede staat...
Antiek Duits 'Höchst' porseleinen figuur. Circa: 1900. 'Vrouw met leeuw, wereldbol en hoorn des overvloeds'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen figuren groep. 'Scheibe Alsbach' (G.D.R.) Circa: 1960. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Duitse 'Karlsruhe Keramik' vrouw van terracotta. 'Afrikaanse vrouw met kruik'. Deels geglazuurd. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porseleinen trekpotje met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta bustes. Circa 1900. Voorstellende een vrouwelijke en een mannelijke zigeuner (geglazuurd). Gemerkt met "H" in de driehoek en genummerd. Minimale chips onder de voetrand. . Afm...
Twee grote porseleinen figuren groepen (Duitsland). Circa: 1980. (beschadigingen). Afmeting: circa 21 x 29 x 15 cm. In matige staat.
Spaanse Lladro porseleinen figuur. Poedel met vijf jongen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14.5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Duitse keramieken figuur. Circa 1920. Vrouw met jurk op stoel. Monogram B.L. 12/3 W.K.K. en kruisteken met vier punten. (kleine restauratie en minimale chips onderrand) Afmeting: 31,5 cm. In r...
Grote antieke Duitse keramieken figuur, circa 1910. Vrouw en man met gitaar (bij vrouw, hals gerestaureerd). Afmeting: 33 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Spaanse NAO porseleinen figuren, tweede helft 20e eeuw. Jongen en meisje in nachtkleding. Afmeting: 2 8 -30 cm. In goede staat.
Antieke terracotta figuur, circa 1920. Twee spelende puppies. Bronskleurig glazuur. Afmeting: 16 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Bisquit porseleinen figuur, circa: 1900 (vleugel/arm gelijmd + vingers beschadigd), Nr. 1081/29. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In matige staat
Grote Duitse Thuringen porseleinen valk op rotsblok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Grote oude Duitse porseleinen 'Hutschenreuther' visarend. Kunstabteilung, door K. Tutter. Afmeting: 36 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen kom met rondom draken in zee decor. 18e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 9,5 x 21,3 cm ø. In goede staat.
Italiaans, Napels porseleinen figuur. 20e Eeuw. 'Zwerver met drankfles'. Gesigneerd: J. Callé. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
7x Antiek (Duits) bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
Twee zeer grote antieke Japanse porseleinen wandsierschotels met florale- en goud decor. Circa 1850 - 1920. De rood-blauwe Imari schotel heeft spanningshaarlijnen. Afmeting: 46 - 47 cm ø. In redelijk...
Negen maal Chinese Imari porseleinen borden met floraal- en goud decors. 18e Eeuw. (vier goed, drie minimale chip, twee met haarlijn). Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal Imari porselein. 19e Eeuw. Eén grote schotel met waterlissen (goed). Eén grote schotel met waterlissen (randschade). Eén schelp-vormige schotel (goed) en één Imari vaas (randschade). Afmetin...
Twee grote Imari porseleinen sierschotels. 19e Eeuw. Eén maal met mandarijn-eenden en vogels. Eén maal Geisha in landschap. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In goede staat.
Twee mooie octagonale Imari porseleinen borden met goud en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 20,8 x 20,8 cm. In goede staat.
Grote Imari porseleinen schaal met goud en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 39,5 cm ø. In goede staat.
Prachtige Imari porseleinen schaal in verguld bronzen montuur met Foohond en florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 33 x 22 cm ø. In goede staat.
Antieke 'Majolica' tegel in lijst. 'Verso Madame Sophie'. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Antieke ronde Perzische tegel. Polychrome decor met figuur. Circa 1900. Afmeting: 20 cm ø. In goede staat.
Acht antieke keramieken geglazuurde Jugendstil tegels met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 20-pas tegeltableau met voorstelling naar een schilderij van Corot. Vijf tegels beschadigd. Afmeting: 78 x 63 cm. In redelijke staat.
Vier maal Hollandse wandtegel met fruitschalen decor. 17e Eeuw. (restauraties). Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Oud Hollands twaalf pas tegeltableau met voorstelling van Michiel de Ruyter. Delfts, handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 60,5 x 46 cm. In goede staat.
Vier maal keramiek. Eén maal een drie-delig Delft gemerkt kaststel, circa 1920. Eén maal plaquette Boch, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.
Uitgebreid antiek Petrus Regout Maastricht servies. Decor 'Bouquet Bleu'. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot, botervloot, vier platte schalen, drie terrines, één diepe schaal, elf kop+schotels...
Lot van vijf antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 9-20 cm. In redelijk/ goede staat
Antiek drie-delig Delfts keramieken kaststel. Gemerkt de Klaauw en 2. P.K. (ander deksel) en 2. P. Kan. (18e-19e eeuw). Beschadigd en samengesteld. Afmeting: 32 - 38 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese Yixing theepot, ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Met florale decor. Afmeting. 9x18x10.5 cm. ø. In goede staat.
Twee maal oud aardewerk/porselein. Eén maal Royal Copenhagen vaas met landschapdecor L.P. Eén maal keramieken presenteerblad, circa 1900. Witteburg, decor Marble. Afmeting: 15 - 37 cm. In goede staat.
Lot antiek Petrus Regout, Maastricht. Keramiek serviesgoed. Decor Timor & Bottle Japan. Lot bestaat uit: 6 borden, 6 kop+schotels (1 kopje oortje gelijmd), 1 melkkan. . Afmeting: 7-21 cm In goede staa...
Lot van drie antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 13-23 cm. In redelijk/ goede staat.
Vier Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors (één bord heeft chips). 18e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm ø. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpotje 'Queng Long' met tekst rondom en goud decor. 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 5,5 x 9,7 cm ø. In goede staat.
Zes Kantonese Chinees porseleinen borden met coulissen decors, 19e eeuw. Afmeting: 25,6 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse 'Sevres' porseleinen plaquette in houten lijst. Juillet 1908, Jeanne Julhes. Afmeting: 20 x 29 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands oud plateel. Groot sierbord, 'Gouda Regina Rosario' door Hulshof (chip). tafellamp 'Gouda Roba'. (bodemrand beschadigd) Ca. 1930. Afmeting. 36-61 cm.
Twee antieke Hollandse platelen vazen. Ca. 1920-1930. Eén maal klein Eskaf, één maal groter Ola Huizen. Afmeting. 13-16 cm. In goede staat.
Delfts aardewerken fruitschaal met florale decors (randschade). 18e-19e eeuw. Afmeting. ø 23 x 9.5 cm. In redelijke staat
Grote Delfts blauwe schotel, 18e eeuw. Gemerkt 'de Klauw', met floraal decor. Lichte randschades. Afm.eting ø 34.3 cm. In redelijk/ goede staat.
Antieke Mobach Jugendstil vaas, circa 1910. Vaas is voorzien van groen glazuur, met rood/gele floraal decor. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Vier oude Bing& Grondahl porseleinen figuren. Baby's door Sven Lindhart. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen tafellamp 'Volkstedt', 20e eeuw. 'Vrouw met cello'. (beschadigd) Afmeting: 61 cm. In matige toestand.
Grote Hollandse bolvaas van 'De Rijn Zaalberg, Leiderdorp'. Vaas is voorzien van bruin/grijs glazuur. Circa 1930-1960. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Drie Hollandse keramieken bolvazen. Eén maal ivoor-kleurig, Adco 1014 (goed). Eén maal blauw/grijs, A. de Rijn-Leiderdorp 202 (2 chips). Eén maal Mobach-Utrecht (goed). Afmeting: 11 - 17,5 cm. In goed...
Twee grote Hollandse geribbelde Adco keramieken vazen. Eén maal 1012 en één maal 106. Eén maal oker-kleurig en één maal grijs/wit gekleurd. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen plaquette in houtgestoken lijst met edelweiss. Circa 1900. Handgeschilderd. 'Vrouw in bergen'. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.
Delfts blauwe borden, 5 stuks.. 2x naar Rossum Duchattel, 2x paardenspan, 1x naar Louis Apol. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 25-40 cm. In goede staat
Vier keramieken Hollandse vazen Gubbels Helden, geglazuurd. Afmeting. 9-15 cm. In goede staat.
Drie delen polychrome Makkums keramiek met florale decors. Twee maal bloempot, één maal diep sierbord. Afmeting: 11 x 21 cm ø en 4,5 x 24 cm ø. In goede staat.
Gesigneerde Hollandse Makkums keramieken wandplaquette. 20e Eeuw. Met polychrome landschap met figuren beschildering. Afmeting: 30 x 26,5 x 2 cm. In goede staat.
Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afmeting. ø 25 cm. In redelijk/ goede staat
Grote porseleinen schenkkan met mooie vergulding, empire stijl. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Vier maal grote handbeschilderde porseleinen schalen met florale decors en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal Dresden, drie maal ongemerkt Frankrijk. Afmeting: 28-32 cm. In goede staat.