Grote antieke bronzen buste op zwart marmeren basement. Gesigneerd 'Ouline' (Alexandre Ouline 1918 - 1940). Circa: 1930. Afmeting: 38 x 56 x 19 cm.
Grote Zuid-Duitse houtgestoken Barok engel met vergulding (oudere wormbeval). Circa: 1800. Afmeting: 70 x 50 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke bronzen sculptuur met beren. Door Anton Büschelberger. Mooie patina. Afmeting. 45x50x13 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Voorstellend twee handen Op marmeren basement en piedestal (gesigneerd).. Afmeting brons: 62 cm. Geheel: 164 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Circa: 1900. 'Meisje met bekkens', met ivoren gezicht en handen. Gesigneerd: Gory. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen figuur door A. Gaudez. 1845 - 1902. Voorstellende Jeanne D'Arc met vlag. Circa 1900. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur door H. Gladenbeck, 1827 - 1918. Romeinse vrouw met lyra op marmeren basement. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met ivoor op marmeren basement. 'Jongen met tas en boek'. Gesigneerd: Bailly. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Mozart, door A. Gandez. Adrien Etienne Gaudez, 1845-1902. Mooie patina. Afmeting. 49 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen beeld door P. Dubois. Paul Dubois, 1827-1905. Voorstelling van een Joodse jongen met kruik en Joodse ster die roept. Mooie patina. Afm. 68 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren buste door A. Bertin. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Bronzen buste van Napoleon op rood marmeren basement. 19e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee bronzen paradijsvogels met wandbevestigingen. 19e Eeuw. China of Japan. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.
Twee maal bronzen paradijsvogels met wandbevestigingen. 19e Eeuw. China of Japan. (stukje van staart af). Afmeting: 37-40 cm. In goede staat.
Twee grote antieke zigeuner figuren, ca: 1900. Houten strijkstok gebroken, uiteinde viool gelijmd. Afmeting: 66 - 67 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige antieke bronzen figuur door H. Moreau. Hippolyte 1832-1929 op messing basement.. Titel: Reveuse. Dame zittend op boomstronk . Afmeting H. 44 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bronzen figuur, wolf op bronzen basement. Circa 1920. Door Paul Kratz, 1884-1958. Mooie patina. Afmeting: 18 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Oosterse bronzen figuur. Indische olifant met koninklijke figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Bronzen buste van een vrouw in klederdracht met hoofdbedekking. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee maal bronzen figuur 1891. Onduidelijk gesigneerd. 'Jongen en meisje'. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Antieke plated bronzen goudfazant op zwart marmeren basement (giet fout/naad) Circa: 1920. Afmeting: 28 x 50 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek groot Frans bronzen figuur 'Vain Queur par A. Gaudez'. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Prachtige antieke bronzen figuur op marmeren basement. Ca. 1900. Voorstelling: Boeren jonge dame met mand en schoenen in haar hand. Gesigneerd L. Perzinka, Leon 1887-1903.
Afmeting. 52 cm. In goede...
Twee antieke bronzen figuren in klederdracht op houten basement. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur, omstreeks 1900, door Berlin, le premier fruit, Afmeting 42cm. In goede staat
Gelimiteerde bronzen Venus van Milo op marmeren basement, met certificaat. Jean Como 1981, Nr.: 136/499. Afmeting H.45cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd P.J. Mené. Jager met jachthond. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Twee oude marmeren bustes. Eén maal Italië 'Jilettanti'. Eén maal Art Studio England. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke strijdwagen op marmeren basement. Ca. 1930. Zwaar compositie metaal, verguld plated en bronskleurig gepatineerd (Frankrijk). Afmeting. 80x27x51 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Masker naar Salvador Dali. Gesigneerd Dali. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen figuur. 'Au clar de la lune. Pierrot met mandoline, gesigneerd Bouret, Eutrope Bouret 1833-1906. Mooie pativa. Afmeting. 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bronzen figuur. Boeren jongen op marmeren basement. Julius Paul Schmidt Felly, 1835-1920. (chips basement). Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur, boeren jongen met handen in zijn zak. Door Julius Paul Schmidt-Felling, 1835-1920. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Oehoe uil op marmeren basement, circa 1920. Mooie patina. Afmeting: 14 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur van een gallier met dolk ,gespleten aambeeld en gebroken zwaard. Ca. 1890. Gesigneerd Kirchner Met gietstempel K. Afmeting. 46 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen figuren op marmeren sokkel in 18e eeuwse klederdracht Chips. Afmeting: 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote bronzen kraanvogel (tuin). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 162 cm. In goede staat.
Italiaanse, deels vergulde houtgestoken engel. Tweede helft 20e eeuw. Met polychromie. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen figuur met restvergulding. 20e Eeuw. 'Steigerend paard met keizer'. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Lezende vrouw. (stukje marmer af). Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek gesigneerd Frans beeld. L. Gasin. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Otto Schmidt Hofer, 1873-1925. Bronzen figuur op marmeren basement. Naakte dame met pijl en boog (stuk van boog mist). Afmeting . 38.5 cm. In redelijke staat
Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.
Twee bronzen 'Vrouwe Justitia' op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 39 - 53 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees houtgestoken beeld. 20e Eeuw. Wijsheer met staf, gewaad, figuren etc. . (krimpnaden) Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin. Circa 1900. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Zeer groot Oosters houtgesneden beeld. 'Leeuw in sluipgang'. 20e Eeuw. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek Chinees houtgesneden beeld. 'Chinese wijsheer met staf op boomstronk'. Mooie kwaliteit. (lichte beschadiging). Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Compositie metalen zilverkleurig beeld op marmeren basement 'Maria met Jezus'. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee antieke gepolijste bronsjes, Circa: 1900. 'Boeren vrouwen met fruitmanden'. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld, van een klok, Engel (boog mist), 19e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Brons gegoten figuur. Tweede helft 20e eeuw. Dame met blinddoek (ongemerkt). Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Twee Chinese brons gegoten figuren. 21e Eeuw. 'Oude vrouw met schoen'. 'Man op bank met strijkinstrument'. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Twee brons gegoten dikke danseressen. 21e Eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Kubistische-stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Zittende naakte vrouw. Gesigneerd Marimon. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco teckel op marmeren voet. Circa 1935. Afmeting: 7 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen 'Hermes' op marmeren basement. (basement gelijmd). Ca. 1900. Mooie patina. Afmeting . 48 cm. In redelijk/goede staat
Drie oude Afrikaanse houtgesneden beelden, 20e eeuw. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw bronzen empire figuur Griekse dame, ca. 1820. Afmeting. 31 cm. In goede staat.
Chinees ijzeren figuur. Twee-delig. Paard met hoogwaardigheidsbekleder. Restvergulding. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art-Deco stijl figuur. Dame met twee honden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 60 x 15 cm. In goede staat.
Twee brons gegoten bustes op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Jongen en meisje. Afmeting: 36-37 cm. In goede staat.
Gedetailleerde Chinese bronzen figuur. 21e Eeuw. 'Man met hoorn'. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken Quan Yin op lotusbloem en vergulding. Circa. 1900. Afmeting: 37 cm. in goede staat.
Gesigneerde bronzen vaandeldrager, 'M.J.B. Helvoirt 1989'. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met roeipeddel en prijsbeker op marmeren basement (ongemerkt). Circa: 1920. Afmeting: 41 cm.
Groot Frans beeld van compositie metaal op basement 'Dansende vrouw'. 19e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken Maria beeld op console met wandbevestiging. 19e-20e Eeuw. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Brons gegoten Bachhus , 20e eeuw met mooie patina, Afmeting 25cm. In goede staat
Grote oude Chinese brons gegoten boedha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Oude/antieke ? Oosterse boedha op stier met rest-vergulding (één stukje los erbij). Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Degas. 'Meisje met vlecht'. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Bronzen" Diana" op zwart marmeren basement. 21 Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Houtgesneden boomgeest. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figurengroep./ bureauset 'Man met hond bij waterpomp', t(bezemsteel mist). Circa: 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 13 x 14 x 10. In redelijk/goede staat.
Bronzen figurengroep, ca. 1900. Olifant met leeuw. (was ergens op gemonteerd) Afmeting. 21x31x12 cm. In goede staat.
Mooi gedetailleerd houtgestoken Maria beeld in Barok-stijl. Zuid-Duitsland, circa 1920. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee maal bronzen figuren (Chinezen) met vaandels. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen beeldengroep, ca. 1870. Voorstelling van vrouw met wijnkelk en twee kinderen. (was ergens opgemonteerd) Afmeting. 47x46x20 cm. In goede staat.
Oude bronzen Ghandi buste. 2 Oct. 1869 - 30 Jan. 1948. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Vijf antieke Afrikaanse bronzen figuren met restbeschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese houtgestoken figuur (hand mist) met relikwiehouder. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In redelijke staat.
Zeer grote oude houtgestoken Chinese boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur 'Vogelvlucht'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee moderne bronzen figuren. 'Dansers'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 -24 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal paard. Eén maal knaagdier. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal violist. Eén maal surfer. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Twee oude figuren. Eén maal brons Myron gietstempel, 'vrouw met kind'. Eén maal metaal, 'vrouw met kind'. Afmeting: 16 - 8 cm. In goede staat.
Afrikaanse bronzen figuur op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Oude sculptuur, vijf bronzen figuren op smeedijzeren boog. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen vergulde boedha met verso tekst. Ca. 1900 of ouder. Afmeting 24 cm. In goede staat.