Antiek Hollands zilveren kruimelschep 1889, zeer mooi gegraveerd. Maker J. Tempen & Zonen Voorschoten 150gr. 30cm. Cond.: U
Zilveren brandewijnkom, mooi bewerkt. 925/000 283gr. 23,5x10,7x8,4cm. Cond.: U
Prachtige Hollands kristallen theebus met zilveren gescharnierd deksel 835/000. Cond.: U
Schitterend grote zilveren fruitschaal 800/000, 443gr. Cond.: U
Prachtige gegraveerde antieke zilveren tabaksdoos ca. 1864rustend op bolpootjes. 2 Hoekjes gerestaureerd. 835/000 140gr. 13,5x8cm. Cond.: G
Zilveren fruitschaal ajour bewerkt en gedreven. Duits gekeurd 800/000, 386gr. 18xø20cm. ca. 1900.
Zilveren tafelhaan (kruimeldief), 19e eeuw 14,5x10x8cm. 159gr.
Zeer mooi gegraveerd antiek Hollands zilveren taartmes. Gemaakt van massief zilver, mooi gegraveerd. gemaakt door Kuijlenburg, wed. Adrianus PZ Schoonhoven 1882-1893. 835/000 100gr. 32cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tabaksdoos 835/000, I=1868, 14x7,5x2,5cm. 152gr.
Schitterende zilveren wijnfleshouder. Groot zilveren uitgezaagd handvat met dameshoofd. 925/000 447gr. Cond.: U
Mooi zwaar zilveren tablet Van Kempen. 830/000 897gr. 42x33cm. Cond.: U
Antiek Duitse zilveren schaal 800/000, mooi bewerkt met middeleeuwse voorstellingen, Empire stijl, ø30.5 x H6cm, klein scheurtje in de bovenrand verder puntgaaf.
Mooi grote zware zilveren koekdoos op 4 bewerkte pootjes 835/000 804gr.
Antiek Hollands 18e eeuws zilveren tafelmes met mooi gegraveerd heft. Mooi verzamelaarsobject
Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000, iets beschadigd. 838gr. Cond.: G
Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000 829gr. Cond.: G
Antiek Engels zilveren blaker, Sheffield 1787. 835/000 400gr. Cond.: G
18e Eeuwse antiek zilveren bowllepel met gedraaide hoornen steel. Gemaakt door Peter en Ann Bateman Londen 1793. 835/000 Cond.: U
2 Zilveren tafelkandelaars in klassieke stijl, Londen gekeurd 1905 835/000, 15x8,5x8,5cm.