18e Eeuwse Hollands zilveren beugeltas. Met originele foto's van degene die deze beugeltas ooit gedragen heeft. 835/000 220gr. 16,5cm.
Mooi 3-delig Engels zilveren servies Birmingham 1941 628gr. Cond.: U
Zeer mooi strak antiek Hollands zilveren dienblaadje 1848 rustend op 4 bolpootjes. gemerkt Meyer Philip de Gravenhage 1842/1853. 835/000 567gr. 30,3x22,5cm.
Mooi Hollands 3-delig zilveren servies 1931, Begeer C.L.J. Utrecht 1904/1951. 790gr. Cond.: U
Kapitale bewerkte uitgezaagde zilveren schaal rustend op 4 bewerkte pootjes. 925/000 824gr. 36x28,5cm. Cond.: U
Zeer grote mooi uitgezaagde zilveren broodmand met mooi bewerkte rand. 925/000 817gr. 34x20x15cm. Cond.: U
Prachtige antieke robuuste zilveren wijnkan met zeer mooi bewerkt handvat. Belgisch. 835/000 650gr. Cond.: U
Prachtige grote zilveren broodmand met hengsel, staand op pootjes. Mooi uitgezaagd. Zowel de broodmand en het hengsel voorzien van een parelrandje. Maker Aubert 1998 925/000 550gr. 31x18,5cm. Cond.: U