Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met blauw verlopend glazuur. Circa: 1915. Met wekker-uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 20 x 18 x 7 cm en 19,5 x 7 x 9 cm. In goede staat.
Antieke gave eikenhouten regulateur met geslepen glas en mooie gestoken klokkast. Circa: 1920. Uurwerk Pfeilkreuz. Afmeting: 85 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Groot fragment van een 19e eeuwse Duits houten uurwerk. Incompleet. Afmeting: 66 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald rozenklok met deurtjes en slinger. Afmeting: 21 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil wekkerklok. Messing op houten basis. Slinger mist. Functie niet getest. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Duits Schwarzwald porseleinen klokje met wekkerfunctie. Zonder gewichten, zonder slinger. Plaat gerestaureerd. Afmeting: 29 x 18 x 11 cm. In matige staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok. Circa: 1900. Gemerkt 'H. Steinbach - Offenburg'. Met Kienzle uurwerk. Afmeting: 12 x 37 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald wandklok met achter glas twee vrouwen-medaillons. Circa: 1870. Dagloper-uurwerk met slagwerk op bel. Afmeting: 27 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen Jugendstil wekkerklokje met zwanen. Nr. 2280. Circa: 1915. Functies niet getest. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Kleine antieke Engelse mahoniehouten Balloon tafelklok met intarsia. Circa: 1900. Klok heeft achtdaags stil uurwerk. Kleine fineerschade. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie gave antieke notenhouten regulateur, Gründerzeit. Circa: 1890. Afmeting: 88 x 38 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met chrome. Circa: 1930. Afmeting: 24 x 31 x 8 cm. In goede staat.
Oude Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer op eikenhouten plaquette. Circa: 1940. Afmeting: 10 x 16 cm ø. In goede staat.
Amsterdamse school-stijl eikenhouten pendule met wortelnoten wijzerplaat. Circa: 1930. Afmeting: 31 x 30 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met halfuur-slag uurwerk op grote bel. 'Gravrand a Belleville Porqueilleuse'. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat. Craquelé. Circa: 1870. Afmeting: 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met één coupe. Circa: 1880. Pendule heeft achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag, en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 23 x 34 x 15 cm. 28 x 17,5 cm ø. In redel...
Franse metalen Art Nouveau klokkast. Gesigneerd op marmeren basement 'Rochard'. Circa: 1920. Afmeting: 62 x 50 x 15 cm. In goede staat.
Art Deco glazen wekker met vogel decors. Circa: 1930. Eén chip. Afmeting: 8 x 7,5 x 5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke palissanderhouten pubklok met parelmoer-inleg. Veer-uurwerk. Stukjes los hout erbij. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 43 x 15 cm. In redelijke staat.
Oude Duitse Schwarzwald klokkenverkoper. 20e Eeuw. Compositie metaal met polychromie. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bureauklok, mahonie met intarsia. Achtdaags-uurwerk ( vuil), halfuur-slag (slinger mist). Chips wijzerplaat. Afmeting: 20 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder achter glas schilderijklok met damesmedaillon. Circa: 1870. Afmeting: 35 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Franse comtoise met op feuille arabier te paard, en gave gesigneerde emaille wijzerplaat. Spillegang met harpslinger. Afmeting: 39 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Antieke houten cartel wandklok met stil uurwerk. Creme/goud kleurig. Circa: 1920. Wijzerplaat beschilderd. Afmeting: 65 x 50 x 12 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met bloemslinger en paardenbustes. Achtdaags-uurwerk, slagwerk op gongspiraal en datum aanduiding. Afmeting: 41 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...
Franse pendule onder glazen stolp. 19e Eeuw. Stolp achteren gelijmd. Compositie metaal, beschadigingen. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 x 36 x 17 cm. In redeli...
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger. Gemerkt 'B'. Circa 1890. Met pronkslinger. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten mini regulateur. Circa: 1880. Klein stukje fineer af. Verder in goede staat. Afmeting: 47,4 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse staande klok. Gemerkt Dufa. Circa 1920. Klok heeft slagwerk met vijf gongstaven. Afmeting: 206 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse albasten pendule met albast wijzerplaat en vergulde ornamenten. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Japy Freres. Afmeting: 29 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Vier maal diverse antieke klokken, marmer/metaal + eikenhout. Circa: 1900 - 1930. Functies niet getest. Afmeting: 29 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Friese staartklok wijzerplaten. Afmeting: circa 40 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse staande klok met klassistische vormgeving. Klok heeft een halfuur-slag op vier gongstaven. Circa 1920. Gemerkt Peerles. Afmeting: 212 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Zuid Duitse goud kleurige portaal pendule van mahoniehout. Circa 1800. Uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Achterdeksel is nieuw. Wijzerplaat heeft twee chips. Afmeting: 62 x 27 x 15 cm. In r...
Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur. Circa: 1870. Met achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding. Slinger bedeukt. Afmeting: 120 cm. Verder in goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese gesigneerde staartklok met bruidskrans door L.D. Tasma-Gordijk. Originele kleur en gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 150 x 36 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse antieke eikenhouten Friese staartklok met mooie beschilderde wijzerplaat. Medaillon voor slingerlens is weg . Afmeting: 140 x 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Klok heeft halfuur-slag uurwerk op vijf gongstaven. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 210 x 55 x 30 cm. In goede sta...
Antieke eikenhouten Friese staartklok met kustplaats en florale goud beschildering. Circa: 1800. Mooie kwaliteit. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil pendule met metaal beslagen en iriserend glas. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk op grote bel. Circa: 1915. Afmeting: 38 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Zakhorloge met erotische voorstelling. Groot witmetalen zakhorloge met bewerkte rand en achterplaat. Op de wijzerplaat voorzien van een erotische afbeelding. ø 7 cm. Functie niet getest. In goede staa...
Antieke Art Deco glaspendule met marmer en windhond. Circa: 1930. 'Barbe Le Havre'. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse zwart marmeren pedule stel met vaas + gravures + rood marmer. Circa: 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse zwarte Weense portaal pendule in zwarte vitrinekast met albast zuilen. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. en 61 x 39 x 20 cm. In goede s...
Miniatuur antiek staand notenhouten horloge met bronzen beslag. Circa: 1880. Met achtdaags stil uurwerk, kroontje + slinger mist. Afmeting: 38 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe boulle pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Stukje messing bovenin klok weg en goudkleurig ingekleurd. Afmeting: 44,5 cm. In redelijk/...
Antiek zwart marmeren Frans pendule stel met bronzen figurengroep onder palm. Circa: 1870. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén arm kandelaar gebroken. Afmeting: 54 x 31 x 17 cm. In...
Mooie antieke Franse notenhouten tafelklok met bronzen beslag. Circa: 1880. Historisme. Achtdaags Frans uurwerk, met veerslinger en halfuur-slag. St. Marti. Afmeting: 49 x 29 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse rood marmeren pendule stel met vaas en vergulding. Chip hoek. Circa: 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 34 x 17 cm. In goede staat.
Mooie gave Franse antieke mahoniehouten tafelpendule met koper inleg en brons. Achtdaags, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Weense empire pendule. Circa 1800. Pendule heeft touwtjesslinger en afgevlakt uurwerk, circa 1780-1800. Mahoniehouten klokkast is overgeschilderd. Afmeting: 38 x 26 x 13,...
Antiek Franse houtgestoken Louis Seize staande klok, omstreeks 1800, minimale beschadigingen, 230cm. Cond:G
Originele Duits notenhouten Lenzkirch tafelklok met messing versieringen. Klok heeft een achtdaags-uurwerk, stil uurwerk. 'Lenzkirch, 1 Million 184218'. Afmeting: 31 cm. In goede originele staat.
Antiek Duitse 'Weimar Lenzkirch' porseleinen tafelklok in Weense stijl. Circa: 1900. 'Kunstgewerbe-Uhren-Werkstätten Weimar 263'. Klok heeft stil achtdaags origineel uurwerk, bovenliggende veerbalans....
Antieke Franse Sevres pendule onder stolp. Vrouw drinkt wijn bij druivenranken. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Deels verguld. Circa: 1840. Afmeting: 45 x 42 x 18 cm. In goede...
Vuurvergulde Franse Louis Seize Empire pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eerste helft 19e eeuw. Marmer heel, uurwerk mogelijk niet origineel. Uurwerk functioneerd goed, gav...
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met volle zuilen en grote gegraveerde plated wijzerplaat. Gesigneerd Tho Rea Walton. Achtdaags-uurwerk, met seconden en dag-aanduiding. Ongerestaureerd. Afme...
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met 18e eeuws uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op bel. Gesigneerd 'Thomas Cox Thornbury'. Afmeting: H. 206 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gesigneerde Engelse staande klok door Will. M. Hellyers South Moulton. Eikenhouten gave klokkast. Afmeting: H. 218 cm. In goede staat.
Zuid Duitse antiek klassistisch vormgegeven staande klok met halfuur-slag op gongspiraal en ankergang. Circa 1820. Afmeting: 200 x 53 x 30 cm. In goede staat.
Bronzen olifant pendule. Tweede helft 20e eeuw. Twee-kleurig gepatineerd met emaille cartouches. Pendule heeft achtdaags- F.H.S. uurwerk met halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 40 x 30 x 17 cm. In ...
Grote antieke Franse compositie metalen pendule met grote Amor op houten basement, emaille cartouches. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 53 x 14 x 55 cm. In goede st...
Unieke Hollandse staande klok. Eigenbouw met gecompliceerd uurwerk. Dag, datum, maand, maanstand etc. Halfuur-slag. Aangepast comtoise uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 225 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse pendule in Empire-stijl. Vrouw met harp. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 57 x 34 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zwitserse messing bureauklok met erotische voorstelling. Circa: 1930. Klok heeft achtdaags dubbelzijdig uurwerk, en bij één zijde een mechanische erotische voorstelling. Uurwerk behoeft reiniging. Afm...
Antieke Franse vuurvergulde messing Charles Dix pendule. Circa 1835. Vrouw op canapé, en roofvogels met druivenranken. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 22 x ...
Notenhouten staande vrijslinger met snijwerk. 20e Eeuw. Klok heeft houten wijzerplaat met messing cijfers, slinger + gewichten beslagen met messing. Afmeting: 221 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse Lyra Empire pendule met mahonie fineer en emaille wijzerplaat. Basement fineer af. Beschadigd uurwerk heeft reiniging nodig. Verder in goede staat. Afmeting: 50,5 cm. In redeli...
Prachtige vuurvergulde messing Franse Charles Dix empire pendule. Circa 1830. Recentelijk professioneel gereinigd . Met origineel achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Vrouw staande o...
Antieke Franse Louise Seize pendule, marmer. Circa: 1800. Beschadigd + pootjes missen. Uurwerk functioneerd. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Beker a Paris. Afmeting: ...
Grote antieke Franse marmeren glaspendule stel met cassolette's, zes zuilen, liggende hond. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en knikslinger. Afmeting: 45 - 58 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Franse 'Retour de Egypte Obelisk' pendule van zwart marmer, gebruneerd en verguld brons. Met pharao's, adelaar met bliksem. Klok heeft origineel stil achtdaags-uurwerk, bovenligge...
Zeldzame Duitse Schwarzwald damhertengewei-klok met origineel Weens stil uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 73 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Carrara marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde bronzen versieringen. Circa: 1800. Twee bloemen weg. Mooie vergulding, marmer goed. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwt...
19e Eeuwse Franse boulle rode schilpad console wandklok met vergulde bronzen versieringen. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Paar messing platte lijsten zijkant weg. Verder in...
Bronzen vuurvergulde Franse Louis Seize vaaspendule. Circa: 1800. Bruin-groen gepatineerd en vuurverguld brons met leeuwenkoppen. Gave emaille wijzerplaat. Achtdaags stil uurwerk, met touwtjesslinger....
Zeldzame antieke Duitse koekoeksklok, Schwarzwald, met geeboniseerde klokkast. Groot houten uurwerk met snek. Waarschijnlijk achtdaags-uurwerk. Afmeting: 46 cm. In goede werkende staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen 'Sevres' pendule met putti en steenbok. Circa: 1860. Eén half-ronde plaquette in hout nagemaakt, verder alle porseleinen plaquettes goed. Vergulding goed, wijzerplaa...
Antiek Franse vuurvergulde Louis Seize, Empire pendule met Amor. Circa: 1800. In goede complete staat met zeer goede vuurvergulding. Eén chip bij wijzerplaat sleutelgat. Pendule heeft achtdaags-uurwer...
Leuke vuurvergulde kleine Louis Seize pendule. Griekse vrouw met bron en ampfora's. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Breguet a Fils. Mooie vergulding. Afmeting: 29 x 20 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia en plated gegraveerde wijzerplaat met seconden aanduiding met scheepsmechaniek. Klok heeft achtdaags-uurwerk. Afmeting: 253 cm. In goede staa...
Antieke Franse vuurvergulde directoire pendule met wolf, snaarinstrument en gebruneerd bronzen huisje. Circa: 1800. Mooie vergulde wijzerplaat (beschadigd). Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag ...
Vroeg 19e eeuwse Weense schilderijklok omstreeks 1820, halfuurslag met touwtjesslinger, figuren bij kampvuur in bos, olieverf op linnen 76x78cm. Cond:R/G
Duitse Urgos metalen staande klok met skelet uurwerk, klangpijpen (5x), kwartier-slag Westminster. Wit metaal + chrome. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 26 x 41 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws verguld bronzen Frans pendule stel. Met coupes, facet geslepen glas, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, knikslinger. Napoleon III. Gesigneerd Paris. Afmeting: 24,5 - 36 cm. In zeer go...
Grote vroeg 19e eeuwse empire lectura pendule. Deels gebruneerd, deels verguld. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1820. Ongereinigd. Afmeting: 59 x 11 x 33 cm. I...
Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen empire pendule met prachtige vergulding. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 33 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule met bronzen dames en vergulde houten console. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1860. Afmeting: 46 x 53 x 15 cm. In goede ...
Zeer grote antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met drie figuren en zeemonster. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. (wijzerplaat gecraqueleerd). Met reserve w...
Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen, deels vergulde vaaspendule met kobaltblauwe porseleinen vaas met vergulde putti's. Circa: 1860. Pendule heeft achtdaags-uurwerk met emaille cartouches, en halfuur...
Prachtige grote marmeren Louis Seize pendule. Circa: 1780. Pendule heeft vuurvergulde bronzen versieringen, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. 'Deverberia A. Paria'. Achterrand bij uurw...
Prachtige vergulde 18e eeuwse Louise Seize boogpendule onder stolp. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Schlosser a Paris. In zeer goede ori...