18e-19e Eeuws mondgeblazen karaf met gravering. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee Oosterse gegraveerde ruiten met pauwen in Oosterse omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 44 cm. In goede staat.
Uniek antiek geslepen kristallen gelegenheidsglas op ronde voet, kelk voorzien van geslepen initialen BD 2 Februari 1876 - 2 Augustus 1888 en geslepen ingrediënten. Herkomst Bisschopshuis Haarlem. Afm...
Antiek geslepen kristallen glas op voet. Kelk is voorzien van florale gravure en tekst 'Souvenir La Haye 25-5-1888'. Herkomst Bisschopshuis Haarlem. Afmeting: H 14,5 cm. ø 8,5 cm.
Modern glazen kunstobject door R. Rijsz. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Kristallen suikercoupe op zilveren voet, 835/000. Fraai geslepen suikercoupe met omgeslagen rand, met geschulpte geslepen rand, geplaatst op een gladde ronde voet met filetrand. MT.: C.J.Stok, Amsterd...
Drie maal antiek amandel-geslepen glas. Eén maal grote kaasstolp (minimale chips). Twee maal karaf (één stop einde beschadigd). Afmeting: 22 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco 'Copier Leerdam' zwart glazen tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 23 cm ø. In goede staat.
Acht oude/antieke glazen/kristallen stopflessen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits glas. Eén karaf met graveringen. Eén grote roemer (1 ltr.) met Duitse spreuk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen gematteerde schaal met florale decor. Circa: 1930. Afmeting: 8 x 30 cm ø. In goede staat.
Voor-oorlogs drie-delig glazen tafelstuk. Piece de Milieu, met schroefdraad. Eén chip. Afmeting: 37,5 x 24 cm ø. In goede staat.
Geslepen kristallen oorkarafje voorzien van geslepen ster op de bodem compleet met stop en zilveren montuur, 925/000. Importeursteken: Van Kempen en Begeer, Zeist ca. 1970. Ca. 13 cm hoog. In goede st...
Vier delen oud/antiek glaswerk. Eén maal 19e eeuws bokaalglas met goudrand. Eén maal 19e eeuws handbeschilderde flacon. Eén maal stopkarafje uit de 20e eeuw. Eén maal schenkkannetje, robijnrood. Afmet...
Geslepen kristallen bokaal met fraai gematteerd floraal slijpsel op zilveren voet, 835/000, met graveerwerk. MT.: A.H. Ankum, Zaandam/Amsterdam. Herkomst Bisschopshuis Haarlem. Circa: 1870. Afmeting: ...
Antiek geslepen kristallen zoutvaatje met kraag en gecontourneerde bovenrand op een zilveren voet, 835/000. ca 1870. ø8x8cm. Chip. In redelijk goede staat
Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee maal glaswerk. Eén parfumflacon, beschadigd. Eén beschilderde mondgeblazen stopfles. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Boheems glazen geetste likeurset. Bestaande uit: Tablet, karaf, drie glaasjes (origineel), drie glaasjes (andere vorm). Minimale chip. Afmeting: 20 x 18 cm ø. In goede staat.
Zes oude/antieke stopkaraffen. Drie maal beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.
Leerdam Luciene Bloch. Gesatineerd persglazen eendje. Circa: 1929. Afmeting: 6 x 6,5 x 4 cm. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 2001: Harlequin. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerd gezicht met zwart masker en staand op een mat kristallen voet. In de rechterhand een roos van rood kristal. H.: 13,5cm. ...
Vier-delige Copier Leerdam Art Deco glazen waterset. Eerste helft 20e eeuw. Eén minimale chip bodemrand. Afmeting: 10 - 23 cm ø. In goede staat.
Zes-delige glazen Hollandse likeurset met zwart persglazen tablet en Gero tin houders. Circa: 1920. Afmeting: 11,5 - 25 cm. In goede staat.
Vier maal antiek kristal. Eén maal beschuitbus + onderschaal, waaierkristal. Eén maal dekselpot + onderschaal, Biedermeier. Eén maal ovale schaal, waaierkristal. Eén maal ovale schaal, Biedermeier. En...
Drie maal K P C de Bazel glas. Circa: 1940. Twee maal zwart glazen onderzetters. Eén maal bruin glazen schaal, één chip. Afmeting: 8,5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vazen van A.D. Copier, Leerdam. Glazen bolvazen met tin craquele. Collectie Sonoor. Circa: 1935. Eén beschadigd. Afmeting: 8,5 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Franse persglazen schaal met libelles. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 20,5 cm ø. In goede staat.
Antieke zeven-delige Duitse mondgeblazen groen-glazen wijnset met florale beschildering. Bestaande uit: Karaf + zes roemers. Trink was klar ist, sprich was wat ist (op deksel). Afmeting: 16 - 36 cm. I...
Vier delen Swarovski uit de serie "Zuidzeedromen" waaronder: 1x Schorpioenvis (604011), uitgevoerd in volledig geslepen helder kristal, vinnen en ogen in de kleur Smokey peach (5,5x7x6,5cm.), 2x kogel...
Swarovski jaarstuk 1999: Pierrot. Uitgevoerd in helder kristal staand op een mat kristallen voet. Jas met drie gekleurde knopen, muts met groene pluim en op de schoenen een gele en rode pluim. 21,5x10...
Swarovski jaarstuk 2000: Columbine. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerde nek, armen en hoofd. In de linkerhand een masker van geel kristal 21,5x10,5cm. Inclusief bijbehorende plaquette, in ori...
Swarovski jaarstuk 2003: Antonio (tweede jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder kristal, de rand van de hoed en de haarband zijn van rood kristal, 21x7,5cm. Inclusief bijbeh...
Swarovski jaarstuk 2004: Anna (derde jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder en geel kristal 17,5x6,5x18,5cm. Inclusief originele plaquette, In originele dozen en in goede st...
Swarovski jaarstuk 2002: Isadora (eerste jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). 20x11cm. Inclusief bijbehorende plaquette. In originele dozen en in goede staat.
Twee antieke glazen karaffen. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal kristal, chips. Eén maal mondgeblazen glas, goed. Afmeting: 36 -39 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen tassa met diverse slijpsels op stam met zilveren voet, 835/000. ø22x17cm. MT.: W.Burger & zonen, Haarlem, ca 1960 In goede staat
Geslepen kristallen karaf compleet met stop voorzien van een ingeslepen ster op de onderkat voorzien van een zilveren montuur, 925/000. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Zoetermeer, kroningsjaar ...
Zwarte glazen Egyptische vaas met farao decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 7 cm ø. In goede staat.
Geslepen kristallen ijsemmer op gecontourneerde voet met ingeslepen ster op de bodem. Voorzien van een zilveren bovenrand, 835/000, met twee fraaie draagringen. Chip. Circa: 1870. Afmeting: 13,5 x 12 ...
Twee grote Duitse antieke mondgeblazen wijnroemers. Historisme, handbeschilderd, met goud/spreuk en wapen decor. Eén chip bij voetspreukglas. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee mooie 19e eeuwse amandel geslepen kristallen stop-karaffen. Afmeting: 27 x 12 cm ø. In goede staat.
Twaalf 19e eeuwse Duitse handbeschilderde mondgeblazen glazen. Uberfang glazen. Emaille beschilderd. Diverse bloemsoorten, onder andere edelweiss. Afmeting: 21 x 9 cm ø. In goede staat.
Fraaie en gave geslepen kristallen gembercoupe op zes-kantige voet met ingeslepen ster op de onderkant. Afmeting: H 32 cm. ø 13 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek kristal + draadglas. Twee maal coupes, waarvan één met onderschaal. Eén maal marmelade dekselpot + onderschotel. Eén maal schenkkan met koperen montuur. Eén maal draadglas met hengse...
Zes delen Swarovski waaronder 3 vlinders (2x goudkleurige voelsprieten en 1x zilverkleurige voelsprieten), 3,5-5cm. en 3 uiltjes. Allen in goede staat
Twee kristallen odeurkaraffen net zilveren montuur. Karafje met 8 vlaks en 2 ringen met diamantslijpsel voorzien van zilveren montuur, 925/000, en piekstop, Birmingham, 1925, en een taps toelopend ode...
Grote kristallen met messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 43 cm ø. In goede staat.
Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse floraal gegraveerde glazen druivenspoeler. Afmeting: 12 x 12 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws kristalglazen bokaalglas met florale restvergulding. Chip onderkant. Afmeting: 17,5 cm. In redelijke staat.
Zes geslepen kristallen wijnglazen met fraaie gegraveerde kelken, stam met knoop en op 835/000 zilveren voet met parelrand. Afmeting: Vijf maal 12 cm. en één maal 15 cm. Herkomst Bisschopshuis Haarlem...
Lot van 33 kristallen figuren. Waaronder 26x Swarovski, en 7x geen Swarovski (minimale chip mogelijk). Afmeting: 1 - 9 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse kristalglazen karaffen met amandelslijpsels. Afmeting: 43 x 13 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse amandel geslepen Biedermeier kristallen gember dekselcoupe. Chips. Afmeting: 42 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Antieke cassis-kleurige Jugendstil vaas met florale decors. Ongesigneerd. Circa: 1915. Minimale chips bovenrand. Afmeting: 14 x 5,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke ruitkristallen gember dekselcoupe. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 21 cm ø. In zeer goede staat.
Stel kristallen karaffen met zilver, 833/000. Sierlijke karaffen met floraal slijpwerk op ronde zilveren voet met parelrand en een opengewerkte zilveren rand met graveerwerk voorzien van ketting. ø14x...
Twee antieke indentieke waaier-kristallen tassa. Vroeg 19e eeuw. Chips. Afmeting: 15 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee maal vrijmetselaar, 19e eeuw. Eén schort, leder + linnen, Sattorini + Sons Ltd. 19e Eeuw. Eén bekerglas met vrijmetselaar symbolen en monogram, 19e eeuw. Afmeting: 16 x 11 cm ø. en 44 x 38 cm. In...
Twee antieke kristallen dekselcoupes. Ruit geslepen. Circa: 1880. Eén beschadiging omranding. Afmeting: 29 x 17 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige grote antieke slinger-glazen met geetste wildvoorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 11 cm ø. In goede staat.
Negen maal glaswerk met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 8-23 cm. In goede staat.
Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Drie antieke kristal/glas karaffen. Eén maal waaier-kristal, één maal amandel-slijpsel en één maal glad. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek glaswerk. Eén maal groen waaier kristallen dekselpot + onderschaal (chips). Eén maal blauw kristallen asbak, één maal robijn-rode glazen vaas en één maal smalle vaas. In redelijk/...
Elf maal divers glaswerk. Onder andere: Karaffen, asbak, schaal, zoutvaatjes (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Kavel met 5 delen Swarovski: 1x Zeester (679350), 1x St. Jacobsschelp (833506), 1x Oester met parel (191692), 1x Tolhoorn schelp (880693) en 1x Chaton (1096758). Allen met originele dozen en in goede ...
Vier-delige Art Deco persglazen likeurset met geel kleurige glazen, karaf en zwart glazen tablet. Circa: 1930. Afmeting: 5,5 - 23 cm ø. In goede staat.
Zeven delen kristal/glas. 20e Eeuw. Twee kristallen roemers, één Boheemse kristallen vaas, en vier karaffen, glas/kristal. Afmeting: 22 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Swaroski kavel met 3 grote tulpen en 9 kleine tulpen in de kleuren rood-geel-blauw. Tevens een bloem met groen kern. Allen in goede staat en inclusief originele dozen (bloem niet in originele doos).
Moderne Leerdam glazen kunstobject met ophangoog. 'B.V. Koninklijke glasfabriek Leerdam'. Oplage 270 stuks, nr. 143. Met certificaat. Afmeting: 30 x 30 x 1 cm. In goede staat.
Kavel met 6 delen Swarovski: 1x Pelikaan (171899), 1x Staande kitten (7634), 1x Poesje mini (010011), 1x Egel (013989), 1x eekhoorn (011871) en 1x eendenkuiken (010007). Allen met originele dozen en i...
Art Deco glazen tafelstuk. Te gebruiken als rozensteker (met vis) en als schip. Circa: 1930. Beide compatibel. Minimale chip. Afmeting: 24 x 29 cm ø. en 27 x 29 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen zout- en peperstrooiers met ruitslijpsels en zilveren montuur en dop, 835/000. Afmeting: H 4,5 cm. In goede staat.
Antieke gebrandschilderde glas-in-lood venster, Burg Steinfurt.. Afmeting: 25,5 x 23,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen kaasstolp. Stolp heeft paar minimale chips. Afmeting: 22 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.
Kristallen geslepen schaaltje met zilveren beugel, 835/000, met graveerwerk. Voorzien van geslepen ster op de bodem. ø15x11cm. Minimale chips.
Lot van 10x designglas vazen. Diverse kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Negen oude/antieke glazen/kristallen stopflessen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Zeven oude kristallen/glazen stopflessen, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Kristallen karaf met zilveren kraag, 925/000. karaf met bolle buik versierd met geschulpt slijpsel.ø15x30cm. In uitstekende staat.
Geslepen kristallen knijpfles met graveringen en floraal zilveren montuur. 800/000 Afmeting: 13 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws glaswerk. Eén maal geribte karaf met molens en fruit decor, chip. Eén maal robijnrood gegraveerd Boheems glas. Eén maal melkglazen stopkaraf. Afmeting: 13 - 22 cm. In redelijk/goed...
Geslepen kristallen odeurkarafje met divers geslepen afbeeldingen o.a. bomen met vliegende eend en rennend hert, voorzien van zilveren montuur en dop.13xø6,5cm. In goede staat
Vier maal design parfumflacons. 20e Eeuw. Twee maal met vergulde messing versieringen (Matson). Twee maal klein met messing en prismen glas. Chips. Afmeting: 6 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke kristallen dekselcoupes amandel geslepen (minimale chips). Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke opaline glazen vazen met beschildering. Wat chips bovenranden. Circa: 1900. Afmeting: 30 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie kristallen karaffen. Karaffen, eerste helft 20e eeuw. Eén maal ruitkristal. Eén maal waaierkristal. Eén maal geetste glazen stopfles (parfum). Afmeting: 11,5 x 38 cm. In goede staat.
Twee antieke groene opaline glazen kraagvazen met handgeschilderde florale decors. Cica: 1900. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.
Zes oude/antieke kristallen/glazen stopkaraffen. 20e Eeuw. Twee maal met goud decor. Twee maal facet geslepen. Twee maal divers. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Vier antieke handbeschilderde opaline glazen vazen met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 36 cm. In goede staat.
Lot divers antiek kristal. Veel waaier en ruitkristal. Bestaande uit: Eén dekseldoos, vier schalen, menage, twee dekselcoupes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Tien kleine kristallen stopkaraffen, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Achttien stuks oude glazen/kristallen flacons, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.