Antiek compositie metalen figuur. Baby op kinderstoel. Circa 1900. Breuk in linker been. Gesigneerd L. Steiner. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.
Twee oude vernikkelde messing figuren. Muzikanten. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Grote antieke bronskleurige gipsen damesbuste. Circa 1915. Sokkel achterkant beschadigd. Afmeting: H 55 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco bronzen kinderbuste op marmeren sokkel. Door A. Trefoloni. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Oud notenhouten gestoken figuur. Don Quichot en poncho. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Grote bronzen busten van een man met paardenstaart. Op zwart marmeren sokkel. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figurengroep. Liefdespaar. Geschikt voor pendule. Afmeting: 26,5 x 19,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met fruitmand. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote antieke terracotta buste met originele polychromie. Circa 1900. Gemerkt D.E.P. BB 4020. Kleine restauratie achterkant. Afmeting H 46. In goede staat.
Twee oude bronzen boeddha figuren. Eén maal Genesha, één maal Bodhisattua. Afmeting: 7 - 11,5 cm. In goede staat.
Antiek tinnen Jugendstil figuur. Circa 1915. Vrouw met mandoline. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van Napoleon op zwart marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Oud gepolychromeerd marmeren boeddha beeld op lotusbloem. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren. Verliefd paar. 19e Eeuw. Door Leopold Harze 1831 - 1893. Bronze Bruxelles. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.
Antieke bronzen gesigneerde plaquette. Oude dame. P. Greiker/Greiber. Monogram H.S. 1929. Afmeting: 11,5 x 9 x 0,6 cm. In goede staat.
Drie oude Oosterse lava-stenen boeddha's. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen Mercurius op wit marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Zuid-Duits verguld houtgesneden religieus figuur. Twee-delig. Twee armen missen + vleugel. Afmeting: 35 x 46 x 24 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Circa 1900. La Cueillette. Door Belim. Dame met kersen op schort. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse houtgestoken Heilige. St. Nikolaas. Met deels originele polychromie. Goud is overgeschilderd. Afmeting: H 79 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Liggende voetballer met bal. Afmeting: 6,5 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke koud beschilderde Weense bronzen. Gemerkt Geschützt. Circa 1900. Eén ivoren tand mist. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
Bronzen leeuwen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 17 cm. In goede staat.