This website uses cookies

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

2x Antieke bustes
Result: 45 EUR

Bronzen stier, Pierre Chenet
Result: 400 EUR

Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen dame, Pierre Chenet
Result: 280 EUR

Bronzen dame. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels onderkant. 20e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Antiek bronzen plaquette
Starting price 25 EUR

Oud Afrikaans beeld van natuursteen
Starting price 45 EUR

Grote 17e eeuwse piëta
Starting price 175 EUR

Grote 17e eeuwse zuid-Europese of noord-Afrikaanse piëta. Wormgaten deels dicht gemaakt. Afmeting: H 68,5 cm. In redelijke staat.

2x Oude bronzen figuren
Starting price 35 EUR

Antiek verguld beeld vrouw, Paul Duboy
Starting price 650 EUR

Antiek tinnen figuur, Naakte dame
Starting price 125 EUR

Antiek gesigneerd Jugendstil tinnen figuur. Naakte dame. Gesigneerd A. Hugon. Circa 1915. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Beeld van Napoleon, 1920
Starting price 125 EUR

Vergulde messing Napoleon op onyx basement. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Antiek figuur, Matroos
Starting price 50 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Matroos. Circa 1900. Gesigneerd Selinski. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Bronzen putti met vogel
Result: 130 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen putti met bloem en vogel. Afmeting: 26 cm. In goede staat.