Massief eikenhouten kapitaal dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...
Grote platelen vaas gesigneerd Rozenburg. beschilderd door Jan van de Vet 1901. Vaas heeft een bloemmotief met 2 grote zwaluwen 29,5xø14cm. Cond.: G
Scharnier creolen WG750/000, met rondom en zijdelijngs bezet met briljanten 2.2ct TW/IF, 10.6 gr.
Francois Albert Mooij (Haarlem 1884 - 1968 Baarn), olieverf op linnen, markt in parijs 116x68cm. Cond.: U
4 Stoelen uit de eerste serie van Verner Panton chairs. Van de Amerikaanse firma Herman Miller Collections. 1967-1968. In 1969 gekocht bij Metz en Co. in Amsterdam. Stoelen zijn gemaakt van kunststof....
Paar kapitale porseleinen Meisen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje si licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject. ...
Diamant baquette memory ring WG 750/000 rondom bezet met 56 diamant-baquettes 2.21 ct.,TW/VSI, Ø58, 5.1 gr.
Notenhouten cassettekist met ca. 100 delen zilveren bestek in Art-Deco-stijl, Duits gekeurd ca. 1920 800/000.
Willem van Schijndel (geb. 1952), Acryl op linnen, "The Unusual Kiss", ooit verkocht voor Fl. 9.000,00. 120x130cm. Cond.: U
Jumeau, prachtig popje. Laag afgesneden hoofd met 4 tandjes boven, paperwhite ogen en losse vingers. Pop incl. koffer L.: 38cm.
Juillien Nr. 7 1904. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tanden en gaatjes in de oren. Losse vingers. Alles origineel in zeer goede staat
Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.
Duitse barokstijl commode ca. 1980. Dubbelgebogen front met bandelwerk inlegwerk. Handgepolitoerd. gerestaureerd 80x105x55cm. Cond.: G
Franse Lodewijkstijl commode ca. 1850. Opgelegd met wortelnoten fineer, schitterend in patroon verlegd. gerestaureerd en gepolitoerd. Taxatiewaarde € 4.500,00 102x130x60cm.
Grote bronzen boedha afkomstig uit Cambodja ca. 1910. Boedha is van goede kwaliteit 66x50x33cm. Cond.: G
Kapitale goud-imari kraagvaas op houten console ca. eind 19e eeuw. Gedecoreerd met figuren in landschap. Afkomstig uit een prive-verzameling 113xø45cm. Cond.: U
Set van twee grote ballustervormige platelen vazen gemerkt Rozenburg ca. 1900. De blauwe vaas is beschilderd met distels en andere bloemen, genummerd 345. De gele vaas is genummerd 372 39xø14cm. Cond....
Heinrich Martin Krabbe (Londen 1868 - 1931 Amsterdam), diverse musea, olieverf op paneel, koffiemalen 25x37cm. Cond.: G
Adriaan Herman Gouwe 1917 (Alkmaar 1875 - Tahiti 1965), diverse musea, olieverf op linnen, kleine beschadiging 45x35cm. Cond.: R
Eikenhouten staand horloge met beschilderde voorplaat, Engels ca. 1840 Toby Fletcher, Barnsley England,H.230 cm.
Hippolyte Francois Moreau (Dyon 1832 - 1927 Neuilly-sur-Seine) woonde en werkte voornamelijk in Parijs (musea o.a. Chambery Dijon). Diane met pijl en boog op draaisokkel 70,5x31x34cm. Cond.: G