This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

2 Vazen
No reserve price

2 Balustervormige Delfts blauwe vazen compleet beschilderd met 2 oude zeilboten. Voeten zijn beschadigd 23x12cm.

5 Delen Delfts blauw
No reserve price

5 Delen Delfts blauw o.a; 3-Delig blauw kaststel (1 grote dekselpot en 2 knobbelvazen) 2x Blauwe handbeschilderde bloempotjes met oren. Alles 20e eeuw. Cond.: G

2 Borden
Result: 20 EUR

1x Majolica Jugendstil bord met daarop een vogel en bloemen ca. 1920. 2 Lichte chips ø21cm. 1x Delfts blauw pauwen bord met gele rand. Op de onderkent een kraaienpoot afgebeeld ca. 1900-1920 Cond.: G ...

16 kop en schotels
Result: 10 EUR

16 Diverse porseleinen kop en schotels in Limoges stijl. Cond.: G

Tafelset
No reserve price

Antiek kristallen tafelset eind 19e eeuw. Houder met twee kristallen potjes en deksels 24x19x11cm. Cond.: G

3 Karaffen
Result: 60 EUR

3 Oude kristallen geslepen karaffen, facetgeslepen met stoppen 20e eeuw. H. 31cm., 31cm. en 36cm. Cond.: G

Likeursetje
Result: 15 EUR

Likeursetje bestaand uit glazen karaf (20cm.) met 6 glaasjes en een aardewerken onderschotel (ø21cm.). Karaf en glaasjes hebben oranje doorlopende lijnen. Cond.: G

3 Karaffen
Result: 5 EUR

3 Glazen karaffen met originele dop. 2 Vierkante karaffen (25x9x9cm.) en 1 ovale karaf (34x13x5cm.)

3 Kristallen karaffen
Result: 25 EUR

3 Kristallen karaffen, mooi geslepen. 2 Karaffen met een oortje en originele stop 21xø9cm. De grote karaf is geëtst met takdecor en originele stop gemerkt Bowa 28xø11cm. Cond.: G

3 Delen kristal
No reserve price

3 Delen kristal o.a; 1x grote geslepen fruitschaal ø22cm. 1x Grote kristallen vaas. 1x Kristallen koekjestrommel met deksel. Alles 20e eeuw. Cond.: G

Kristallen tafelset
Result: 40 EUR

Kristallen tafelset van ruitkristal bestemd voor marmelade/jam. Lichte randschade 25x22x10cm. Cond.: G

Divers glaswerk
Result: 30 EUR

13 Delen oud glas waaronder messenleggers, karaffen en schaaltjes. Sommige met schade. Cond.: R

Chinees bord
No reserve price

Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.

Wedgwood roomsetje
Result: 60 EUR

Wedgwood 2-delig (kerst) mokkasetje met 2 kop & schotels, suikerpotje en melkkan. Geheel gedecoreerd met kerstdecor. Gemerkt Wedgwood Windsor Christmas 20e eeuw Cond.: G

Doos diversen
Result: 10 EUR

Doos divers porselein o.a; 2x Delfts blauwe borden, aardewerken schenkkan, groen handbeschilderde vaas, 12 diverse miniatuurvaasjes, blauw Chinese kom, bonte handbeschilderd bord mer oortjes. Alles 20...

Tabakspot Delfts bont. en 3 bordjes
Result: 20 EUR

1x Tabakspot Delfts bont geheel handbeschilderd met bloemen 70-er jaren 18xø20cm. Cond.: G. 3x Blauwe bordjes gemerkt Artus, rand heeft een bloemendecor 20e eeuw (randschade)

3 Delen blauw
No reserve price

3 Delen divers blauw o.a; 1x Delfts blauwe schotel van de KLM Royal Dutch Airlines 1919 - 7 Oct. - 1949. Handbeschilderd ø29,5cm. Cond.: G 1x Blauwe dekselschaal met oortjes 20e eeuw 14xø21,5cm. Cond....

2 Kandelaars Kaiser
Result: 15 EUR

2 Porseleinen kaarsenkandelaars gemerkt Kaiser Germany Duchesse. Kandelaars zijn prachtig gedecoreerd met bloemotief 20e eeuw. 7x10x8cm. Cond.: U

Dekselpot Kaiser
Result: 15 EUR

Porseleinen dekselpot gemerkt Kaiser Germany. Pot is prachtig gedecoreerd met bloemen en vlinders 20e eeuw. 26xø14,5cm. Cond.: G

6 Delen kristal
No reserve price

6 Delen kristal & glas o.a; 1x mooi geslepen koekjestrommel op hoog voetje, 2x kristallen karafjes, 1x kristallen waxinelichtje houder, 2x glazen bonbonschaaltje (1 op voet) Cond.: G

Aardewerken bloemboeket
Result: 30 EUR

Aardewerken vaas met bloemen gemerkt Bassano, beschadigd 24x29x27cm. Cond.: G

5 Delen divers
No reserve price

1x Japans Satsuma bordje met figurendecor ø21cm. 1x glazen bloemenvaasje, 1x porseleinen vaas gedecoreerd met bloemen. 2x porseleinen schoentjes Cond.: G

Tegeltje
Result: 10 EUR

Makkums tegeltje in lijst midden 20e eeuw. Handbeschilderd met een vogeltje zittend op een tak 17x17cm. Cond.: G

6 Diverse tegeltjes
Result: 25 EUR

6 Diverse tegeltjes,1x man met geweer, 2x gebouwtjes blauw van kleur (1x gelijmd, 1x gerestaureerd), 1x tegel met hert, 1x tegel met tulp (randschade), 1x tegel met bloempot