This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

Zilveren suikertang
Result: 20 EUR

Leuk zilveren suikertangetje met leeuwepootjes 835/000 25gr. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Result: 10 EUR

6 Djokja zilveren lepeltjes met getorste steel 800/000 32gr. Cond.: U

12 Zilveren lepeltjes
Result: 30 EUR

12 Antiek zilveren koffielepeltjes, mooi bewerkt en gemerkt, 835/000 84gr. 6,3x2x0,5cm. Cond.: G

Silver plated kopje en 13 zilv. lepels
Result: 30 EUR

Silver plated suikerpot (Cond.: S) met 13 zilveren lepeltjes (Cond.: G) 20e eeuw.

Doosje munten
Result: 10 EUR

Doosje met oud Nederlands geld (Wilhelmina, Juliana), Totale waarde: Fl. 15,05

Ovaal tablet
Result: 10 EUR

Grote ovaal zilverplated schotel Holland, midden 20e eeuw 42x29cm. Cond.: G

2 Kandelaars silver plated
Result: 10 EUR

2 Kandelaars silver plated

Zilveren bakje
Result: 25 EUR

Holland zilveren bakje 33gr. ø10cm.

Zilveren suikerschep
Starting price 20 EUR

Antiek Hollands zilveren theeduimpje uit 1867, mooi gegraveerd. Bak is opnieuw aan de steel gezet 835/000 9gr. Cond.: G

Zilveren asbakje
Starting price 20 EUR

Miniatuur zilveren asbakje met een leuk tafereel 835/000 30gr. Cond.: U

Flessenonderzetter + theezakjeshouder
Starting price 20 EUR

Kristallen flessenonderzetter met zilveren rand Hollands gekeurd 925/000 ø12cm. Verchroomd theezakjeshouder 8x8,5x6cm. Cond.: G

Zilveren botermes + parfumflesje
Result: 30 EUR

Djokja zilveren botermes (21x2,5x2cm.) en parfumflesje (7x2,5x3cm.) (Azië) 20e eeuw. Cond.: G

8 Zilveren lepeltjes
Result: 25 EUR

8 Antiek Hollandse zilveren lepeltjes, mooi gegraveerd. 835/000 57gr. Cond.: R

Zilveren theezeefje
Result: 35 EUR

Leuk Biedermeier zilveren theezeefje835/000 12gr. Cond.: U

Verzilverd roomstel
Result: 25 EUR

Verzilverd roomstelletje. Schaaltje met de lepel hangend in het hengseltje 70-er jaren. 19x11,5x9cm. Cond.: G

Verzilverd pillendoosje
Result: 25 EUR

Leuk silver plated pillendoosje ø6cm.

Silver plated roomstelletje + lepels
Result: 25 EUR

Silver plated roomstelletje met 6 lepeltjes. Allen van Gero zilver en gehamerd 20e eeuw. Dienblad: 24cm. Cond.: G

Plated schaal
Result: 25 EUR

Plated fruitschaal 20e eeuw. Design Fink Duitsland 30x30x5,5cm. Cond.: G

12 Messenleggers
Starting price 25 EUR

12 Silver plated messenleggers in originele doos.

Bonbonschaaltje, zilveren hengsel
Starting price 25 EUR

Delfts blauw bonbonschaaltje met een mooi bewerkt hengsel 835/000. Cond.: U

Krultang, deels zilver
Result: 40 EUR

Zilveren veterhaak en handschoenenoprekker/krultang 835/000 Cond.: U

Theezeef met bakje
Result: 30 EUR

Theezeef met Hollands zilveren lekbakje 835/000 34gr. Cond.: G

Zilveren kaarsenstandaard
Starting price 30 EUR

Mooi strak Hollands zilveren kaarsenstandaardje 835/000 Cond.: U

Zilveren tashaak
Result: 45 EUR

Zilveren Hollandse tashaak met Hollands tafereel 835/000 49gr.