This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

5 kop en schotels rood/goud
Result: 10 EUR

5 Diverse kop en schotels in Limoges stijl. 3 x Dezelfde kop en schotels en 2 losse kop en schotels met uitgewerkte schotel. Allen bedrukt met figurendecor. Eind 20e eeuw, Cond.: G

Blauwe schotel
No reserve price

Grote kapitale vroeg 18e eeuwse blauw Chinese schotel Qiang-Lung. Schotel is geheel gedecoreerd met bloem en takmotief. Onderkant met tak en bladdecor. Schotel is aan 1 zijkant gebroken geweest en de ...

3 Kristallen schalen
Result: 10 EUR

3 Kristallen schalen amandel geslepen met een geslepen ster in de bodem. Schalen zijn bestoten ø19cm, Cond.: R

3 Delen kristal
Result: 10 EUR

3 Delen kristal o.a; 2 kleine driehoekige karafjes met originele stolp 15,5x7x6cm, en een kristallen dekselpotje 18xø7cm. 20e eeuw, Cond.: G

Kristallen karaf + 3 glazen
Result: 10 EUR

Kristallen karaf (22xø13cm.) met 3 kristallen likeurglaasjes (9,5xø5cm.) 20e eeuws. Cond.: G

5 Delige lampetkan set
Result: 45 EUR

5 Delige lampetkan set bestaande uit lampetkan, schaal, pot, zeepbakje en kammenbakje, waarvan de laatste twee met deksel.

2 Schaaltjes
No reserve price

2 Chinese schaaltjes, 6xø16cm en 4,5xø12cm.

Imari bordje
Result: 25 EUR

Imari bordje Japans 19e eeuws met gecontourneerde rand. Gedecoreerd met bloemendecor ø21cm. Cond.: G

Glazen schaal + 5 schaaltjes
Starting price 20 EUR

6 Glazen schaaltjes. 1 Grote schaal (ø21cm.) en 5 kleine schaaltjes (ø12,5cm.). Alle schaaltjes hebben een gekartelde rand en zijn compleet geëtst met bloemdecor. Allen gedecoreerd met gekleurd glas. ...

Petit four stelletje
Result: 10 EUR

7 Delig porseleinen petit-four stelletje, 6 kleine schoteltjes en 1 grote. Gemerkt Elfenbein Rosenthal, midden 20e eeuw. Cond.: G

30 spaarpotten
Starting price 15 EUR

Doos met 30 spaarpotten 20e eeuw. Cond.: G

Doos peper&zout stelletjes
Starting price 20 EUR

Doos met 15 peper en zout stelletjes 20e eeuw. Cond.: G

25 Spaarpotten
Starting price 15 EUR

Doos met 25 spaarpotten 20e eeuw. Cond.: G

30 Spaarpotten
Starting price 15 EUR

Doos met 30 spaarpotten 20e eeuw, Cond.: G

28 Spaarpotten
Result: 15 EUR

Doos met 28 spaarpotten 20e eeuw, Cond.: G

20 Peper en zout stelletjes
Starting price 20 EUR

Doos met 20 peper en zout stelletjes 20e eeuw. Cond.: G

20 Peper& zout stelletjes
Starting price 20 EUR

20 Peper& zout stelletjes 20e eeuw.

2 Platelen vazen
Result: 45 EUR

2 Gouda plateel vazen 845 zomer Gouda Holland 30xø13cm. 1 Beschadigd aan voet. Cond.: G

Divers glaswerk
No reserve price

7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U

Eetservies pickfort
Result: 60 EUR

Eetservies uit Zweden gemerkt Rooftrand Pickwick Handpainted. Diverse schalen, borden en terrines 33-delig Cond.: G en schaal met haarscheur.

Doos kop en schotels
No reserve price

Doos diverse kop en schotels o.a; 7 kop en 9 schotels van sansouce, 3 kop en schotels Royal vale, 2x Royal Adderley, 2x Richmond, 2x Paragon, 1x Wedgwood, 1x Queen Rosamand, 1x Royal Chelsea en 1x Tat...

Keramiek haan
Result: 60 EUR

Grote keramiek haan ca. 1900, ongemerkt. 46x39x20cm. Cond.: U

Twee kruiken
No reserve price

Twee kruiken Spanje 20e eeuw. 25x23x19cm en 28xø17cm.

Keramiek plaquette
No reserve price

Keramiek plaquette, Oostenrijk,waarschijnlijk jubileumsuitgave 200 jarig Huzaren Regiment 1763, Met monogram SK Tirol, 20x26cm.