This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

5 Grotere Perzen
Starting price 70 EUR

7 Kleine Persjes
Starting price 70 EUR

Halve maan tafeltje
Result: 160 EUR

Massief eikenhouten Empire halve maan tafeltje. Hollands met 2 wegdraaiende lades ca. 1800 74x61x30cm. Cond.: G

Gebombeerde vitrinekast
Starting price 1.200 EUR

Hollandse mahoniehouten vitrinekast Louis Quinze ca. 1780. 3 Gebombeerde laden met bronzen beslag en getrapte kop. 3 Ruitjes kapot 237x151x52cm. Kast heeft een beurt nodig

Notenhouten boekenkastje
Starting price 800 EUR

Notenhouten boekenkastje met twee beglaasde deuren. Frankrijk ca. 1800. 180x110x41cm.

Kastanjehouten side-table
Result: 800 EUR

Engelse 18e eeuwse side-table van kastanjehout met 3 lades. Prachtige patina 77x174x55cm. Cond.: G

Smeedijzeren scheepskluis
Starting price 2.000 EUR

Antieke smeedijzeren scheepskluis eind 17e begin 18e eeuw. Met origineel slot en sleutels op houten voet. Rondom met geklonken smeedijzeren banden. Binnenzijde met opengewerkt slot vergrendelt naar al...

Kamerscherm mahoniehout
Result: 100 EUR

Engels mahoniehouten kamerscherm bestaand uit 3 panelen. Binnenin bedekt met blauwe stof ca. 1840 187x180cm. Cond.: U

Zwarte wand console
Result: 120 EUR

Gezwarte Franse Bouille wandconsole met 1 lade. 19e eeuws geheel met messing ingelegd en geheel omrand met bronzen ornamenten 72x107x35cm. Is een tafel geweest vroeger

Wortelnoten barok secretaire
Result: 250 EUR

Antiek massief eiken Hollandse barok secretaire. Geheel opgelegd met wortelnoten fineer. De binnenkant is voorzien van diverse laadjes en vakverdeling ingelegd met bandintarsia. Klep ingelegd met groe...

Vergulde toonbank/vitrine
Starting price 230 EUR

Grote barok sieraden-toon vitrine midden 20e eeuw. Goudkleurig, compleet uitgesneden met 8 schuiflades en overal met geslepen glas 102x250x65cm. Cond.: G

Commode barokstijl
Starting price 1.500 EUR

Duitse barokstijl commode ca. 1980. Dubbelgebogen front met bandelwerk inlegwerk. Handgepolitoerd. gerestaureerd 80x105x55cm. Cond.: G

Secretaire
Result: 400 EUR

Duitse mahoniehouten klepsecretaire ca. 1880 Louis Philippe. Recentelijk gerestaureerd voor € 1000,00 178x97x45cm. (103cm. open) Cond.: G

Hanglamp vierkant zwart
Starting price 120 EUR

Bronzen vierkante stantionshanglamp . Brons gepatineerd met facet geslepen glas en 4 fittingen. 25x25x70cm.

Commode met spiegelopzet
Starting price 275 EUR

Noten halkastje met spiegelopzet. Onder heeft het kastje een klep met daarachter 1 schapje. Panelen met snijwerk, spiegel is facet geslepen met bovenop 2 tollen ca. 1880 230x95x55,5cm. Cond.: G

4 Stoelen, Verner Panton chairs
Starting price 1.400 EUR

4 Stoelen uit de eerste serie van Verner Panton chairs. Van de Amerikaanse firma Herman Miller Collections. 1967-1968. In 1969 gekocht bij Metz en Co. in Amsterdam. Stoelen zijn gemaakt van kunststof....

Art Deco bankje
Result: 500 EUR

Notenhouten strak Art Deco bankje ca. 1920 afgezet met zwarte lijsten. Bank heeft 4 taps toelopende pootjes. Bank is compleet nieuw gepolitoerd 45x135x48cm. Cond.: G

Jachtstel Garniatuur
Starting price 2.500 EUR

Jachtstel garnituur bestaand uit een sofa, 2 stoelen, 2 armleunstoelen en een tafel (Zuid-Duits of Oostenrijks). Massief notenhout ingelegd met meerdere soorten vruchtenhout. Rugleuning met doorbroken...

Bidstoeltje, mahoniehout
Result: 70 EUR

Mahoniehouten bidstoeltje 19e eeuw. Stoeltje is in de Gotische stijl gemaakt. Bovenin zit nog een klepje met daaronder een bakje 90x57x40cm. Cond.: G

Italiaanse commode
Starting price 2.000 EUR

Italiaanse commodeca. 1950-1960 meermaals gebogen en gebombeerd. Opgelegd met noten- en wortelnoten fineer. Inlegwerk aan de zijkanten, front met figuren. Fineerdikte 0,5 tot 2mm. Zeldzaam meubel van ...

Boekenkast
Starting price 350 EUR

Engelse mahoniehouten boekenkast, onder met 1 lade ca. 1900 206x126x47cm.

Etagere tafeltje
Starting price 120 EUR

Jugendstil etagere-tafeltje van beukenhout begin 20e eeuw. Duitsland.Uitgewerkt en gesneden met dorpsgezicht en kasteel. 82x70x54cm. Cond.: U

Mahoniehouten bedtafel
Result: 100 EUR

Mahoniehouten in hoogte verstelbaar bedtafeltje eind 19e eeuw gemaakt door de firma Leveson & Sons Londen. Tafelblad is tevens te kantelen 75x75x40cm. Cond.: G

Porseleinkast
Result: 200 EUR

Notenhouten Hollandse porseleinkast 20e eeuw in uitmuntende staat 220x167x43cm. Cond.: U