This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

Kartelklok
Starting price 65 EUR

Bronskleurige kartelklok van composiet/lood, 20e eeuw, uurwerk van de maker Franz Hermle West-Duitsland, 47x28cm. Cond.: G

Schwarzwalder klok
Result: 50 EUR

Duitse Schwarzwalder, klok 19e eeuws, deurtjes ontbreken, 34x24x12cm. Cond.: R

Pendulestel Frans 1880
Starting price 800 EUR

Kapitaal Frans pendulestel 1880. (Limoges?) Met beschilderde wijzerplaat en galante scenes op de kandelaars. Metaal gegoten en verguld. Zeldzaam stuk

Vuurvergulde Franse pendule
Starting price 2.000 EUR

Vuurvergulde Franse pendule gedragen op 4 kogelvormige pootjes. Orpheus op het uurwerk leunend. rechter zijkant met anker en hoorn. Goedlopend uurwerk H.: 36cm.

Frans pendulestel
Starting price 350 EUR

Frans pendulestel 1890 met bronzen ornamenten en voeten, verschillende voorstellingen op de bel een ridderfiguur afbeeldend. Uurwerk goedlopend.

Noten tafelklok
Result: 90 EUR

Notenhouten Duitse tafelklok ca. 1900 met een Junghans uurwerk. Klok is compleet met beslag, alle torentjes, sleutel en slinger. 46x26x16,5cm. Cond.: G

Franse bronzen pendule
Starting price 4.000 EUR

Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1810. Fraaie ornamenten met cherubijnen en mythologische voorstellingen. Gedragen van 4 gekanaliseerde zuilen. Inclusief stolp en onderstolp 49x32x20cm.

Engelse staande klok ca. 1730
Starting price 800 EUR

Engelse staande klok ca. 1730, gesigneerd Pawley Ashby. Eikenhouten kast met snijwerk van latere datum. Origineel uurwerk met 1 wijzer en datumaanwijzer 212x49x25cm.

Mysterieuze klok
Starting price 2.250 EUR

Grote mysterieuze klok van composiet , gesigneerd Auguste Moreau (Parijs 1834 - 1917 Frankrijk), groot compositie beeld met mooie patina, "Enfant Victorieux" 85x33x37cm. Cond.: G

Regelateur, Weens model
Result: 234 EUR

Antieke Weense tweegewichter gesigneerd H. Mechlowicz Wien. Met gedraaide zuilen en tollen 110x43x18cm. Cond.: G

Franse pendule ca. 1880
Starting price 480 EUR

Franse pendule ca. 1880, Empire stijl. Wit marmer met gepolijst messing uurwerk. Goedlopend.

Onyx marmeren glaspendule
Starting price 850 EUR

Onyx marmeren glaspendule Frankrijk met kwikslinger en geslepen glas, bekroond met een adelaar. H.50xB28cm.

Noten regelateur
Starting price 60 EUR

Notenhouten regelateur met Amerikaans uurwerk ca. 1900 met originele slinger 70x28x19cm. Cond.: G

Klok
Result: 125 EUR

Frans eikenhouten jachtklok ca. 1880 met eikenblad decor uitgesneden. Met emaille cartouches 65x46x11cm. Cond.: G

Franse pendule
Result: 30 EUR

Franse antieke pendule eind 19e eeuw, beschadigd 34x29x14cm. Cond.: M

Franse pendule
Starting price 250 EUR

Franse marmeren pendule met 2 kaarsenstandaards eind 19e eeuws. Met rood geadert marmer en de slinger is in de vorm van een zonnetje 41x20,5x10cm. Cond.: G

Tafelklok
Starting price 600 EUR

Tafelklok Engeland ca. 1900. Gesigneerd Marlon en Gain. gedecoreerd met goudkleurige ornamenten. Goedlopend 47x28cm.

Staartklok, Fries model
Result: 100 EUR

Eikenhouten Friese staartklok naar 19e eeuws voorbeeld. Klok ik 20e eeuws. Klok heeft maan-, en datumaanduiding met handbeschilderde wijzerplaat en drie poppen op de kap 150x41x22cm. Cond.: G

Zwartmarmeren pendule
Starting price 900 EUR

Zwartmarmeren pendule met bronzen figuren en ornamenten, Frankrijk ca. 1860 41x24,5x10cm. Cond.: G

Regelateur, paard
Starting price 100 EUR

Antieke Duitse wandregelateur, notenfineer met kroon en paardje. Gustav Becker (met houtwormgaatjes) 90x18x39cm. Cond.: R

Staartklok
Result: 80 EUR

Friese staartklok (eiken kast)3 gewichter met gongslag, maanstand en handbeschilderderde wijzerplaat. 2e Helft 20e eeuw. 135x42x34cm. cond g.

Amerikaans klokje
Result: 40 EUR

Antiek Amerikaans notengefineerd ingelegd klokje ca. 1900 29x17x8cm. Cond.: G

Klokje
Result: 25 EUR

Tafelklokje van legering, brons gepatineerd voorstellend man en vrouw zittend bij een gebouw. Klok is met wekker-uurwerk 36x24x9cm. Cond.: G

Bronzen klok
Result: 761 EUR

Bronzen klok in locomotief vorm eind 20e eeuw. Staand op spoorwegrails, goedlopend uurwerk. Zeldzaam. Cond.: U