This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

Klok
Starting price 20 EUR

Houten decoratief klokje naar Japans voorbeeld 21e eeuw. Batterij uurwerkje 28x18x13cm. Cond.: G

Pendule
Starting price 20 EUR

Notenhouten 30-er jaren pendule met op de wijzerplaat de naam "Hermler Sweberanker". het uurwerk is gemerkt FHS. 16x35,5x9cm. Cond.: G

Staande Engelse klok
Result: 600 EUR

Staande Engelse klok H.220 cm.

Vrijslinger
Starting price 280 EUR

Jugendstil vrijslinger in eikenhouten kast ca. 1900. Goedlopend uurwerk.

Mysterieus, olifantvorm
Starting price 110 EUR

Mysterieus in olifantvorm. Bronskleurig

Frans pendulestel
Starting price 650 EUR

Frans pendulestel met twee kaarsenkandelaars Luois Seize 1870-1880. Met vuurvergulde ornamenten en slinger gemerkt L.P. Japy en CIE. 40x23x11cm. Cond.: U

Pendule
Result: 60 EUR

Antieke pendule ca. 1900, compositie met albast, slinger mist, licht beschadigd 33x28x12cm. Cond.: G

Franse pedule
Result: 50 EUR

Antieke Franse marmeren pendule ca. 1900 25x12,5x14cm. Cond.: G

Comtoise Zonneklok 1810
Result: 220 EUR

Antieke comtoise Frankrijk 19e eeuw. Prachtig emaille bschilderde wijzerplaat, Guillard a Praissas, en vouwslinger 42x27,5x17cm. Cond.: U

Regelateur pubklok
Result: 50 EUR

Antieke Amerikaanse notenhouten regelateurklok met achterglasbeschildering 66x40x11cm. Cond.: R

Schoorsteenklokje
Result: 45 EUR

Noten met wortelnoten schoorsteenklokje. Warmink met 4 messing voetjes 1970 27x18x12cm. Cond.: G

Amerikaanse klok
Result: 60 EUR

Amerikaanse pubklok begin 20e eeuw, mahonie-effect beschilderd. In zeer goede staat 56x31x11cm. Cond.: G

Comtoise
Starting price 40 EUR

Comtoise, model wandklok met gongslag 20e eeuw, slinger ontbreekt 47x37x17cm. Cond.: G

Oeil-de-Boeuf
Starting price 100 EUR

Frans koeienoog (Oeil de Boeuf) van notenhout met inlegwerk. Niet antiek 60x47x15cm. Cond.: U

Klok
Starting price 50 EUR

Goudkleurige kartelklok gemaakt van gietijzer. Klok heeft bovenop 2 putto's. Uurwerk is Duits met 2 bellen. Loopt goed met sleutel. Eind 20e eeuw. Cond.: G

Comtoise
Result: 200 EUR

Antieke Franse comtoise gemerkt Grodenis a Coutouvre. Met harpslinger in zeer goede staat 41x32x16cm. Cond.: U

Comtaise met harpslinger
Result: 90 EUR

Franse comtoise 19e eeuw gemerkt Courbouleix a Castillon Foy Coutras. Harpslinger en wekkerfunctie, zonder gewichten 54x28x15cm. Cond.: G

Console
Starting price 500 EUR

Console in Bouille stijl met bronzen vergulde ornamenten. beschildering ontbreekt deels.

Schippertje WUBA
Result: 70 EUR

Eikenhouten Fries schippertje 20e eeuw. Gemerkt WUBA in zeer goede staat 37x20x16cm. Cond.: U

Glaspendule
Starting price 475 EUR

Franse glaspendule ca. 1900. Aan 4 zijden beglaasd met facet geslepen glas en onyx marmeren voet en bovenzijde. Goedlopend uurwerk met sleutel.kwikslinger 27x15x15cm.

Friese stoelklok
Result: 20 EUR

Wortelnoten Fries staartklokje ca. 1960-1970 met maan en datum aanduiding. Beschilderde wijzerplaat, Klok is gemerkt J.A.W. 76x22x15cm. Cond.: G

Amerikaanse reiswekker
Result: 435 EUR

Messing reiswekker ca. 1900 van Amerikaanse makelij (19x10x8,5cm.). Gesigneerd Camerden en Forster New York. Uurwerk met repeteerslag. Rondom met facetgeslepen glas, incl. sleutel. Bij de reiswekker i...

Pubklok
Result: 120 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pubklok ca. 1900 met mooi koperen uurwerk, gemerkt Yorkshire, niet getest 16xø37cm. Cond.: G

Klokje
Starting price 300 EUR

Geheel messing Frans lantaarnklokje ca. 1950 met Frans uurwerk. Loopt goed en met originele sleutel 17x6,5x6,5cm.