This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

Jugendstil kast notenhout
Result: 160 EUR

Notenhouten gefineerde 2-deurskast met Jugendstil panelen en beslag ca. 1900 185x55x120cm.

Commode ca. 1880
Starting price 1.500 EUR

Franse Lodewijkstijl commode ca. 1850. Opgelegd met wortelnoten fineer, schitterend in patroon verlegd. gerestaureerd en gepolitoerd. Taxatiewaarde € 4.500,00 102x130x60cm.

Eikenhouten kast
Result: 400 EUR

Hollandse kussenkast van eikenhout en ebbenhout. De kop van de kast heeft 3 uitgesneden leeuwenkoppen. De kussens op de deuren zijn belijmt met ebbenhout. 183x164x70cm. Cond.: G

Grenen ladenkastje
Starting price 90 EUR

Grenenhouten Duitse 3 laden commode ca. 1880. 84x102x58

Grenen archiefkast
Starting price 300 EUR

Grote donker gebeitste grenenhouten rolarchiefkast. De kast heeft boven een rol, in het midden 2 uittrekbare werkbladen en onder ook een rol. Ca. 1880-1900 226x125x52cm. Cond.: G

3 Perzische kussens
Result: 15 EUR

2 Handgeknoopte Perzische kussens en 1 Afghaans kussen gemaakt van wol ca. 43x43cm. Cond.: G

Tapijt Sarogh 396x288cm
Starting price 1.250 EUR

Tapijt Sarogh 396x288cm

Perzisch kleedje
Result: 20 EUR

Perzisch handgeknoopt rood kleedje midden 20e eeuw 127x80cm. Cond.: G

Tapijt Keschan
Starting price 1.450 EUR

Tapijt Keschan, 20e eeuw, overwegend rood, 427 x 313 cm.

Loper
Result: 50 EUR

Perzisch handgeknoopte loper midden 20e eeuw 315x100cm. Cond.: G

2 Perzen
Result: 21 EUR

2 Oude handgeknoopte perzen begin 20e eeuw 150x106cm. en 128x75cm. Cond.: G

Bureau
Starting price 350 EUR

Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G

Tapijt 150x93
Result: 10 EUR

Handgeknoopt fijn Perzisch tapijt 150x93cm. Cond.: G

Biedermeier kast mahoniehout
Result: 350 EUR

Hollandse mahoniehouten Biedermeier linnenkast anno 1860 met onder 1 lade. Kast heeft mooi geaccoleerde deuren. Binnenkant met diverse schappen en 2 lades. 219x164x54cm.

Engelse baroksecretaire
Starting price 1.000 EUR

Engelse orgelgebogen baroksecretaire anno 1780 van iepenhout. Snijwerk van latere datum. Interieur met vele vakken en laadjes 105x106x50cm.

Mahonie garderobekast Engels
Result: 150 EUR

Bijzondere Engelse mahoniehouten garderobekast gemaakt door de firma Compaiton London. Achter de 2 geheel wegdraaiende deuren zit diverse vakverdeleing voor shirts en broeken. Compleet met spiegeltje,...

Vitrinekast
Result: 500 EUR

Grote Italiaanse barok vitrinekast ca. 1970. Onder compleet ingelegd met bloemen op vaas. Boven met drie beglaasde deuren met gebogen glas. 248x180x54cm. Cond.: U

Engelse klaptafel
Result: 90 EUR

Engelse eikenhouten klaptafel (Gate Lake Table) ca. 1900. Blad is uitklapbaar. 75x106x42of(132cm.).

Tiffany hanglamp
Starting price 125 EUR

Tiffany stijl hanglamp 21e eeuw met geel en groen glas. 80xø30cm.

Mahoniehouten biedermeier bed
Result: 135 EUR

Mahoniehouten Biedermeier bed (twijfelaar). Duits ca. 1840. Mist een paar lijstjes 130x114cm. Cond.: G

Hollandse secretaire 1810
Starting price 2.000 EUR

Hollandse secretaire ca. 1810 met massief aangeborste deurpanelen. Inlegwerk van verschillende vruchtenhoutsoorten. Interieur met vele laadjes 150x101x46cm.

Eiken kist met deurtjes
Result: 200 EUR

Eikenhouten dekenkist gedateerd HMBH 1844. Front geheel gestoken. De kist heeft 2 deurtjes Cond.: G 84x146x71cm.

3 Deurs vitrinekast
Starting price 600 EUR

Mahoniehouten Engelse Victoriaanse boekenkast in de stijl van de 19e eeuw. Boven 3 facet geslepen beglaasde deuren, onder 3 dichte deuren en 3 laden. 208x150x48cm. Cond.: G

Koetskoffer
Result: 50 EUR

Groene hutkoffer met lijsten gemaakt van zink en van binnen met hout. Koffer werd veel gebruikt achter op koetsen begin 19e eeuw. 102x52x52cm. Cond.: G