Autoart Millenium 2006 Lexus GS430 in originele verpakking, schaal 1:18
Pop met porseleinen buste en porseleinen handen en benen. Pop is aangekleed met blauwe jurk en standaard. 20e eeuw H:50cm. Cond.: G
Blikken speelgoed locomotief 50-er jaren met tekst "Silver Choo Choo express" van Japanse makelij 36x7x9cm. Cond.: R
Blikken modelauto, model Mini in de stijl van de 20-er jaren eind 20e eeuw. Cond.: G
Fleischmann 7968 Schienenschleifwagen, DB 740 001-3, in goede staat.
Ingelijst jurkje van papier met geklost kant. Mooi stukje handwerk.