Gemerkt 183 x o. bruine vaste ogen en gesloten mond. originele kleding L.: 32cm. Cond.: U
Simon & Halbig 1294, boven 2 tandjes. Ogen gerestaureerd, elastiek los L.: 54cm.
Kämmer & Reinhardt W 351/4, baby stoffen lijf. 2 Tandjes boven, slaapogen en open mond. Tortulon L.: 48cm.
Poppen wandelwagentje 50-er jaren. Ongemerkt 60x50x33cm. Cond.: G
Bakfout op rand