Bakeliet camera,Coronet 'Vogue' Engeland 1930/40, roodglas lens.11.5x7.5x3 cm.
Art-deco presenteerschaal, ca.1930 ovaal tablet mahoni fineer met aan de zijkanten aangezette verchroomde handgrepen, 5 glazen inzetschaaltjes middelste met houten deksel en knop. B.48 cm.
Staand vrouwelijk naakt notenhout gestoken.Ritz-Mono. H.L., beeldhouwer ca.1930-1935, H.36 cm.
Inktstel met kaarsenkandelaar, tin silver plated,mooi bewerkte voet 2 gefacceteerde glazen inktpotjes.,l.besch.26x16x13cm.
Inktstel 1e helft 20e eeuw, lindenhout gestoken (gehamerd) en donkergebeitst,2 inktpotjes en een teckel. B 23cm.
Twee grote jugendstil bronzen vazen ca.1900,mooi bewerkt. H 49cm.
Stel messing orenkruiken 1e helft 20e eeuw handvat met hout H.29cm.
Grote messing orenvaas gemaakt van granaat hulsen, Frankrijk 1919, met 2 grote oren,bewerkt met mooi decor en medaillon . 'la Paix 28-9-19'H.50.5 cm.
Reissecretaire begin 20e eeuw mahoni fineer,messing inlegwerk op deksel dubbel klapbaar schrijfblad mwet bruin leer, interieur met 5 vakjes waarvan 2 met deksel. sleutel ontbreekt. 50x27x14.5 cm.
Wandspiegel eind 19e eeuw, met 4 kaarsenhouders compositie verguld .H.51 cm.
Art-deco inktstel ca.1930,ruitvormig blad op 4 messing bolpootjes,mahoni fineer, waarop 2 inkthouders met zwenkbare deksels.rondom met intarsia.
Reissecretaire 1e helft 19e eeuw palisander-noten fineer,ingelegd met ster en ruit,interieur met 2 zijdig klapbaar schrijfgedeelte met rood leer ,daaronder 3 laden met beenknoppen, sleutel ontbreekt. ...
Visbestek voor 6 personen,14 delig,Engeland ca.1930, plated met bakeliet heft in houten kist. L17.5 cm.-28.5 cm.
Wortelnoten kistje in de vorm van een dekenkistje, ca.1900,messing beslag kruisvormmsleutel ontbreekt. L.beschadigd. 23x15x12 cm.
Oude beschilderde kolenkit van ijzer 19e eeuw 37x30x14cm. Eiken stoof met koperen hengsel en binnenbakje 18x18x23cm. Cond.: G
1x Tabakspot eiken 19e eeuw met messing banden.. 4 Delen messing (wandbelletje, gordijnhouder, ,salamander,spin). en een tinnen kruik ca 1890. Cond.: G
Antieke koperen hanglamp met glazen pegels begin 20e eeuw 28x15x15cm. Cond.: U
Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G
Antieke majolica hangpetroleumlamp in zeer goede staat. Jugendstil, glazen kap van latere datum 59xø35cm. Cond.: U
1x Antieke oude mijnwerkerslamp met origineel glas 19e eeuw 25cm. 1x Oude brander ca. 1900 gemaakt van geelkoper 27cm. Cond.: G
Messing ronde hanglamp met kristalpegels behangen 70-er jaren. Met 6 lichtpunten 67xø45cm. Cond.: G
Grote kerstgroep met kerststal bestaande uit grote gipsen beelden gemaakt in 1936. Jozef, Maria, Jezus, Os & Ezel, 3 koningen, 3 schaapsherders met 11 schapen en een hond, kameel en kamelendrijver en ...
Wandlamp met goud gekleurde messing achterplaat. Wandlamp heeft 3 etages en is compleet met kristal behangen. Eind 20e eeuw 80x48x26cm. Cond.: G
Oude messing doofpot en koffiemolen. Messing met hout. Merk DE DE 20e eeuw. 35xø27cm. en 26x15x15cm. Cond.: G