Spaarbus met geschut 1e helft 20e eeuw,ronde messing doos uit granaathuls,met munten gleuf, gemonteerde namaak van een geschut van metaal en hout zwenkbaar. H.ca.21 cm.
Sigarenetui ca. 1900. Schildpad in messing montuur. Zilver ingelegd met monogram R.M. 14x7,5cm. 178gr.
Vaas ca.1900, compositie gebronst licht ovale vorm met varens en kevers twee asymetrische oren, Gesign.F.Debon(Frédéric Debon) H 23.5 cm.
Groot gietijzeren sculptuur, voorstellend merrie met veulen. Brons gepatineerd 20e eeuw. 48x51x21cm. Cond.: G
Zeer grote Juliana bijbel gedateerd 1900 van Holkema en Warendorf te Amsterdam. Bijbel bevat zeer veel prenten 52x42x6cm. Cond.: R
Stel 19e eeuwse kruithoorns, beide gemaakt van koeienhoorn afgezet met messing. 38cm. en 20,5cm.
Jugendstil hengselschaal,z.g.n. kaiserzinn,met glasschaal waarin een ster.21x21 cm.
Reissecretaire 1e helft 19e eeuw palisander-noten fineer,ingelegd met ster en ruit,interieur met 2 zijdig klapbaar schrijfgedeelte met rood leer ,daaronder 3 laden met beenknoppen, sleutel ontbreekt. ...
Tiffany stijl lamp. Voorstellend een jugendstil bronzen dame die een lampekap van parelmoer draagt. 21e eeuw, 2 fittingen. 70xø40cm. Cond.: U
2 Leeuwen China eind 20e eeuw. Uit een blok bergsteen gebeiteld.
10 Boekjes met postfrisse postzegels. Postwertzeichen Der Bundesrepubliek Deutschalnd. jaargangen: 1996, 2x 1997, 2002, 2003, 2005, 2x 2006, 2007, 2009. Cond.: U
Reissecretaire begin 20e eeuw mahoni fineer,messing inlegwerk op deksel dubbel klapbaar schrijfblad mwet bruin leer, interieur met 5 vakjes waarvan 2 met deksel. sleutel ontbreekt. 50x27x14.5 cm.
Paar fotolijsten,staand,eind 19e eeuw,brons apart bewerkt deels omgeslagen rand,ca.28x20cm.
Kleine enkelloops penvuurrevolver 19e eeuw met geëboniseerde kolf. Ongemerkt, vermoedelijk Amerikaans 18x4x9,5cm. Cond.; G
Kleine enkelloops penvuurrevolver 19e eeuw. Amerikaans met geëboniseerde houten kolf 17,5x9,5x4cm. Cond.: G
Bewerkt koperen paneel met religieuze voorstelling. Moeder Maria met kind, Frans 19e eeuw.
Dubbelloops 19e eeuws penvuur pistool (voorlader) met mahoniehouten kolf (St. Etiënne) 19,5x10x3,7cm. Cond.: U
Grote messing orenvaas gemaakt van granaat hulsen, Frankrijk 1919, met 2 grote oren,bewerkt met mooi decor en medaillon . 'la Paix 28-9-19'H.50.5 cm.
4 19e eeuwse kruithoorns. 1 Met roodkoper en afbeelding van zes paarden 21,5cm. 1 Met lederen etui 21cm. 2 Koperen kruithoorns bewerkt met bladmotief
4 19e eeuwse koperen kruithoorns. 3 kruithoorns met jachtmotieven. 16,5cm. 19cm. 20cm. en 21cm.
4 19e eeuwse kruithoorns. 3 Koperen kruithoorns 18,5cm. 19,5cm en 21cm. 1 Met lederen etui 20,5cm.
Antiek boek over het leven en bedrijf van den heere Michiel de Ruijter. beschreven door Gerard Brant anno 1691. Boek heeft nog de originele perkamenten kaft.
2-Delig boekwerk van de werken van Jacob Cats. Deel 1 getiteld "Alle de werken van Jacob Cats" op staal gebracht door J.W. Kaiser Zwolle 1862. Deel 2 is 1861. Beide boeken met ruim 400 platen 38x31x8c...