Imari bordje Japans 19e eeuws met gecontourneerde rand. Gedecoreerd met bloemendecor ø21cm. Cond.: G
2 Gouda plateel vazen 845 zomer Gouda Holland 30xø13cm. 1 Beschadigd aan voet. Cond.: G
7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U
Eetservies uit Zweden gemerkt Rooftrand Pickwick Handpainted. Diverse schalen, borden en terrines 33-delig Cond.: G en schaal met haarscheur.
6 Italiaanse majolica bordjes Alcora met diverse voorstellingen ø20cm.
Kristallen tulpenvaasje met vergulde voet 19e eeuw 21xø10cm. Cond>: U
3 Herend porseleinen opengewerkte schaaltjes met bloem- en vogeldecor 20e eeuw. 2xø12cm 1xø13cm. Cond.: U
Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G
Grote Val Saint Lambert schaal met afgebeeld 4 zeedieren, mooie kwaliteit. 20e eeuw. ø33cm. Cond.: U
Doos met diverse glas en kristal. 20e eeuw. 16 Delen Cond.: U
Royal Copenhagen porselein, patrijzen 22x12x9cm. Cond.: G.
1 snaveltje licht beschadigd.
Gesign.Herold
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U