Lorje 1978 (Enschede), olieverf op linnen, eendje boven een plas 50x70cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 50-er jaren, olieverf op karton, Indonesië 34x50cm. Cond.: U
Lorje 1991 (Enschede), aquarel op papier, stilleven met groentes 33x50cm. Cond.: U
Monogram C.E.A., toegeschreven aan Carl Eduard Ahrends (Den Haag 1822 - 1898), olieverf op paneel, stadsgezicht 21,3x16,3cm. Cond.: U
Klaas Bernink 1986, litho op papier, genummerd, 59x40cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, Molijn?, olieverf op linnen, "Zeeuw" 24x18cm. Cond.: U
W. Vondel 1997, olieverf op linnen, zelfportret 30x60cm. Cond.: U
H.J. Duiverman (1906 Leiden), olieverf op paneel, landschap met boerderij 49x32cm. Cond.: U
J. Klinkert, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Twee werken Robbert Fortgens 1996 (geb. 1960 Amsterdam), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x43cm. Cond.: U
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e-19e eeuws, olieverf op linne, moeder met kinderen 45x34cm. Cond.: M
Ongesigneerd Zwitsers berglandschap met huizen ca. 1900, olieverf op karton 16x12cm. Cond.: U
H. den Hartog, aquarel op papier, "Boerenhuis", 28x19cm. Cond.: U
C. Paaws, olieverf op linnen 50-er jaren, vaas met bloemen, 30x40cm. Cond.: U
Van het Wout (1922 Rotterdam), olieverf op linnen, landschap, 30x40cm. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op linnen, bosgezicht 40x50cm. Cond.: G
Gisigneerd Snyders, olieverf op linnen, gezicht op binnenhaven 39x58cm. Cond.: G
Pierre Verhaegen 1907, aquarel op papier, landschap Belgie 35x24cm. Cond.: U
J. Meder, olieverf op paneel 20e eeuw, boer met koeien, 14x19cm. Cond.: U
W. Bosman (Enschede), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 35x50cm. Cond.: U.