Leuk zilveren suikertangetje met leeuwepootjes 835/000 25gr. Cond.: U
6 Djokja zilveren lepeltjes met getorste steel 800/000 32gr. Cond.: U
12 Antiek zilveren koffielepeltjes, mooi bewerkt en gemerkt, 835/000 84gr. 6,3x2x0,5cm. Cond.: G
Silver plated suikerpot (Cond.: S) met 13 zilveren lepeltjes (Cond.: G) 20e eeuw.
Doosje met oud Nederlands geld (Wilhelmina, Juliana), Totale waarde: Fl. 15,05
Grote ovaal zilverplated schotel Holland, midden 20e eeuw 42x29cm. Cond.: G
Miniatuur zilveren asbakje met een leuk tafereel 835/000 30gr. Cond.: U
Kristallen flessenonderzetter met zilveren rand Hollands gekeurd 925/000 ø12cm. Verchroomd theezakjeshouder 8x8,5x6cm. Cond.: G
Djokja zilveren botermes (21x2,5x2cm.) en parfumflesje (7x2,5x3cm.) (Azië) 20e eeuw. Cond.: G
8 Antiek Hollandse zilveren lepeltjes, mooi gegraveerd. 835/000 57gr. Cond.: R
Silver plated roomstelletje met 6 lepeltjes. Allen van Gero zilver en gehamerd 20e eeuw. Dienblad: 24cm. Cond.: G
Plated fruitschaal 20e eeuw. Design Fink Duitsland 30x30x5,5cm. Cond.: G
Delfts blauw bonbonschaaltje met een mooi bewerkt hengsel 835/000. Cond.: U
Zilveren veterhaak en handschoenenoprekker/krultang 835/000 Cond.: U
Mooi strak Hollands zilveren kaarsenstandaardje 835/000 Cond.: U