This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

Visbestek
Starting price 55 EUR

Engels visbestek in originele cassette begin 20e eeiw. Bestek is silverplated. Heften zijn gemaakt van bakkeliet. Bestek is geheel geëtst en gemerkt EPNS. Cond.: G

Parfumflesje met zilveren dop
Starting price 80 EUR

Parfumflesje met mooi bewerkte zilveren dop 835/000 Cond.: U

Flessenonderzetter + theezakjeshouder
Starting price 20 EUR

Kristallen flessenonderzetter met zilveren rand Hollands gekeurd 925/000 ø12cm. Verchroomd theezakjeshouder 8x8,5x6cm. Cond.: G

4 Delen zilver/verzilverde
Result: 30 EUR

Kavel van 4 delen zilver en/of verzilverd. 2 Beursjes, aansteker en parfumflesje.

Diverse Nederlandse munten
Result: 80 EUR

Diverse Nederlandse munten o.a; 1x zilveren 50G 1998, 1x zilveren 50G 1984, 1x zilveren 50G 1995, 4x zilveren 10G 1970, 1970, 1973, 1995. 3x 2,5G, 18x 1G, 1x grote buitenlandse munt, 1x Munt gemaakt a...

Zilveren miniatuur, matador
Starting price 50 EUR

Miniatuur zilveren stierenvechter 800/000 49gr. Cond,: U

Zilveren botermes + parfumflesje
Result: 30 EUR

Djokja zilveren botermes (21x2,5x2cm.) en parfumflesje (7x2,5x3cm.) (Azië) 20e eeuw. Cond.: G

Zilveren naaldenkokertje
Result: 30 EUR

Antiek zilveren naaldenkokertje 20e eeuw, gegraveerd 6x1x0,5cm. Cond.: R

Zilveren miniatuur, kandelaar
Starting price 40 EUR

Miniatuur zilveren kandelaartje 800/000 28gr. Cond.: U

Zilveren kaptafel
Starting price 200 EUR

Mooi Hollands zilveren miniatuur kaptafeltje 835/000 68gr. Cond.: U

6-Delig zilveren servies
Starting price 300 EUR

Schitterend mooi antieke Hollands 6-delig zilveren miniatuur serviesje. Maker: G. v/d Dussen Schoonhoven 1873 835/000 54gr. Cond.: U

Zilveren kroonluchter
Starting price 175 EUR

Miniatuur zilveren kroonluchter 835/000 40gr. Cond.: U

Zilveren rammelaar met parelmoer
Starting price 100 EUR

Leuk klein Engels (Birmingham ca. 1900) zilveren rammelaartje met parelmoer handvat 835/000 Cond.: U

Zilveren rammelaar met ketting
Result: 1.500 EUR

Leuke antiek zilveren rammelaar met fluitje Hollands gekeurd met makersstempel 835/000 52gr. Cond.: U

Zilveren rammelaar met beenheft
Starting price 100 EUR

Prachtige kleine antieke zilveren rammelaar met benen heft. Zeer mooi bewerkt 835/000 Cond.: U

Zilveren rammelaar met ketting
Result: 380 EUR

Mooi antiek Biedermeier Hollandse zilveren rammelaar aan ketting met fluitje 835/000 65gr. Cond.: U

6 Zilver overlay onderzetters
Starting price 160 EUR

6 Zilver overlay onderzetters,USA ca.1930,meesterteken Webster Company,sterlingzilver montuur 925/000,rond glas in opengewerkte overlay techniek. Ø7.5 cm.

4x Zilveren miniatuur
Result: 45 EUR

4 Zilveren miniaturen. Oude auto, tafeltje, jongetje en ambachtslieden. 33gr.

2 Zilveren miniaturen
Starting price 80 EUR

2 Miniatuur motoren sterlingzilver 925/000, Italië Arezzo,eind 20e eeuw,'Medusa Oro'60 gr. L.5.5-6 cm.

Zilveren sigarendoos
Starting price 170 EUR

Sigarendoos sterling zilver 925/000,Schwäbisch Gmünd ca.1930, meesterteken Wilhelm Theodo Binder,bovenkant gegraveerd met naam en datum en diverse handtekeningen.Binnenkant is van hout verdeeld in twe...

Zilveren miniatuur, vaasje
Starting price 40 EUR

Miniatuur zilveren vaasje 800/000 15gr. Cond.: U

Filligrain salonset
Starting price 200 EUR

Miniatuur filigrain salonset 4-delig,zilver verguld, waarschijnlijk 20e eeuw,zittingen rode velours.H.4-6.5 cm.,bank L 9.5 cm.,90gr.

Zilveren bewerkte beker
Starting price 60 EUR

Mooi bewerkte zilveren beker rustend op 3 bewerkte pootjes 800/000 117gr. Cond.: U

Zilveren trekpotje
Result: 180 EUR

Mooi Hollands zilveren trekpotje 925/000, ca. 1930, 379 gr., 13,5x18x11cm.