This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

Bronzen figuur, vrouw
Starting price 150 EUR

Bronzen figuur van een spaarzaam geklede vrouw leunend tegen een zuil. Eind 20e eeuw. ca. 30cm.

Bronzen hertebuste
Result: 155 EUR

Mooie grote bronzen hertebuste op sokkel eind 20e eeuw, gesigneerd Barye Cond.: G

Bronzen Paard
Starting price 155 EUR

Bronzen beeld van een lopend paard met zwart marmeren voet. 21e eeuws 37x43x15cm. Cond.: U

Man op tijger
Starting price 160 EUR

Tijgertemmer keramiek China, 2e helft 20e eeuw,polychroom glazuur. met haarscheur, onderkant met sign. L.36xH29cm. Bijzonder indrukwekkende scene.

Bronzen cameraman
Result: 160 EUR

Bronzen sculptuur van een fotograferende man met camera in de hand. 21e eeuw, gesigneerd Wayne Flagstaff, Cond.: U

Bronzen beeld, vrouw
Starting price 175 EUR

bronzen beeldje, vrouwelijk naakt op marmeren voetje. Gesigneerd Dr. Götz ca. 1920 20x8,2x6cm. Cond.: G

Crucifix 17e eeuws, eiken
Result: 150 EUR

Corpus Christie, houten figuur 16e-17e eeuw. Zonder armen en kruis 43x9x11,5cm. Cond.: G

Bronzen plaquette Silence
Starting price 175 EUR

Bronzen jugendstil wandplaquette genaamd Silence en gesigneerd Nicaise. Voorstellend denkende jongedame 39x35cm. Cond.: U

Liggende herder brons
Result: 175 EUR

Bronzen sculptuur van een liggende hond met de poten uit elkaar. Eind 20e eeuw 63x28x62cm. Cond.: G

Liggende herder brons
Result: 175 EUR

Bronzen sculptuur van een liggende hond, linkskijkend met de poten over elkaar. Eind 20e eeuw 32x30x65cm. Cond.: G

Jugendstil vaas met dame
Starting price 195 EUR

Bronzen Jugendtil stijl vaas 21e eeuw met twee dames. naar voorbeeld van Nick. geheel staand op zwart marmeren sokkel 42xø17,5cm. Cond.: U

Bronzen sculptuur, abstract
Starting price 200 EUR

Bronzen sculptuur met marmeren sokkel gemerkt 1985 nr. 23/39. Abstract waarschijnlijk Ruurd Hallema 23,5x10x4cm. Cond.: U

Bronzen plaquette, Maria
Starting price 200 EUR

Bronzen plaquette van Maria (tweekleurig brons) op eiken onderplaat, Frans ca. 1900 29x21cm.

2 Chinese figuren
Starting price 220 EUR

Twee Chinese figuren. Een dame en heer zittend op een grote troon. Compleet uitgesneden uit een soort kunsthars. geheel staand op een houten sokkel midden 20e eeuw. 27x12x11cm. Cond.: G

Schemerlampje putti
Starting price 225 EUR

Bronzen schemerlampje met putti 19e eeuws. Voorstellend zittende putti op console van brons 19e eeuw. De fitting en slang van het lampje is van latere datum ca. 1960. Beeld is ongesigneerd 30x14x15,5c...

Bronzen Torso
Starting price 240 EUR

Bronzen Torso, genaamd Adele, staand op een marmeren sokkel. 21e eeuws, 54x29x22cm. Cond.: U

Bronzen Beer
Starting price 240 EUR

Grote bronzen Art Deco stijl sculpture van een zittende beer. Naar Marels 21e eeuw. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel 52x43,5x27,5cm. Cond.: U

Messing Boedha
Starting price 250 EUR

Messing Boedha 20e eeuw 15x10x7cm. Cond.: G

Bronzen beeld, jonglerende dame
Starting price 250 EUR

Bronzen beeld van een naakte jonglerende dame. gesigneerd CH. JR. Coline, eind 20e eeuw. geheel staand op een marmeren voet 51x24x18cm. Cond.: G

Bronzen hondje
Starting price 275 EUR

Bronzen liggend hondje op eikenhouten plank eind 19e eeuw. Ongesigneerd 12x26,5x12cm.

Bronzen beeld, atleet
Starting price 300 EUR

Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.

Keramisch beeld
Starting price 300 EUR

Groot keramiek sculptuur van Katzhütte Thuringen Duitsland 1e helft 20e eeuw. Voorstellende dansende man met vrouw 50x33x15cm. Cond.: U

Bronskleurig figuur
Starting price 300 EUR

Bronskleurig figuur ca. 1900 Jugendstil invloed. Gesigneerd Holbot? H.:70cm.

Bronzen Hertebuste
Starting price 315 EUR

Grote bronzen sculpture van een hertebuste 21e eeuws. De buste is zeer gedetailleerd en heeft een 16-endig gewei. 80x65x32cm. Cond.: U