Bronzen figuur van een spaarzaam geklede vrouw leunend tegen een zuil. Eind 20e eeuw. ca. 30cm.
Mooie grote bronzen hertebuste op sokkel eind 20e eeuw, gesigneerd Barye Cond.: G
Bronzen beeld van een lopend paard met zwart marmeren voet. 21e eeuws 37x43x15cm. Cond.: U
Tijgertemmer keramiek China, 2e helft 20e eeuw,polychroom glazuur. met haarscheur, onderkant met sign. L.36xH29cm. Bijzonder indrukwekkende scene.
Bronzen sculptuur van een fotograferende man met camera in de hand. 21e eeuw, gesigneerd Wayne Flagstaff, Cond.: U
bronzen beeldje, vrouwelijk naakt op marmeren voetje. Gesigneerd Dr. Götz ca. 1920 20x8,2x6cm. Cond.: G
Corpus Christie, houten figuur 16e-17e eeuw. Zonder armen en kruis 43x9x11,5cm. Cond.: G
Bronzen jugendstil wandplaquette genaamd Silence en gesigneerd Nicaise. Voorstellend denkende jongedame 39x35cm. Cond.: U
Bronzen sculptuur van een liggende hond met de poten uit elkaar. Eind 20e eeuw 63x28x62cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur van een liggende hond, linkskijkend met de poten over elkaar. Eind 20e eeuw 32x30x65cm. Cond.: G
Bronzen Jugendtil stijl vaas 21e eeuw met twee dames. naar voorbeeld van Nick. geheel staand op zwart marmeren sokkel 42xø17,5cm. Cond.: U
Bronzen sculptuur met marmeren sokkel gemerkt 1985 nr. 23/39. Abstract waarschijnlijk Ruurd Hallema 23,5x10x4cm. Cond.: U
Bronzen plaquette van Maria (tweekleurig brons) op eiken onderplaat, Frans ca. 1900 29x21cm.
Twee Chinese figuren. Een dame en heer zittend op een grote troon. Compleet uitgesneden uit een soort kunsthars. geheel staand op een houten sokkel midden 20e eeuw. 27x12x11cm. Cond.: G
Bronzen schemerlampje met putti 19e eeuws. Voorstellend zittende putti op console van brons 19e eeuw. De fitting en slang van het lampje is van latere datum ca. 1960. Beeld is ongesigneerd 30x14x15,5c...
Bronzen Torso, genaamd Adele, staand op een marmeren sokkel. 21e eeuws, 54x29x22cm. Cond.: U
Grote bronzen Art Deco stijl sculpture van een zittende beer. Naar Marels 21e eeuw. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel 52x43,5x27,5cm. Cond.: U
Bronzen beeld van een naakte jonglerende dame. gesigneerd CH. JR. Coline, eind 20e eeuw. geheel staand op een marmeren voet 51x24x18cm. Cond.: G
Bronzen liggend hondje op eikenhouten plank eind 19e eeuw. Ongesigneerd 12x26,5x12cm.
Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.
Groot keramiek sculptuur van Katzhütte Thuringen Duitsland 1e helft 20e eeuw. Voorstellende dansende man met vrouw 50x33x15cm. Cond.: U
Bronskleurig figuur ca. 1900 Jugendstil invloed. Gesigneerd Holbot? H.:70cm.
Grote bronzen sculpture van een hertebuste 21e eeuws. De buste is zeer gedetailleerd en heeft een 16-endig gewei. 80x65x32cm. Cond.: U