This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

53. Juliveiling 2022

AD-  

Auction on Thursday, July 7, 2022 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
3035 Results
Lot: 7369

Twee Chinese munten

Result: 4.500 EUR

Twee oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3 - 3,8 cm. In goede staat.


Lot: 7030

Chinese schenkkan, H 21 cm.

Result: 4.250 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met feniks/floraal decor. Tuit + handvat gerepareerd + randschade. Afmeting: H 21 cm. In redelijke staat.


Lot: 7123

Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.

Result: 1.600 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met geisha/parasol/vogel/goud decor. Verso insecten. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.


Lot: 7356

Chinese klapmutskom Ø 21,5 cm.

Result: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmutskom met rondom figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.


Lot: 7175

Grote Chinese waskom Ø 41,5 cm.

Result: 4.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose waskom met vlinders/pompoenen en karaktertekens decor. Zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 12,5 x Ø 41,5 cm. In goede staat.


Lot: 7003

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 15,5 cm.

Result: 450 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Figuren decor. Eén bovenrand haarlijn. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.


Lot: 7160

Chinese vaas, H 24,5 cm.

Result: 2.750 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.


Lot: 7083

Drie antieke Chinese kop + schotels

Result: 900 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. 19e Eeuw. Huwelijk kop en schotels. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.


Lot: 7277

Chinees rol schilderij, H 130 x B 44 cm.

Result: 900 EUR

Oud Chinees rolschilderij met signatuur + tekst. Handbeschilderd. Afmeting: H 130 x B 44 cm. In goede staat.


Lot: 7073

Drie Chinese kop + schotels

Result: 850 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn/goud decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.


Lot: 7138

Twee Chinese vazen, H 22 cm.

Result: 2.500 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met kraanvogel/floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.


Lot: 7086

Chinese maanvaas, H 24,5 cm.

Result: 1.600 EUR

Chinees porseleinen celadon maanvaas/pelgrimvaas met bodemmerk en zegel. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.


Lot: 7043

Chinese drakenvaas, H 28 cm.

Result: 1.800 EUR

Ingekorte oude Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.


Lot: 7534

Lot 18e eeuws Chinees porselein

Result: 350 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner kop en schotels. Floraal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 7001

18e Eeuwse Chinese of Japanse schenkkan, H 21 cm.

Result: 750 EUR

18e Eeuws Chinees of Japans porseleinen schenkkan met zilveren montuur, welke van latere datum is. Floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Lot: 1002

W.J.J. Nuijen, Winter

Result: 10.000 EUR

Wijnand Jan Joseph Nuijen (1830). 1813 - 1839. Hollands ijsgezicht met figuren en scheepsbouw. Olieverf op paneel. Oudere restauratie. Afmeting: H 23 x B 29,5 cm. In goede staat.


Lot: 7621

Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 23 - 27 cm.

Result: 300 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Familie Rose. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijke staat.


Lot: 7504

Chinese vaas op messing voet, H 35 cm.

Result: 3.750 EUR

Grote vierkante Chinees porseleinen vaas met messing voet, groen glazuur en olifantenkoppen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.


Lot: 6205

Groot Limoges eetservies

Result: 375 EUR

Groot Frans porseleinen Limoges eetservies. Bestaande uit: 13 grote ovale schalen, 4 kleine ovale schalen, 6 dekselschalen, 4 sauskommen, 3 ronde schalen, 23 soepborden, 44 ontbijtborden, 47 grote bor...


Lot: 7392

Twee Chinese cups Ø 7,2 cm.

Result: 450 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 7,2 cm. In goede staat.


Lot: 7354

Drie Chinese/Kantonese vazen, H 43 - 61 cm.

Result: 300 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Eén vaas goed. Twee vazen gerestaureerd. Afmeting: H 43 - 61 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 7163

Chinese Familie Rose dekseldoos

Result: 650 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met figuren in interieur/floraal decor. Met bodemmerk + goud. Afmeting: 4,5 x 7,7 x 7,7 cm. In goede staat.


Lot: 4079

Kampferkist

Result: 170 EUR

Afmeting: 40 x 77 x 40 cm.


Lot: 4027

Drie design stoelen

Result: 650 EUR

Drie design stoelen. 2x laag model + 1x schommelstoel. 60er - 70er Jaren. Hardhout met bruin leder. Maker? Deens? Eén verlijming los. Afmeting: 74 x 75 x 56 cm. / 104 x 60 x 65 cm. In goede staat.