This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

53. Juliveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, July 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Indonesische kamferkist
Result: 120 EUR

Indonesische houtgestoken kamferkist met Chinese voorstelling van figuren/draak en pagodes. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 94 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuws Hollands secretaire, 1760
Result: 250 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire met verguld bronzen beslag en band-intarsia. Afmeting: 104 x 60 x 106 cm. In goede staat.

Franse eethoek, 1870
Result: 250 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.

Franse pendule
Result: 500 EUR

19e Eeuwse Franse Oosterse bronzen pendule met putti + halve maan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 37 x 13 x 34 cm. In goede staat.

Lot Dinky Toys
Result: 130 EUR

Interessant lot met diverse metalen Dinky Toys. 20e Eeuw. Onder andere; MG Midget 108 (ingesealed). Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Duitse dolk, L 25 cm.
Result: 90 EUR

Duitse dolk. F.D. Wüsthof-Solingen. WO II. RZ. M. 7/19. Spits van dolk ooit gerepareerd. Afmeting: L 25 cm. Verder in goede staat.

Antiek Duits jachtgeweer, L. 119 cm.
Result: 700 EUR

Antiek zeldzaam Duits jachtgeweer met gebogen kolf. Graveringen + schrift 'Jos. Winkler in Augsburg'. Kogelhouder in kolf. Damastloop met goud inleg. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.

Drie antieke bajonetten
Result: 200 EUR

Drie antieke bajonetten. 19e - 20e Eeuw. Diverse nummers ingeponst. Afmeting: L 37 - 70 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 130 cm.
Result: 275 EUR

Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer. 'St. Etienne'. Met damastloop + graveringen. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 119 cm.
Result: 375 EUR

Prachtig antiek dubbelloops jachtgeweer met jachtgraveringen, damast loop + laadstok. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.

19e Eeuwse theestoof
Result: 90 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 41 x Ø 37 cm. In goede staat.

Chinees sieraden kastje
Result: 70 EUR

Chinees hardhouten sieraden kastje met messing beslag en florale snijstukken van jade. Afmeting: 18 x 14 x 11 cm. In goede staat.

Lot Japans/Chinees cloisonné (13x)
Result: 70 EUR

Lot Japans/Chinees cloisonné. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.

17e Eeuws wafelijzer
Result: 90 EUR

17e Eeuws gegraveerd Hollands wafelijzer met tekst + floraal decor. Smeedijzer. Afmeting: 80 x 21 x 11 cm. In goede staat.

Antieke haardset, 1900
Result: 50 EUR

Antieke vier-delige Hollandse kopergeslagen haardset van messing. Drie-master decor. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Design lamp, H 30,5 cm.
Result: 90 EUR

Design lamp uit de 60er - 70er jaren. Teakhout met glas of plexiglas. Ongesigneerd. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Twee wandkandelaren, 1900
Result: 130 EUR

Twee klassisistische wandkandelaren van messing met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Twee cloisonné kandelaren, H 40 cm.
Result: 225 EUR

Twee 19e eeuwse cloisonné kaarskandelaren gemaakt van twee Meiji vazen. Floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Neo renaissance documenten kist, 1880
Result: 130 EUR

19e Eeuwse neo renaissance historisme documentenkist met figuren decor et cetera. Circa 1880. Afmeting: 15 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Petzold, Meisjesportret
Result: 60 EUR

Petzold. Circa 1930 - 1950. Duitse School. Meisjesportret. Kleine beschadiging(en). Afmeting: H 30 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met kruisbessen
Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

H. Bogman Jr., Boerderij
Result: 400 EUR

H.C. Bogman Jr. 1890 - 1975. Zonnige boerderij tussen de bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Affandi, Europese vrouw in zomers landschap
Result: 750 EUR

Affandi. 1937. Indonesische School. Europese vrouw in zomers landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.

Gouden ring met hartsteen
Result: 1.000 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met groene steen. Ring met een grove zetkast met grillig gevormde poten geplaatst in een hartvorm en bezet met een grillige groene mineraal. De zijkanten van de band zijn ver...