Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881 Utrecht), olieverf op paneel, haan met kippen en kuikens 21,6x27cm. Cond.: G
2 Aquarellen in lijst. Zomer en winter. Gesigneerd A.M. / 82 18x13cm. En een etsje met een riviergezicht 6x7cm.
Paul Burgers begin 20e eeuw, olieverf op linnen, kippen voor een oud huis 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd begin 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winterlandschap 33x23cm. Cond.: G
Monogram Y.D.F. 20e eeuw, olieverf op paneel, flanerende dames 16x22cm. Cond.: U
B. Kusecki '85, olieverf op paneel, rabbijn 16x24cm. Cond.: U
W. Bosman (Enschede), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 35x50cm. Cond.: U.
Gesigneerd D. Ras, olieverf op linnen, watermolen, 50x70cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U
Henk van Agteren 1970, olieverf op paneel, stilleven met fruit 54x44cm. Cond.: U
Piet Slager (1871 - 1938), aquarel, "Het Tuighuis" Bergen op Zoom, 48x32cm. Cond.: U
M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U
Gesigneerd G. Metsu, houtskool op papier, lezende vrouw 22x17cm. Cond.: G
3 Portretten van vrouwen van J. van Santen, olieverf op paneel 38x43cm. 45x35,5cm. en 45,5x48,5cm. Cond.: G
Pendant, Hollandse school, olieverf op paneel, winter- en zomerlandschap 30x19cm. Cond.: R
Gert Meier 1935 Duitsland, aquarel op papier, boerderij met boerin en kippen 35x50cm. Cond.: G