This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

Friese stoelklok
Result: 90 EUR

Friese stoelklok eind 20e eeuw handbeschilderd. Hollands in goede staat 50x32x15cm. Cond.: U

Marmeren klokkenstel
Result: 100 EUR

Groot antiek marmeren klokkenstel ca. 1900. Frankrijk 3-delig. Uurwerk gesigneerd Levebvre a Charleroi. Kleine beschadiging aan de pendule 30x46x14cm. en 24x13x10cm. Cond.: G

Zaans klokje
Result: 20 EUR

Oud Hollandse Zaanse klok (stoelklok) met notenhouten kast 20e eeuw 63x22x17cm. Cond.: G uurwerk gemerkt wuba.

Klok, bimbam
Result: 20 EUR

Oude Bim Bam regelateur, vermoedelijk Duitsland. Eiken kast met facet geslepen glas 74x16x31cm. Cond.: G

Klokkenstel
No reserve price

Klokkenstel Frankrijk Art Nouveau, gemaakt van Marbrolithe (marmer-granulaat) ca. 1910. 20x22x5cm. en 14,5x9x4,5cm. Cond.: U

Schoorsteenklok
Result: 20 EUR

Oude schoorsteenklok 40-er jaren. Eikenhout met snijwerk (vermoedelijk Duitsland) 42x14x21cm. Cond.: G

Junghans tafelklok
No reserve price

Antieke eiken Junghans tafelklok met gong ca. 1920 (Duitsland) 32x20x13cm. Cond.: U

Antieke wandklok
Result: 70 EUR

Antieke eikenhouten wandklok ca. 1900 met bronzen applicaties en Schwartzwalder uurwerk. Gesigneerd Frantisek SEFR Hodinar Hamoy VELKE 40x24x12cm. Cond.: G

Art Deco klokkenstel
No reserve price

Antiek Art Deco klokkenstel 3-delig (België) 22x26x7cm. en 19x7x13cm. Cond.: G

Franse comtoise
Result: 130 EUR

Franse antieke comtoise 1880. Wandklok met uitgewerkte koperen slinger. Voorstelling vaas met koudbeschilderde bloemen. Klok voorstelling met druiveranken 146x32x15cm. Cond.: G

Keramische klok
No reserve price

Antieke Hollande keramische klok met wekkeruurwerk 33x22x8cm. (cracele) Cond.: G

Kienzle klok
Result: 20 EUR

Art Deco Kienzle keramische klok met wekkeruurwerk 14x21x6cm. Cond.: G

Zaanse klok
Result: 25 EUR

Zaanse notenhouten klok met koper 20e eeuw. Hollands in zeer goede staat 53x20x12cm. Cond.: U

Tafelklok, Warmink
Result: 80 EUR

Notenhouten tafelklok, Warmink eind 20e eeuw met maanstand 25x19x15cm. Cond.: G

Schwarzwalder klok
No reserve price

ongeldig

Oude buffetklok
Result: 25 EUR

Oude buffetklok Junghans met Westminster slagwerk. Eikenhout met notenfineer 22x37x13cm. Cond.: G

Friese staartklok
Result: 60 EUR

Friese staartklok (klein) 20e eeuw. Eikenhouten kast met koper, Duits uurwerk 63x71x13cm. Cond.: G

Zaanse klok
Result: 30 EUR

Zaanse notenhouten klok met koper en maanstand eind 20e eeuw Hollands. In zeer goede staat 51x23x15cm. Cond.: U

Koekkoeksklok
Result: 25 EUR

Oude Duitse koekkoeksklok met twee gewichten 20e eeuw. In goede staat, functies niet getest. 48x37x31cm. Cond.: G

2 Art-deco klokken
Result: 10 EUR

2 Art-deco klokken. 1x Notenhouten pendule gemerkt JUBA met originele slinger, cond.: G. 1x Notenhouten pendule gemerkt Ald Duitsland met 4 messing pootjes Glas heeft een barst. Cond.: G Beide klokken...

Zaans klokje
Result: 20 EUR

Eikenhouten Hollands Zaans klokje met uurwerk van SBS Feintechniek West Duitsland 2e helft 20e eeuw. Met originele slinger en gewichten, mist achterplaatje 70x13x18cm.

Klok
Starting price 20 EUR

Houten decoratief klokje naar Japans voorbeeld 21e eeuw. Batterij uurwerkje 28x18x13cm. Cond.: G

Zaanse klok
Result: 25 EUR

Oude Hollandse Zaanse notenhouten klok eind 20e eeuw 63x26x18cm. Cond.: G

Wekkertje
Starting price 20 EUR

Rose marmeren wekkertje 60-70 er jaren. Uurwerk is merkloos 9,5x10x5,5cm. Cond.: G