This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

Serie porseleinen borden
No reserve price

6 Jaarborden (ø25cm.), getiteld: "Erntedank", van kunstenaar Christian Luckel, vervaardigd door Seltman Weiden, Cond.: G

2x Copenhagen, ijsvogel en meisje
Result: 65 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U

2x Copenhagen, ijsvogel en hert
Result: 25 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U

Porseleinen Droste servies
Result: 240 EUR

15-Delig porseleinen Droste Cacao servies 30-er jaren met tablet. 39x28cm. Cond.: G

5 imari borden
No reserve price

Vijf imari borden 19e-20e eeuw waarvan 3 beschadigd 4,5xø21cm. Cond.: R

22-Delig servies
Result: 30 EUR

22-Delig servies 30-er jaren Petrus Regout Maastricht, blauw/groen pastelkleur Cond.: G

5 Delen divers
Result: 2 EUR

1x Japans Satsuma bordje met figurendecor ø21cm. 1x glazen bloemenvaasje, 1x porseleinen vaas gedecoreerd met bloemen. 2x porseleinen schoentjes Cond.: G

Lampenvoet
Result: 120 EUR

Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G

Platelen kaststel
Result: 15 EUR

3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U

Kristallen vaas
No reserve price

Grote antieke kristallen vaas ca. 1900, rijkelijk bewerkt met gouddecor 28,5xø17cm. Cond.: U

Kristallen bestekleggers
Result: 30 EUR

Doos met 12 kristallen bestek-afleggesr 30er jaren in goede staat 30x10cm. Cond.: G

Aardewerken bord
Result: 22 EUR

Aardewerken schaal van Clarice Cliff, ontwerp Biyar Newport pottery England 37x29x6cm. Cond.: U

5 Aardewerken borden
Result: 20 EUR

5 Arrdewerken borden. 1x Blauw Petrus Regout bord Ruth en Boaz Cond.: G. 2x Petrus Regout borden "Timor" Cond.: G. 1x Goud Imari stijl bord met vogels en bloemen Cond.: G. 1x Petrus Regout bord "Sana"...

8 Oude tegels
No reserve price

8 Oude tegels 20e eeuw. 7 makkumse tegels en 1 Delft. Handbeschilderd Holland 10,7cm. en 12,5cm. Cond.: G

6 Porseleinen dieren
No reserve price

Zes porseleinen dierfiguren 20e eeuw. 2 Eenden (bisquit), vogel (bisquit), hert, paard en een hond geglazuurd. Tussen de 3,5cm. en 8cm. hoog. Cond.: G

2x Copenhagen, vissen
Result: 25 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, vissen 20cm en 10cm. Cond.: U

28 Delen Zwiebelmuster
Result: 40 EUR

28 Delen Zwiebelmuster porselein 20e eeuw (geen Meissen), kleine beschadiging Cond.: G

2 Capucijner kop en schotels
Result: 150 EUR

2 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13,5cm.) capucijner, ca. 1720 Kang Xi, 1 schotel met chip.

47-Delig servies
Result: 70 EUR

47-Delig servies van Royal Sphinx serviesgoed (Holland, Maastricht) 50-er jaren in pastelkleuren. Lichte beschadigingen Cond.: G

Grote bloempot
Result: 30 EUR

Grote bloempot ca. 1920 gemerkt Begonia. Blauw decor met bloemen (Holland) 21xø30cm. Cond.: G

Chinees bord
No reserve price

Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.

11-Delig servies
Result: 25 EUR

11-Delig servies voor kinderen 30-er jaren Hollands Cond.: G

Kaststel
No reserve price

3-Delig kaststel van Petrus Regout Maastricht ca. 1950 met Delfts decor. 29xø15cm. en 24,5xø13cm. Cond.: U

Art Deco koffieservies
Result: 20 EUR

Art Deco koffieservies 9-delig ca. 1930. Petrus Regout Maastricht porselein. Rood decor Cond.: G